Schwarzkopf Got2b, Straight On, Protecting Straightening Spray (Spray do prostowania włosów)

Prostujący spray pozwala uzyskać efekt prostych, gładkich włosów, po użyciu prostownicy lub suszarki. Odporne na ciepło aż do 200 stopni Celsjusza składniki chronią Twoje włosy, a ochraniacze wilgotności pomagają utrzymać ułożoną fryzurę nawet przy deszczowej pogodzie.

w sprayu
termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
lekkie

Super do prostowania włosów

Jest to mój już drugi w tym roku spray do prostowania włosów tej firmy. Na początku kupiłam go mając nadzieję, że poradzi sobie z moimi włosami. Jak się okazało producent nie zawiódł mnie, a nawet przeszedł moje oczekiwania. Spray gładzi każdy odstający kosmyk włosów (mam krótkie włosy). Doskonale zastępuje prostownicę. Uwielbiam ten spray. Działa cuda na mojej głowie. Polecam wszystkim, którzy mają problem rano z włosami (żeby doszły do ładu) przed wyjściem z domu.

Efekt prostowania jest, ale moje włosy mówią nie

Moje włosy mają tendencję do kręcenia, jednak unikam prostownicy i wygładzam je jedynie susząc na szczotkę.
Skuszona efektem prostych włosów tylko dzięki dodatkowemu sprayowi skusiłam się na zakup. Produkt ten również używałam w przeszłości, jednak nie wiem czy tak bardzo pomijałam stan moich włosów, bo bardziej zależało mi na prostych włosach czy w produkcie coś się zmieniło, jednak już tłumacze moje aktualne spostrzeżenia:
Zacznę od zapachu produktu: jest in dość ostry i mocno chemiczny, dla mnie bardzo nieprzyjemny, na szczęście nie utrzymuje się na włosach.
Aplikator jest bardzo wygodny, dobrze rozprowadza produkt, psika przyjemną mgiełka.
Efekt po? Włosy owszem dzięki produktowi prostuje się dużo łatwiej i przyjemniej, a oprócz tego efekt utrzymuje się nawet 3 dni, jednak pasma są po tym produkcie bardzo sztywne. W odczuciu są niemalże jak suche siano, mimo mocno odżywiające pielęgnacji, która została zastosowana.
Ja osobiście produkt ten użyje tylko od wielkiego dzwona, kiedy będę potrzebowała idealnie prostych włosów, jednak przez fakt jak włosy przestają być przyjemne, będzie to zdecydowanie ostatnia deska ratunku i nie będę na nim opierać swojej pielęgnacji.

Plusy:
Aplikator
Włosy są faktycznie proste do kolejnego mycia

Minusy:
Zapach
Uczucie suchych i tępych włosów
Włosy również zaczynaja być sklejone, czego potrzebują przeczesania.

Odpuście sobie

Osobiście często używam prostownicy, czy suszarki, dlatego też potrzebowałam produktu stricte ochronnego, który zapobiegłby spaleniu, przesuszeniu i ogólnemu zniszczeniu przez temperaturę. To jednak nie to. Zapach chemiczny, w moim odczuciu dość ostry, bo zdaje mi się, że tłumi zapachy poprzednio nałożonych szamponu i odżywek. Kojarzy mi się z dziecięcymi wodami perfumowanymi o jabłkowym aromacie. Nie robi nic dobrego, być może tworzy jakąś tam powłokę na włosie, ale ona sama w sobie je masakrycznie przesusza. Na nic zdadzą się produkty nawilżające i oleje gdy taki mały fioletowy łobuz ,,wyciągnie" ci je z włosa. Nie dajcie się skusić na wygląd ,,jak z salonu". Nic nie warty produkt.

Nie dla mnie

Chwyt marketingowy tego produktu łyknęłam ale żałuję. Kupiłam ten spray gdyż:
- był w promocji
- spodobało mi się opakowanie
- ochrona włosów przed wysoka temp i prostuje włosy (cóż to musi być CUDO)

Niestety się przeliczyłam a szkoda

Opakowanie w formie plastikowej o kulistym kształcie buteleczki w kolorze fioletowym. Jest ona przezroczysta więc widzimy ile produktu ubyło. Buteleczka zawiera dyfuzor dzieki któremu możemy spryskac włosy w odpowiedniej ilości.

Jak ten spray zadziałał na moje włosy? Miałam wrażenie jakby moje włosy po wyprostowaniu były solidnie spryskane lakierem. Sztywne, lepkie i do tego ten preparat zostawil osad na prostownicy który ciężko było zmyć. Moje włosy były szorstkie w dotyku i nie czułam się z tym dobrze. Czy wysusza? To kwestia indywidualna i zależna od pielęgnacji włosów związanej z ich nawilżaniem.

Niestety ja ze swojej strony go nie polecam

Świetny, polecam

Poszukiwałam produktu do prostowania włosów i ten dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi przykuł moją uwagę.
Zakochałam się w jego cudownym zapachu, który utrzymuje się przez jakiś czas na włosach.
Jeśli mamy falowane włosy to trzeba kosmyki spryskać większą ilością produktu ale o wiele szybciej można je wyprostować niż jakbyśmy robili to "na sucho".
Efekt utrzymuje się maksymalnie do 3 dni ale niestety jak pada deszcz to od razu po zmoknięciu włosów wszystko znika i nasza fryzura zmienia się na codzienną.
Myślę, że jeszcze kupie ten produkt.

Oj nie

Ciekawe opakowanie, przykuwa wzrok na półce, zapach ok i to tyle z plusów. Wydaje mi się, że robi więcej złego niż dobrego. Okropnie wysusza włosy, są jakby plastikowe i sztywne, do tego zostawia dziwny osad na prostownicy. Nie polecam ;/

Nie jest to najlepszy produkt tego typu na rynku

Rzeczywiście ułatwia prostowanie i wydłuża efekt prostych włosów, ale spotkałam się z lepszymi produktami tego typu. Prostownica idzie nieco tępo po włosach po jego użyciu i pozostaje na niej trudny do usunięcia osad, ale wierzę, że dzięki temu włosy są lepiej chronione przed wysoką temperaturą. Niestety jednak znam produkty, dzięki którym włosy po prostowaniu są gładsze i miękciejsze niż po tym. Ale czy ten je wysusza, jak piszą niektóre z recenzentek? Raczej nie, to kwestia odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli je uprzednio wystarczająco odżywimy, to ten produkt czy samo prostowanie nie przyniesie takich strat.

Nie do częstego stosowania

Produkt ma za zadanie chronić włosy przed wysoką temperaturą, a także wygładzać i utrzymywać włosy proste. I faktycznie to robi - włosy nie kręcą się po nim nawet podczas deszczu (potraktowałam nim moje włosy 2c/3a). Utrzymywanie prostych włosów też. Nie skleja nie obciąża.
Njagorsze jest jednak to, że paskudnie wysusza włosy. Po umyciu włosów miałam tak suche włosy, dosłownie jak siano. Po użyciu tego spreyu włosy muszą dostać później porządne odżywienie, dlatego nie zalecam stosować go często, ale naprawdę w kryzysowych sytuacjach.

Chroni, ułatwia prostowanie ale jednocześnie wysusza

Będą w Rossmanie zobaczyłam promocje na markę Got2be i skusilam się na spray do prostowania , bym bardziej ze moja siostra go chwaliła.
Spray zamknięty w poręcznej butelce z atomizerem , który rozpyla delikatna mgiełkę. Zapach delikatny. Po spryskaniu włosów muszę je odrazu rozczesać bo w przeciwnym razie ich rozczesanie będzie graniczyło z cudem.
Spray jest troszeczkę jak lakier gdyż bo kilku chwilach włosy są sklejone, efekt ten mija po ich wyschnięciu.
Spray bardzo ułatwia prostowanie włosów, są gładkie i lśniące , ale tez w dotyku są już bardzo suche. Napewno plusem jest ze nie obciąża włosów tylko nawet odświeża włosy, coś w rodzaju suchego szamponu ale przy dłuższym stosowaniu moje włosy są coraz bardziej wysuszone.

To był dramat dla moich włosów ! :(

Produkt zakupiłam ok pół roku temu ze względu na piękne opakowanie i akurat był w promocji za ok. 11zł. W Rossmanie.
Czy sprawił cuda na moich włosach? Otóż nie! Jestem nim rozczarowana !! Mimo pięknego opakowania i zapachu to produkt jest do bani... Spray strasznie skleja włosy, plącze je, ciężko jest je wyprostowac, a jak juz sie uda to wlosy są jak druty! Okropnie to wyglądało... Produktowi dawałam szansę kilkukrotnie i niestety, ale nie sprawdził się u mnie. Poza tym miałam wrażenie że włosy po nim są tempe, ahh... :( Zakończę na tym, że atomizer ciężko się sprawdzał w rozpylaniu produktu, tak jakby był wiecznie "zapchany".
Butelkę zostawiłam, wlewam do niej wody i pryskam kwiatki w doniczkach. Ps. Po wlaniu wody atomizer już działa poprawnie, więc może nie tylko sklejał włosy ale i środek rurki? :D nieciekawy produkt. :(

Nic prócz ładnego zapachu

Spray przykuł moją uwagę, ładny, ciekawy. Ale nie mogę nic o nim dobrego powiedzieć prócz ładnego zapachu. Włosy nie wyglądają na chronione a wręcz przeciwnie. Plączą się i są szorstkie w dotyku. Prostując, ciężko sunąć po włosach, może fajnie wygląda ale to katastrofa dla włosów.

W końcu to !

Kupiłam w Rossmann na promocji , za ok 14zl . I był to strzał w dziesiątkę. Pokochałam od pierwszego użycia , już bez prostownicy,wystarczy suszarka i włosy są o ile prostsze , nie mówiąc jak idealnie działa z prostownicą. Efekt utrzymuje mi się do kolejnego mycia włosów. Czyli ok 2 dni .