Venus, Pro-Sensitive, Łagodząca pianka do golenia `Aloes & D-pantenol`

Venus, Pro-Sensitive, Łagodząca pianka do golenia `Aloes & D-pantenol`

Średnia ocena: 3.59/5

Pianka do golenia Venus Pro-Sensitive bardzo dobrze się rozprowadza tworząc na skórze aksamitną warstwę ochronną.

Produkt został stworzony z myślą o skórze wrażliwej i miejscach szczególnie podatnych na podrażnienia wywołane goleniem (tj. bikini, pachy).

Odpowiednio zmiękcza naskórek i włoski przed goleniem dzięki czemu zmniejsza ryzyko podrażnień i tendencję do wrastania włosków.

Innowacyjna formuła z Clam Complex pozostawia na skórze odczucie ukojenia wrażliwych miejsc. Po depilacji skóra pozostaje odpowiednio nawilżona, gładka i miękka.

Składniki aktywne zawarte w produkcie to:
D-Panthenol - zwiększa elastyczność naskórka oraz wygładza skórę.
Aloe Vera Gel - nawilża likwidując uczucie napięcia.
Clam Complex - łagodzi podrażnienia, koi skórę.
Produkt przebadany dermatologicznie.

pianka do golenia
łagodzące
z pompką
wrażliwa, normalna
hipoalergiczna
pianka

Doskonała

Ta pianka do golenia jest idealna!
Konsystencja jest zbita, gęsta, nie spływa z ciała. Bardzo dobrze się rozprowadza i pozostawia na powierzchni dość grubą warstwę. Nie przeszkadza to jednak w dokładnym goleniu.
Zapach jest bardzo słąbo wyczuwalny.
Pianka świetnie chroni skórę i zapobiega powstawaniu podrażnień. Wykazuje działanie łągodzące i dobrze nawilża.
Opakowanie jest bardzo wygodne, aplikator dozuje dość sporą ilość produktu, ale wydajność pianki jest bardzo duża.

Świetna

Zawsze używałam pianki z Venus z aloesem i byłam bardzo zadowolona. Jednak dostałam możliwość przetestowania tej pianki w wygranym konkursie.
Otóż piankę z łatwością możemy wycisnąć z areozolu. Jest bardzo wydajna bo opakowanie czasem starcza mi nawet do 2 miesięcy.
Ten delikatny zapaszek jest ok.
Zatem przejdźmy do sedna czyli jak sprawuje się na skórze. Tak więc pianka jest dość gęsta i nie spływa z ciała. Łatwo ją rozsmarowac i rozłożyć równomiernie na poszczególne partie ciała.
Jest bardzo delikatna i zauważyłam że zminimalizowała ryzyko podrażnień do minimum. Jestem niezwykle zachwycona gdyż mam skłonność do podrażnień zwłaszcza na łydkach. Mogę cieszyć się teraz gładką i piękną skórą bez obaw.
Stwierdzam również iż kosmetyk spełnił moje oczekiwania, dzięki czemu moja skóra jest gładka i nie ma śladu po podrażnieniach. Bardzo delikatna nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Jestem naprawdę mega zachwycona i teraz to będzie mój nr jeden.

Dobra pianka do golenia w dobrej cenie.

Kupiłam ją kiedyś ,,na spróbowanie'' i oderwanie się od mojej ulubionej, czyli jej siostry hipoalergicznej. Pianka ma metalowe opakowanie z pompką. Produkt łatwo się wydobywa, jeśli nim wstrząśniemy (jak każda pianka). Pianka rzeczywiście łagodzi skórę po goleniu, redukuje podrażnienia oraz pozostawia skórę gładką. Jest bardzo wydajna.

Wedlug mnie najlepsza

Tak wiem to tylko pianka wiec co tu sie rozwodzic ale uwierzcie jesli macie sklonnosci do podraznien alergii czy nawet do wrastajacych wloskow to ta pianka was nie zawiedzie. A co wiecej po depilacji zauwazycie na 100 % ze wasza skora jest przyjemnie gladka i do tego super nawilzona!
Pianka dozuje sie w odpowiedniej ilosci wiec jest wydajna i dobrze trzyma sie na skorze. Przy jej pomocy szybko i sprawnie ogolic mozna nogi lub inne czesci ciala bez obaw ze sie zatniecie i przy okazji poprawic sobie nastroj przyjemnym zapachem.

Najlepsza

Krótko zwięźle i na temat, moja ulubiona pianka.
Mimo iż jestem osobą niezbyt związującą z kosmetykami, zawsze kupuję cos innego lub nowego z danej serii, w tym przypadku jest inaczej jesli chodzi o wybór pianki, zawsze stawiam na pantenolową Venus.
Produkt nie podrażnia, mimo że ma skłonność do atopwej skóry.
Można cieszyć się w tym PRZYPADKU dużą wydajnością w dobrej cenie. Tekstura pianki jest coś jak ubita piana z białek, przez co produktu po wyciśnięciu nie wydostaje się jakaś kosmiczna ilość. Pianka doskonale rozprowadza się na wilgotnej skórze ułatwiając później depilację. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zadbana bo odpowiednio gładka i nawilżona.

Gładka skóra bez podrażnień

Pianka Venus pro- sensitive to jedna z ostatnich, które wypróbowałam wracając do ulubionego kosmetyku, idealnego podczas usuwania zbędnego owłosienia. Venus ma te pianki dosyć podobne, różnią się tylko zapachem i kolorem opakowania. Może i składem, ale w to nie wnikam, ponieważ w tym przypadku nie byłam akurat ciekawa, co jest tam wpisane. Myślę w ten sposób, ponieważ mając w łazience już którąś z wersji tych pianek, zauważyłam, że żadna z nich nie wywołuje podrażnień, wręcz przeciwnie, chyba nawet łagodzi.

I tak, pro- sensitive doskonale nadaje się do aplikacji na skórę, ułatwia golenie, depilacja przebiega sprawnie i bez komplikacji. Pianka nie spływa z nóg, jest raczej stabilna. Jest pewien szczegół, który mnie niepokoi, otóż nie podoba mi się zapach tego kosmetyku- ogólnie jest to bez znaczenia, każdy powie nam, że ten zapach jest w porządku, ale dla mnie jest on nieciekawy. Ta pianka pachnie czymś, co jest charakterystyczne dla preparatów tzw. bezzapachowych, nie jest to ładna nuta, chociaż każda z firm specjalizujących się w takich działaniach, tworzy własne wersje. Dla mnie na pewno nie jest to zapach ładny, ogólnie "bezzapachowość" kojarzy mi się z charakterystycznym smrodkiem, ale to jest subiektywne, absolutnie nie krytykuję czyichś starań, po prostu niektórych zapachów nie lubię, ale nie obniżę oceny z tego powodu.

Bardzo dobra

Bardzo lubię pianki do golenia z firmy Venus, ta jest swietna tak samo jak reszta. Jest wydajna, delikatnie pachnie, nie podrażnia i zmniejsza ilość zacięć przy goleniu do minimum. Opakowanie jest praktyczne i ergonomiczne, nie wyślizguje się z mokrej ręki i nic się nie zacina. Ponadto są łatwo dostępne i tanie. Polecam :)

Piankowy # 1

Na razie mój numer 1 jeśli chodzi o pianki do golenia. Jest tania, nie podrażnia, zmiękcza włoski, ma delikatny, świeży zapach...same plusy! :) Naprawdę warto spróbować. Wcześniej używałam niebieskiej wersji, ale jej zapach był dla mnie trochę zbyt intensywny. Za to Biała Venus to strzał w 10.

Bardzo ją lubię

PLUSY:
+ niezwykle wydajna, używam jej od kilku miesięcy, a nadal jest i jest!
+ cena,
+ dostępność (kupiłam w Rossmannie),
+ ładna szata graficzna, która przyciąga uwagę,
+ wystarczy niewielka ilość, aby pokryć cały depilowany obszar,
+ nie podrażnia,
+ pomogła pozbyć mi się krost po goleniu pod pachami,
+ przyjemny dla nosa zapach,
+ sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka.

Dobra i niedroga pianka

Piankę zakupiłam w Rossmannie za kilka złotych, Bardzo chciałam wypróbować jakiś niedrogi produkt do depilacji, z przeznaczeniem dla wrażliwej skóry. Miałam nadzieję, że się sprawdzi i uczyni depilację nieco łatwiejszą.

Jest bardzo przyjemna w użyciu i posiada delikatny zapach. Została umieszczona w wygodnym opakowaniu, za pomocą którego możemy dość precyzyjnie odmierzyć pożądaną ilość produktu. Konsystencja pianki jest bardzo gęsta, dzięki czemu dobrze rozprowadza się na skórze. Niestety, zaaplikowana na mokrą skórę zaczyna się rozpływać, a jej konsystencja staje się wodnista. Odnoszę wrażenie, że w wyniku tego nadaje mniejszy poślizg maszynce na skórze.

Pomijając zmianę jej konsystencji w połączeniu z wodą, warto podkreślić, że z jej pomocą depilacja jest sprawna, szybka i bezbolesna. Nie wysusza i nie podrażnia skóry, zapobiegając również zacięciom w wykonaniu maszynki. Nie zostawia czerwonych kropek na skórze, charakterystycznych dla produktów podrażniających skórę podczas depilacji. Po jej zastosowaniu skóra jest gładka. Po zaaplikowaniu balsamu jest dodatkowo miękka i przyjemna w dotyku.

Pianka jest niesamowicie wydajna i wystarcza na bardzo długi czas stosowania. Męczę ją już czwarty tydzień i nadal końca nie widać :). Na pewno jeszcze do niej wrócę.