Clinique, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion+ (Emulsja nawilżająca)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Trzeci krok w systemie pielęgnacji Clinique. Formuła kremu została specjalnie opracowana przez dermatologów, aby odpowiedzieć na potrzeby nawilżenia każdego typu cery. Ten "złoty geniusz" zmiękcza, wygładza i poprawia kondycję skóry. Krem stosuje się zależenie od typu skóry i jej wymagań, zwłaszcza przy uczuciu "łaknienia" nawilżenia, czy ściągnięcia skóry. Formuła opracowana przez dermatologów. Testowany pod kątem alergii. 100% bezzapachowy.

normalna, tłusta, mieszana, sucha
nawilżające
bezzapachowa
w słoiczku, z pompką
50 – 100ml, > 100ml
uniwersalne

Może być

Jakiś czas temu dostałam próbkę tego kosmetyku. Ale że czas był za krótki,
by stwierdzić coś konkretnego to zdecydowałam się kupić pełnowymiarowy produkt. Zamknięty jest w buteleczce z pompką.Emulsja ma dość rzadką konsystencję i dziwny zapach, który nie przypadł mi do gustu. Dobrze się rozprowadza ale trzeba trochę poczekać, żeby się wchłonęła. Trzeba przyznać, że pomaga mi. Nawilża skórę i poprawia jej stan. Dla mnie jest ważne, że nie uczula. Tylko, że za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej.

3x TAK

Rewelacyjna emulsja nawilżająca. Z moją suchą skórą radzi sobie perfekcyjnie, stosuje rano i wieczorem i za każdym razem czuję potężny zastrzyk nawilżenia. Poprawił mi się koloryt skóry, także to jest duży plus. Emulsja jest bezzapachowa. Na twarzy nie pozostawia lepkiej warstwy, co też jest dużym plusem. Dla mnie produkt rewelacja. Na pewno zagości u mnie na stałe.

Intensywny zastrzyk nawilżenia i odświeżenia na długie godziny! Jest to od czterech lat mój faworyt w kwestii nawilżenia. Bardzo lubię kosmetyki do pielęgnacji suchej cery od Clinique, a ten lotion ma w sobie coś specyficznego. Pozostawia moją bardzo suchą skórę w dobrej kondycji. Dzięki niemu cera jest miękka, odbudowana i gładka, a suche skórki znikają. Jest to bardzo dobry krem dla osób borykających się z przesuszoną cerą. Po użyciu pozostawia przyjemną, delikatną warstwę filmu, który po krótkim czasie dobrze się wchłania. Nadaje się pod makijaż, współgra z wszystkimi moimi podkładami. Jest zdecydowanie wart swojej ceny. Jakiś czas temu kupiłam większe opakowanie w ramach kampanii związanej z profilaktyką raka piersi. Polecam wypróbować:)

Taki sobie

Miałam duże nadzieje związane z tą emulsją. Markę lubię, więc myślałam, że i ten produkt mi się spodoba.
Krzywdy mi nie zrobiła na twarzy. Jednak po jej użyciu nie widzę rzadnego efektu.
Jak na emulsję to jest dosyć treściwa i trzeba poczekać aż się wchłonie.
Opakowanie duże, porządne. Podoba mi się, że ma pompkę.
Jak za taką cenę to spodziewałam się czegoś lepszego. Nie warto.

Lekka przyjemna emulsja

Emulsję Clinique kupiłam w formie próbki, chciałam ją przetestować przed kupnem pełnowymiarowego produktu.
Używam jej rano przed nałożeniem makijażu zamiast kremu. Mam skórę przetłuszczającą się ze skłonnością do przesuszania.
Emulsja ma fajną konsystencję, bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania. W sumie wszystko czego oczekiwałam od tego produktu. Cera nie jest po niej zapchana, wręcz dobrze przygotowana przed makijażem.

dziwny

Słabo się wchłania, wymaga wmasowania, że nie pozostawiać białych smug. Umiarkowanie nawilża, dobrze wygładza, ale ma nie przyjemny rafineryjny zapach . Bardzo lubię opakowanie - wydajne i higieniczne, pompka pozawala wykorzystać produkt do końca.

Wtopa roku :I

Emulsję zakupiłam na promocji, mimo to zapłaciłam ponad 140 zł za kosmetyk, który ma przepiękne opakowanie, zachęca pojemnością, ale jeśli chodzi o jakość produktu to jestem totalnie rozczarowana. Ta emulsja nie robi nic prócz wyprysków na twarzy, do tego śmierdzi obłędnie. Ten zapach niestety dość długo się utrzymuje i nie jestem w stanie używać go nawet do rąk czy stóp. Nie wiem jaki jest fenomen tego produktu. To najgorszy produkt jaki kiedykolwiek sobie sprawiłam i to jeszcze za taką kasę. No nie polecam.

Brak efektow

Znów rozczarowanie clinique...
Ten lotion miał zapewnić nawilżenie i wygładzenie nic takiego się nie dzieje.
Kupiłam go wraz z 3 krokami od clinique stosowałam go codziennie przed snem, moja skóra na chwilę dosłownie wydawała się nawilżona i tyle, rano nie czułam na twarzy dosłownie nic jakbym w ogóle nic nie stosowała.
Jak dla mnie wyrzucone pieniądze gdyż nie ma żadnych efektów a te kosmetyki wcale mało nie kosztują.

Średnio się wchłania

Skuszona poleceniami koleżanki kupiłam, jednak produkt ten nie jest dla mnie, pozostawia uczucie klejenia,, ale nie czuję nawilżenia. Próbuję wykorzystać, ale nie jest to takie łatwe ze względu na wielkość.

Opakowanie ładne, ale nie dla mnie ten produkt.

Skóra:mieszana

Cena nieadekwatna do działania

W mojej ocenie produkt nie warty zakupu. Na szczęście nabyłam go w dość dobrej jak na produkty tej marki cenę, więc nie żałuję, ale na pewno nie skuszę się ponownie. Nie zauważyłam jakiegoś większego nawilżenia skóry twarzy, poprawy elastyczności, kolorytu, czegokolwiek. Na pewno emulsja nie wysusza skóry twarzy, nie ściąga jej, nie alergizuje. Ale po produktach "lepszej" marki oczekuje się efektu "wow", a nie "może być". Nie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobrze nawilża

Dostałam do zakupów kilka próbek tego produktu i jestem zadowolona. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Efekt po niej jest super. Cera wygląda zdrowo i nie ma problemu z przesuszeniami i skórkami. Nie zatyka porów i nadaje się pod makijaż. Myślę, że jak skończy mi się moja pielęgnacja, to zaopatrzę się w pełnowymiarowy produkt. Warto polować na promocje. Bardzo polecam.

taki sobie

Kiedyś zużyłam całe opakowanie, a od tego czasu wielokrotnie różne mniejsze tubki (dodawane w ramach Clinique Bonus Time). Krem jest OK, ale nic nadzwyczajnego. Obecnie dla mojej 60 plus skóry za słaby jako krem nawilżający, ale nawet dla młodszych osób jest wiele znacznie lepszych kremów nawilżających. Sama firma też ma lepsze kremy nawilżające niż ten.

Z pewnością nie warto płacić takiej ceny (zamiast tego można kupić 3 bardzo dobre polskie kremy).

Krem jest lekki i szybko się wchłania. Nie ma dodanych substancji zapachowych, ale ma zapach.