Bell, Mousse (Cienie do powiek w kremie)

Bell, Mousse (Cienie do powiek w kremie)

Lekkie cienie w postaci musu. Piankowa konsystencja pozwala na wygodną aplikację zarówno palcem, jak i aplikatorem. Nie ma możliwości osypywania się, nie zbiera się w załamaniach powiek i nie blaknie. 8 kolorów do wyboru. Wodoodporne.

Nie Nie Nie

Ogólnie często używam cieni w musie ale ten nie przypadł mi do gustu.

Minusy
- Powieka po nałożeniu cienia wydaje się ciężka
-trudno wycieniować oko
-cienie są zdecydowanie zbyt błyszczace

Plusów nie ma moim zdaniem

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

nie przekonują mnie

Mam kolor biały, złoty i brązowy. Biały i złoty ładnie się błyszcza na powiece, idealne jako baza pod inne cienie. Natomoast brąz, który mam po rozsmarowaniu na powiece całkiem znika, nie ma w ogóle koloru, więc jest absolutnie bezużyteczny.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania, w różnych kolorach

DO wszystkiego

Posiadałam odcień złoty i beżowy, cienie ą bardzo dobrej jakości

- nie rolują się
- długo utrzymują się na powiece
- ładna paleta kolorystyczna
- rozświetlają powiekę
- duża pojemność
- łatwość aplikacji
- tanie

Ja napewno jeszcze je kupię, używałam do rozświetlenia powieki, są naprawdę genialne :)

Wreszcie intensywny kolor na dłużej

Zawsze denerwowało mnie w cieniach do powiek, że pudrowe szybko cię osypują i wcale ich nie widać, a cienie w kremie są intensywne, ale szybko się wałkują w zagięciach powieki.
Tutaj same pulsy:

+ intensywny kolor z połyskiem (mam niebieski nr 170)

+ można dozować i jeśli nałożyć cienko to jest delikatny, a jeśli grubiej to jest ciemniejszy

+ nie wałkuje się

+ bardzo trwały

+ nie uczula, a mam wrażliwe oczy

Jeden minus:
- nie wiem, gdzie go teraz kupić

polecam!

Zalety:
daje bardzo fajny efekt, pieknie wygląda na powiekach;
można używać na wieczór lub na dzień (wtedy lepiej nałożyc mniejszą ilość);
bardzo trwały, długo się utrzymuje;
bardzo, bardzo wydajny;
przystępna cena;
dobra konsystencja, łatwo sie nakłada.

Wady:
niestety jeśli przez pewien czas go nie używamy cień zasycha, ale wystarczy zebrać wierzchnią warstwę i jest ok :)

Bardzo dobry produkt, niestety ostatnio nie mogę go znaleźć w drogeriach.

to jest to

Po prostu super! Ten cień spełnia wszystkie oczekiwania:
- jest łatwy w aplikacji, najlepiej nakładać go opuszkiem palca;
- jest bardzo trwały. Nawet po całym dniu nie zbiera się w załamaniu powieki i nie wymaga żadnej bazy;
- nie zauważyłam, żeby "drażnił" oczy, co czasem mi się zdarza, gdy używam innych cieni;
- ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach i łatwo się zmywa;
- rewelacyjna cena, jak za taką jakość!

Wielki plus za to, że cień świetnie nadaje się do zrobienia "smokey eye", bo bardzo dobrze łączy się z kredką. Efekt idealnego cieniowania jest w tym przypadku bardzo łatwy do uzyskania.

Nie dałam maksymalnej ilości gwiazdek, bo nie wiem, jak z gamą kolorystyczną. Na razie używam tylko jednego koloru, ale na tym jednym na pewno się nie skończy:)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

KWC!

Te cienie to mój osobisty KWC. Używam ich od kilku lat, teraz jestem w posiadaniu odcieni Diamond 120 srebro, 130 różowo-fioletowy kolor oraz 150 cielisto-beżowy. Wcześniej miałam kila razy odcienie zielonego jasny i ciemny.
Cienie są rewelacyjne! Dobrze się trzymają (bez przesady, ale jeśli niezbyt grubo nałożone to i przez cały dzień bez rolowania), z bazą zawsze lepiej :)
Ładnie można nimi wycieniować powiekę tak że jest delikatne przejście od koloru na ruchomej części powieki do samego połysku bez koloru pod brwiami.
Nakładam je opuszkami palców i nie mam z tym problemu, kiedyś próbowałam pędzelkiem, ale nie zdaje on egzaminu.
Faktycznie, wszystkie z tych kolorów są brokatowe, ale mi to nie przeszkadza, aby się nimi malować na co dzień, w końcu nie zawsze nakładam bardzo grubą warstwę. Przy kolorze 150, tym cielistym makijaż wygląda dość stonowanie przy dziennym świetle, natomiast przy sztucznym widać już różnokolorowe drobinki.
Chciałabym jeszcze zaznaczyć kolejną cechę tych cieni dzięki której mają u mnie tak wysoką notę - szybkość nakładania. Przy cieniach nakładanych pędzelkiem, cieniowaniu, rozcieraniu itd. makijaż zajmuje dłuższą chwilę, a tu machnięcie kreski na powiece, trzy ruchy palcem z cieniem, wykończenie mascarą i już cały makijaż oczu z głowy. Później tylko wytarcie palca w papierek i do pracy :) Zdecydowanie polecam zabieganym :)
Jeszcze jedną cechą tego produktu jest ilość cienia w słoiczku. Nawet używając codziennie do końca daty ważności wątpię aby udało się komuś zużyć ten cień do końca, zawsze musiałam wyrzucić zanim dotarłam do końca (używanie dłużej uważam za zbyt ryzykowne przy wrażliwych oczach).
Ogólnie polecam całym sercem!

Używam tego produktu od: kilku lat z obu serii cieni
Ilość zużytych opakowań: teraz w trakcie trzech, wcześniej kilka więcej

Tak, tak tak!

Jak na razie mam odcień brązowy. Cień jest cudowny ! Wygląda świetnie na oku, ładnie się błyszczy. Mi aplikacja nie przeszkadza, ja lubię nakładać cienie palcami. Te dziewczyny, którym to nie odpowiada mają zwyczajnie szpony, a nie normalne paznokcie. Bo co trudnego jest w nałożeniu trochę cienia palcem? ;p
Mogłabym się rozpisywać nad jego zaletami, także uporządkuję to tak:

Plusy:
+Fajna konsystencja
+Duża gama kolorystyczna
+Robi świetne smokey eyes
+Dla mnie fajnie się go nakłada
+Delikatnie pachnie
+Ładny, delikatny błysk
+Długo się trzyma
+Ja jako blondynka mogę brązowym także podkreślić brwi
+Po pół dnia wciąż jest na mojej powiece, a jest tak delikatny, że nawet go nie czuję :)
+Niska, przystępna cena

Minusy:
Dla mnie ... brak ;)

Idealny na imprezy

Mam jego cztery odcienie: biały, dwa odcienie brązowego i śliwkowy. Bardzo lekko, głownie dla delikatnego połysku używam go latem, bo po prostu nie spływa mi z powiek i się trzyma w miarę długo dając fajny efekt w słońcu. Poza tym mocniej maluję się nim na imprezy, albo jakieś wieczorne wyjścia na piwo.

Jego wadą jest to, ze dosć szybko mi wysechł. Do tego beznadziejna aplikacja. Muszę się naprawdę starać,żeby dobrze go nałozyć palcem.

Ilość zużytych opakowań: mam cztery odcienie i żadnego jeszcze do końca nie zużyłam

Nie jest zly

Wyprobowalam juz troche cieni w kremie i ten nalezy do tych, ktory szybciej sie roluje, latwiej sie naklada (w zaleznosci od koloru) i wolniej traci blask.

Plusy:
+kolory jasne rozkosznie sie naklada, dobrze sie rozporadza, ale tylko kolory jasniejsze
+ciekawe efekty wizualne
+paleta zostala wzbogacona, jest wersja, bardziej polyskujaca i mniej
+nie traca blasku
+nie osypuja sie
+bardzo przystepna cena
+wydajnosc ok

Minusy
-moj kolor ciemniejszy naklada sie strasznie, trzeba zmieszac z jasniejszym
-w miare szybo sie roluje, konieczne sa poprawki
-pedelko jest takie sobie, niewygodnie sie z niego korzysta.

Daje 3 gwiazdki, bo sie roluja szybko i do tego kolory ciemne trudno sie naklada.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zuzywania 2 pojemniczkow

Najpier był zachwyt a z perspektywy czasu ? Masakra.. Kompletnie nie trwały, osadza się w zgięciach powiek, ciężko nakłada.. Są też plusy : fajny odcień i połysk, cena, konsystencja, wydajnośc.. Ale raczej nie skusze się :)

Mieszane uczucia

Kupiłam skuszona zachwytami jakie padały pod adresem tego cienia na KWC,skusiłam się chociaż z zasady nie lubię cieni w kremie.No i tak,z jednej strony jestem zadowolona z pięknego koloru-mam mroźną,iskrzącą biel która idealnie rozświetla.Niestety jednak cień ma dość sporo wad,które powodują,ze raczej go nie kupię i dość rzadko po niego sięgam.Po pierwsze aplikacja-równomierna aplikacja jest możliwa tylko i wyłącznie przy nakładaniu palcem a to z kolei jest nie wygodne bo cień trudniej później rąk usunąć.Trzyma się na powiece długo nawet w cieplejsze dni,ale niestety zbiera się w załamaniach powiek.
Zdecydowanie wolę jednak cienie prasowane bo dużo mniej z nimi zachodu(łatwa i szybka aplikacja pędzelkiem).Więcej po produkty w kremie czy w musie raczej nie sięgnę.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca