Dr. Hauschka, Translucent Face Powder (Puder do twarzy rozświetlający w kamieniu)

Puder stanowi kompozycję naturalnego jedwabiu i pyłku różanego o właściwościach pielęgnacyjnych. Utrwala makijaż i matuje cerę naturalnym pyłkiem różanym. Puder w postaci stałej umożliwia szybką korektę makijażu w każdych warunkach, nawet w podróży.

normalna, sucha, mieszana
bez silikonów, bez parabenów
Krycie
lekkie
matujące
prasowany

nie bardzo

Niestety nie bardzo. Po pierwsze - nie rozświetla tylko matuje. Leciutko barwi ale kolor jest tak jasny, ze w zasadzie można powiedzieć że pobiela. Nie kryje. Podkreśla suche skórki, wysusza cerę. Skład jest niby ok, ale zawiera talk. Nic specjalnego.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Podobnie jak puder sypki Hauschki puder w kamieniu kupiłam przede wszystkim ze względu na brak "zapychaczy" w składzie.
I ten puder przypadł mi do gustu.
Jest to puder matujący, a nie rozświetlający, w moim przypadku matuje jak większość pudrów na ok. 2 godziny ( mam mieszaną cerę).
Odcień translucent dopasowuje się bardzo dobrze do mojej jasnej cery.
Puderniczka wygodna, z lusterkiem, puszek dobrej jakości.
Ja używam tego pudru do poprawek w ciągu dnia, po ok pół roku widać minimalne zużycie, więc jak dla mnie puder jest wydajny.
Świetny skład, ładny efekt - na pewno kupię ten puder, choć nic nie wskazuje aby miał się szybko skończyć.Używam tego produktu od: pół roku

Dobry

Jestem nawet zadowolona z tego pudru, ale nie wiem czy kupie go ponownie. Relacja pojemnosci do ceny nie jest zachecajaca a i efekt makijazowy jedynie dobry ;) Zdecydowalam sie na niego ze wzgledu na przyjazny skorze sklad, bo mnie wlasciwie wszystko zapycha i tu sie nie zawiodlam, nic zlego ze skora sie nie dzieje.

Zalety:
:) Nie zapycha porow, a to dla mnie priorytet, za to wielki plus.
:) Matuje na 3-4 godziny, jest to mat subtelny.
:) Daje naturalny, transparentny efekt.
:) Fajny puszek.
:) Puderniczka z lusterkiem, wygodna w uzyciu.

:( Ma tylko 9 g., a zaplacilam za niego 15 euro.
:( Malo wydajny, mam go jakies 2 tygodnie, uzywam do poprawek 2-3 razy w ciagu dnia i juz widac dno.
:( Puderniczka od strony estetycznej w ogole mi sie nie podoba, bazarowa wg mnie.
:( Czasem daje na twarzy efekt maki.

Zapach ani na plus ani na minus. Poczatkowo mnie odrzucal, ale potem sie przyzwyczailam.

Jesli nie znajde innego pudru bez zapychaczy w podobnej cenie, to pewnie ponownie kupie Hauschke, ale mam nadzieje, ze znajde :D

Aha, nie wiem czemu w zgloszeniu napisane jest, ze to puder rozswietlajacy. Na moim nic takiego nie jest napisane, to puder transparentny. A z tego co wiem, Hauschka ma tylko 1 puder prasowany.

Edit: Podnosze ocene o 1 gwizdke, gdyz wciaz wracam do tego pudru nie mogac dobrac sobie nic lepszego. Nie jest to jeszcze moj KWC, ale na pewno najlepszy jaki mialam.
Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami

swietny

Puder ten kupilam zachecona innymi kolorowymi produktami hauschki.Mam fluid i puder sypki,z ktorych jestem bardzo zadowolona,wiec postanowilam dokupic puder prasowany.
Uzywam go tylko w ciagu dnia do poprawek,rano na fluid nakladam puder sypki tej samej firmy lub clinique.
Puder jest zamkniety w ladnej,porecznej puderniczce.
Dobrze wspolgra z obydwoma pudrami,ktore uzywam rano do wykonczenia makijazu.
Dobrze matuje,ale nie tak sztucznie ,lecz w naturalny sposob,cera wyglada zdrowo.Nie tworzy maski.Ja nakladam go pedzlem,wiec nabieram naprawde male ilosci,dlatego ciezko mi powiedziec o wydajnosci,swoj puder mam trzy mce i wyglada jak nowo kupiony.

A i B.

O tym maleństwie nie będę się już tak rozpisywać jak o jego sypkim bracie. Nabyłam go bo jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B.
No wcale nie beee, bo bardzo mi się podoba. Co prawda zawiera talk, ale używam go tylko do niewielkich poprawek w ciągu dnia. Wszystkie inne zalety pudru sypkiego posiada i pachnie równie cudownie.
Zamknięty w pięknej, płaskiej puderniczce z lusterkiem i wygodnym puszkiem spełnia moje wymagania stawiane kompaktom.
Warto wspomnieć, że Hauschkowe pudry nie są mistrzami matowania, o nie nie, ale mnie akurat na macie absolutnym nie zależy, dlatego bardzo mi odpowiadają.
Cena i pojemność - szkoda gadać, ale mam nadzieję że do poprawek starczy na długo.
Fajny kosmetyk - polecam.