Oriflame, Beauty, Dual Skin Corrector (Podwójny korektor)

Oriflame, Beauty, Dual Skin Corrector (Podwójny korektor)

Pojemność 1,6 ml

Działa podwójnie - zewnętrzna warstwa natychmiast pokrywa i tuszuje niedoskonałości cery, gdy wewnętrzna, zawierająca przeciwbakteryjny olejek z drzewa herbacianego, wysusza je i przyspiesza gojenie oraz łagodzi podrażnienia. Testowany dermatologicznie, dostępny w trzech odcieniach.

nie zachwycił

Korektor nie podoba mi się. Jest niewygodny w użyciu - twardy, nie wiem jak inaczej to określić. Na pewno za bardzo widać jego strukturę. W moim odczuciu jeszcze bardziej podkreślał niedoskonałości, niż je zakrywał.

Używam tego produktu od: raz zamówiłam i kilka razy spróbowałam użyć
Ilość zużytych opakowań: jedno, nieskończone

dla niewymagających

Ten korektor kupiłam w cenie promocyjnej i uważam, że w takiej cenie jest jak najbardziej ok.

Plusy:
- wygodna aplikacja
- nieżle kryje drobne wypryski
- nie śmierdzi

Minusy:
- mało wydajny
- nie nadaje się do tuszowania większych zmian
- nie zauważyłam właściwości leczniczych

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo dobry

jak dla mnie najlepszy ze wszystkich które używałam tego typu. jest idealny na blizny, plamki i zaczerwienia na twarzy. jeśli ktoś nie ma takich dużych problemów to po co mu w ogóle korektor? ja polecam ten jak najbardziej ;)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Jest OK

Używam tego korektora wraz z podkładem i pudrem z tej samej serii oriflame. Odcień jest w porządku, korektor wydajny, dobrze maskuje, świetne opakowanie, cena też. Bardzo wydajny. Polecam do cery mieszanej.

Więcej nie kupię:)

Kupiłam jakieś 2 miesiące temu i jak dla mnie odpada.Jego głównym problemem jest to, że nie tuszuje niedoskonałości i jest mało wydajny.
Korektor zawiera w sobie olejek z drzewa herbacianego ale jakoś nie zauważyłam efektów jego działania...

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Kiepski

Nic nie tuszuje, może zaczerwienienia - wszelkie inne wady tylko podkreśla. Do mojej cery się nie nadaje po prostu. Oriflame w ogóle jest kiepski w korektorach, ewentualnie da się znieść ten z serii Very Me (kiedyś Visions).

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

nie za ho ho

bardzo mało wydajny- inne korektory służą mi od pół roku do roku a ten może ponad miesiąc
słabo kryje a to jest najważniejsze w korektorze !
jedyny plus to opakowanie.

Używam tego produktu od: troszkę ponad miesiąc

Jest ok.

Moim zdaniem korektor jest bardzo w porządku. Dobrze maskuje, łatwo nakłada, długo można podziwiać efekt a w dodatku jest tani. Jest z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowanie.

nie dla mnie

ten korektor po miesiącu mi usechł jego konsystencja jest okropna nie chce sie rozprowadzić a jak mi sie już uda to zostawia smugi, ma on okropny kolor wręcz pomarańczowy (mam odcień light najjaśniejszy) a ta biała maź w środku nic nie daje chyba tylko te konsultantki oriflame piszą tutaj dobre rzeczy o nim.

Ilość zużytych opakowań: pół

Zawód :(

Kupiłam ten korektor pod wpływem impulsu, miałam akurat pod ręką katalog Oriflam, potrzebowałam korektora i jakoś tak zamówiłam właśnie ten. Stosuję go chcąc zamaskować wypryski i przebarwienia : mogę powiedzieć, że owszem, wysusza i może troszkę goi, ale niestety kryje słabo, w dodatku nieładnie stapia się z cerą, tworząc efekt suchych skórek. U mnie się nie sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Ok.

Kupiłam ten korektor, aby maskować drobne wypryski oraz rozszerzone naczynka krwionośne.

Plusy:
-dobrze maskuje drobne wypryski i zaczerwienienia,
-delikatny zapach,
-poręczne opakowanie,

Minusy:
-"ciężka" konsystencja,
-niezbyt trwały.

Używam tego produktu od: 1,5

Nigdy więcej!

Kupiłam w rpomocji za jakieś 15 zł. Pomyłka! Koszmar! Ten korektor nic nie kryje. Jak większość korektorów z oriflame pod oczy się totalnie nie nadaje. Daje efekt pandy. Na pryszcze u mnie nie działa wcale, może wam pomoże.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez 3 mies. potem wyrzuciłam