Ziaja, TinTin, Antyperspirant roll-on antybakteryjny

Ziaja, TinTin, Antyperspirant roll-on antybakteryjny

Delikatny preparat zawierający sole glinowe - kompleks łagodnych środków aktywnych ograniczających wydzielanie potu. Polecany do codziennej pielęgnacji okolic (obszarów) ciała skłonnych do nadmiernej potliwości. Preparat nie zawiera alkoholu, a specjalnie opracowana formuła nie pozostawia śladów na ubraniu. Skutecznie ogranicza wydzielanie potu, zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, łagodzi podrażnienia spowodowane depilacją.
Wiek: od 15 roku życia

Przecietny

Zwykły dezodorant. Nie hamuje w 100% pocenia, ale u mnie się nawet sprawdził. Ładny zapach, solidne opakowanie. Bardzo przystępna cena. Wydajny, nie mogę go skończyć od kilku miesięcy. Raczej nie kupię, bo na pewno są lepsze w drogeriach.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

zero ochrony

Mój problem z potliwośćią jest trochę większy niż przeciętnie (ale bez przesady) , ale ten produkt nie działa wcale. Efekt jest dokładnie identyczny jak wtedy, gdy zapomnimy zaaplikować antyperspirantu. Koszmarek.
Nie wiem na czym polega ten fenomen, bo wypróbowałam już wiele antyperspirantów i to jest pierwszy o tak znikomym działaniu.
Zapach jest neutralny, faktycznie nie brudzi, nie zawiera alkoholu, ale co z tego, skoro nie działa?

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie jest zły

Według mnie, dezodorant, jak dezodorant. Przeciętny, ani nie zły, ani też jakiś fantastyczny.

Po pierwsze: był cholerycznie wydajny. Zaczęłam używać na początku maja, skończyłam pod koniec października. Czyli starcza na 6 miesięcy, co jest imponujące (nie, nie oszczędzałam, a wręcz nakładałam po dwie warstwy codziennie, bo tak lepiej działał dla mnie).

Nie mam problemu z potliwością, natomiast mam studia, które wymagają "wyglądania jak człowiek" przez co najmniej 10 godzin. W tym momencie, poza dniami, podczas których biegałam po całym mieście cały czas, hamował brzydki zapach, natomiast nie mam wrażenia, żeby hamował pocenie. W lato radził sobie gorzej, pod koniec wiosny i na początku jesieni całkiem przyzwoicie.

Dość szybko wysycha na skórze, nie zostawia białych/żółtych śladów. Ma przyjemną konsystencję, zapach mi absolutnie nie przeszkadzał. Z opakowaniem przez cały okres użytkowania nic się nie działo - napisy są w nienaruszonym stanie, opakowanie jest solidne.

Moim zdaniem produkt po prostu średni.

Ilość zużytych opakowań: jedno (60ml)

ok

jest wydajny, ma dobrą cenę, zapach ok. mniej się poci.

opakowanie ok. nie zostawia śladów na ubraniu.
schnie w miarę szybko.

minusem jest to, że mnie uczulił. ;(

Używam tego produktu od: 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

bardzo fajny

Bardzo fajny produkt w ciekawej cenie. Kupiłam go właściwie myląc go z blokerem z Ziaji, ale właściwie nie żałuję. Produkt jest wydajny, faktycznie antybakteryjny, dobry nawet w codziennym użytku. Polecam ;)

Dobry

Dobry antyperspirant. Schnie w miarę szybko, nie mam problemu z nadpotliwością więc nie jestem w stanie ocenić czy zmniejszył wydzielanie potu, ale zdarzało się, że nie zadziałał tak jak bym chciała- pachy były mokre, ale na pewno mogę powiedzieć,że zapobiegał przykremu zapachowi, w tej kwestii zawiódł mnie tylko jeden jedyny raz- ale mogę mu to wybaczyć ponieważ było to po chorobie a wtedy żaden antyperspirant nie radzi sobie z moim ciałem ;)

Bardzo wydajny, ma miły, delikatny zapach.
Ogółem jestem z niego zadowolona, aczkolwiek wyruszam szukać dalej mojego KWC antyperspirantowego ;)

Używam tego produktu od: 1,5-2 mies

Dla mnie- świetny!

Pierwszy antyperspirant od daaawna, który wykorzystałam w całości i kupiłabym ponownie. Uratował mi wręcz życie parę miesięcy temu, bo przez problemy z poceniem chciałam się zamknąć w domu ;) Zapach piękny- różany, schnie przyzwoicie. Jest antybakteryjny, więc pewnie takich będę szukać w przyszłości.

Używam tego produktu od: przez dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Katastrofa...

No więc zdesperowana działaniem wszelkich dezodorantów poszukiwałam jakiegoś, który będzie działał. Naczytałam się recenzji o dezodorantach Ziaji więc bez zawahania sięgnęłam po Tintin. Niestety to chyba jakiś żart!
Po pierwsze opakowanie - nie domyka się! Łatwo o rozlanie. Po drugie kulka się nie kręci. Po trzecie konsystencja, bardzo rzadka i tłusta, wycieka z opakowania i długo wysycha, właściwie nigdy do końca nie wysycha tylko chusteczką delikatnie zbieram nadmiar. Po czwarte zapach ledwo wyczuwalny. Po piąte zostawia taki biały osad antyperspirantu. Po szóste działanie, a właściwie jego brak. Nie robi on kompletnie nic! Polecam dla kogoś kogo pociąga nutka subtelności zapachu potu i bardzo urocza lecz kłopotliwa aplikacja. Ja taką osobą nie jestem i nie podoba mnie się to cudo. Jedyne plusy to delikatność i cena.
Ave.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: jedno stoi i się kurzy

slaby

+cena
+zapach delikatny, raczej neutralny
+chroni przed nieprzyjemnym zapachem
+nie zauwazylam zby zostawial slady na ubraniach

-jego jedyny, ale najwiekszy minus to , ze nie chroni przed potem w najmniejszym stopniu

Wolę Ziaje Sensitiv.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

nie dla mnie

Uwielbiam kosmetyki z ziaja, a tu wielkie rozczarowanie. Może to dlatego że kupiła kosmetyk na promocji on po prostu nie działa! Pokuszę się o stwierdzenie, że jak go stosuje więcej się pocę niż bez. Daje półtora gwiazdki za zapach bo jest delikatny i przyjemny. U mnie się nie sprawdził. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: pół

przyzwoity

Poprzednia wersja mnie zawiodla... dlatego nie mogąc znaleźć blokera tej samej firmy chwilę się zastanawialam nad zakupem tego... ale nie jest źle; solo sprawował się przyzwoicie choć nie tamował fali w chwilach skoków ciśnienia czy stresu, teraz jako uzupelnienie blokera jest produktem przyzwoitym, spełniejącym zadanie, delikatnie odświeża...

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze...