Ziołolek, Linomag, Szampon dla dzieci i niemowląt

Ziołolek, Linomag, Szampon dla dzieci i niemowląt

Linomag szampon dla dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia, z witaminą F.
Specjalnie łagodna formuła szamponu opracowana została ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb milusińskich. Nie powoduje łzawienia oczu. Wpływa na zmniejszenie plątania się włosów, dzięki czemu nawet długie włosy stają się łatwe do rozczesania.
Zawartość witaminy F pod postacią LINOMAGu powoduje, że szampon odżywia włosy i skórę głowy zapobiegając przesuszeniu. Posiada pH 5,5 najodpowiedniejsze dla skóry.

dobra cena / super jakoś

Moja córeczka ma spor włosków ale takze bardzo wrażliwą skóę (uczulona nawet na oliwkę bambino) robiłam rekonesans wśród szamponów od 1 miesiąca życia i wybrałam ten: delikatny dla skóry, subtelny zapach, wydajny, dobrze, ale nie za bardzo sie pieni, łatwo spłukuje, nie podrażnia oczu. Mała i ja jesteśmy zadowolone :)

warty wypróbowania

Jako że zgłosiłam pierwsza ocenie ten szampon :)
Od jakiegoś czasu borykam się z podrażnioną i swędzącą (czasem coś nawet się sypie z niej) skórą głowy. Dlatego też w mojej łazience zaczęły gościć szampony dla dzieci ( i niemowląt).
Szampon nieźle myje zapach jak dla mnie przeciętny (nie robi mi to większej różnicy jak pachnie szampon)
Swędzenie głowy nieco zmniejszone ale żeby uniknąć sypania się z głowy przesuszonego naskórka lubię nałożyć jakiś balsamik.
Ogólnie szampon godny polecenia i jeśli nie będę miała nic nowego na oku (a jak narazie lista spora) niewykluczone że do niego wrócę.

Używam tego produktu od:dobrych kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno pełne