AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

AA, Help Cera Atopowa, Krem-żel do mycia twarzy

Krem-żel do mycia twarzy stworzono z myślą o skórze nadwrażliwej, skłonnej do podrażnień, podatnej na przesuszanie i źle tolerującej typowe kosmetyki. Preparat dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie działa łagodząco. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Łagodna formuła produktu została pozbawiona wszelkich substancji drażniących, nie zawiera alergenów, parabenów, barwników ani kompozycji zapachowej, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej. Bogaty w kwas glicyryzynowy ekstrakt z lukrecji oraz alantoina i D-pantenol łagodzą podrażnienia, przywracając skórze komfort. Baza myjąca bez dodatku mydła zawiera naturalne oleje, dzięki czemu nie narusza hydrolipidowej bariery ochronnej naskórka Zawarte w żelu cenne związki lipidowe zapobiegają przesuszeniu skóry, intensywnie ją regenerują i chronią.

Jest ok.

Tego produktu używam podczas wieczornej pielęgnacji.

Kosmetyk ma dość rzadką konsystencję, jest to biały, wodnisty krem. Dość dobrze się pieni, łatwo zmywa się wodą.
Myje skórę całkiem nieźle, ale też nie jest to jakieś dokładne, kompleksowe oczyszczanie.
Zmywa resztki makijażu, odświeża skórę i przygotowuje ją do dalszych etapów pielęgnacji.
Ważny plus - nie wysusza skóry, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia \'ściągnięcia\'.
Do codziennego użytku jednak jest ok.

W składzie jest olejek jojoba, ogórecznik lekarski, lukrecja.

Żel raczej nie jest wydajny ze względu na rzadką konsystencję.

Producent deklaruje, że kosmetyk jest bezzapachowy, ale niestety nie jest to do końca prawda.
Niestety, ponieważ jest wyczuwalny pewien zapach i to wcale nie jest przyjemny zapach. Pachnie jaką nadpsutą maścią, fuj! Na szczęście zapach jest tylko lekko wyczuwalny i nie dyskwalifikuje tego produktu, można to jakoś znieść :)

Nie wiem czy kupię ponownie (ten zapach jednak trochę mi przeszkadza), ale nie żałuję zakupu i zużyję do końca.
Oceniam na 3 mocne gwiazdki i polecam osobom z wrażliwą skórą.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Gdyby nie ta parafina...

Żel jest delikatny, ma fajną konsystencję, nie podrażnia, lecz niestety mocno zapycha ze względu na parafinę w składzie. Na pewno już go nie kupię, ponieważ nie nadaje się do cery wrażliwej i jednoczesnie trądzikowej.

Używam tego produktu od: używałam krótko, bo mnie zapchał
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry produkt dla wrażliwców.

Bardzo dobry produkt dla osób z wrażliwą cerą.
Żel w konsystencji dość rzadki, lejący, koloru białego. Formuła totalnie bezzapachowa.
Dokładnie zmywa makijaż i inne zanieczyszczenia z twarzy.
Nie podrażnia, nie wysusza. Pozostawia cerę bez efektu ściągnięcia.
Nie zapycha, uspokaja cerę, nawet mieszaną z tendencją do powstawania zmian trądzikowych jak moja.
Dość wydajny.

Bardzo porządny produkt godny wypróbowania.

Używam tego produktu od: październik 2014

Bardzo przyjemnie łagodzi:)

Bardzo lubiłam ten krem- żel do mycia twarzy i zawsze chętnie do niego wracałam ( chyba teraz pojawiła się też jego nowsza wersja) i odkąd tylko pojawił się na rynku - zawsze go kupowałam.
Produkt ma raczej gęstawą konsystencję, biały kolor i nie pachnie. Bardziej przypomina rzadki, lekki krem niż żel. Prawie w ogóle się nie pieni, ale mnie to nie przeszkadza. Fantastycznie koi, łagodzi, myjąc nim twarz czuję jego łagodzące działanie. Nie ściąga skóry- nawet wręcz ją nawilża. Bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia z twarzy- jak sebum czy kurz.
Opakowanie funcjonalne i estetyczne- tubka z klapką o skromnym ale ładnym designie.
Jak dla mnie to był bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: Używałam w l. 2006-2012
Ilość zużytych opakowań: ok. 6 tub

Jak to możliwe, że AA mnie uczulił?

Od razu mówię, że nie mam cery wrażliwej ani skłonnej do alergii. Mój żel jest ważny do 2013, ale to co wyprawiał z moją twarzą to komedia. Nawet nie wiem jak nazwać fakt, że uczula mnie kosmetyk reklamowany jako przyjazny skórze alergików. Całą twarz miałam pokrytą czerwonymi plamami, do tego doszedł wysyp wyprysków podskórnych, tzw. "kaszka". Do tego stopnia, że wytykały mi to osoby trzecie, i pytały co jest nie tak z moją twarzą! ;/
Przyczyna leżała na pewno w kosmetyku, bo po zaprzestaniu używania problem znikł.

Zdaję sobie sprawę, że mój przypadek akurat u AA to jedna parotysięczna. Ale i tak radzę być ostrożne.

Używam tego produktu od: używałam 8 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: pół

Bardzo porządny produkt

Stosuje ten produkt od co najmniej 3 lat i jest świetny:
- zmywa wszelkie zanieczyszczenia i makijaż (nawet cienie i eyeliner nałożone na baze)
- oczyszcza skórę
- nie podrażnia
- przyjemnie się aplikuje i stosuje
- bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: co najmniej 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 12 opakowań

Bardzo przyzwoity!

Bardzo mi odpowiada. Używam go ze szmatką muślinową i bez. Zarówno tak i tak się sprawdza. Mam skórę bardzo suchą. Nie podrażnia, ładnie zmywa resztki makijażu. Czytałam wcześniej, że \'napina\' ale ja nie spotkałam się z takim efektem. Cena niska. Przewyższa jakością żele aptecznych firm, a jest dobrze dostępny w każdej drogerii albo większym markecie.
Konkretny i przyzwoity.
Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

DOBRY PRODUKT

Ten krem - żel spisuje się bardzo dobrze. :)

ZALETY:

- łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
- delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę twarzy
- nie powoduje podrażnienia oczu
- nie zawiera kompozycji zapachowej, barwników i alergenów
- niska cena
- łatwo dostępny (apteki, drogerie itp.)
- po jego użyciu, skóra nie jest napięta
- ładne, estetyczne opakowanie

WADY:

- zbyt rzadka konsystencja
- wydajność

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dosyć słaby

Miałam lepsze żele... Ten kupiłam na promocji w Super-Pharm i tylko dlatego do niego wracam. Żel się nie pieni i to jest jedna z jego wad. Raczej nie pachnie. Czasem jednak muszę powtórzyć mycie twarzy, bo nie zmywa dokładnie nadmiaru sebum z całego dnia... Średniak.

Ilość zużytych opakowań: cztery

fajny, dobry żel

Kupuje go na zmiane z moja siostra z AA Cera Atopowa...szczerze?
Dla mnie jeden i drugo to praktycznie to samo
Oba dobrze myja twarz
Nie jest cera po nich napieta

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mój ulubiony :)

Dla mojej suchej i wrażliwej cery jest on idealny! Po umyciu nim twarzy czuć lekkie ściągnięcie, ale po użyciu kremu nawilżającego (również AA) mam gładką i nawilżoną twarz :)
Jedyny minus to fakt, że jest mało wydajny i trochę się leje.

Śmiało go mogę polecić osobom o suchej i wrażliwej skórze

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ;)

Uratował moją cerę

Kiedy borykam się z wypryskami, zaskórnikami, przesuszeniem, przetłuszczeniem, alergią i czymkolwiek innym - wracam do tego żelu. Poleciła mi go Mama i się nie zawiodłam :) W zasadzie w pierwszym zdaniu już opisałam jego walory. Jest skuteczny, łagodzi, leczy i ma świetną cenę!

Recenzja krótka, ale polecenie OGROMNE :)

Używam tego produktu od: kilku lat - w razie potrzeby
Ilość zużytych opakowań: 2 skończone