Avon, Planet Spa, Dead Sea Minerals, Clarifying & Cooling Facial Mist (Oczyszczająco - chłodząca mgiełka do twarzy)

Mgiełka z formułą bogatą w minerały solą z Morza Martwego. Zawiera prowitaminę B5. Odświeża i nawilża skórę. Odpowiednia do wszystkich rodzajów cery. Można używać jej jako mgiełki do ciała.

błotna bryza :)

Nie kupię, bo nie ma już jej w katalogach... niestety :(

Bardzo fajna mgiełka, odświeża i nawilża. Może służyć jako tonik.
Zapach charakterystyczny dla całej serii, ja osobiście go lubię :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Bliski ideau

Zamówiłam ten produkt bo wydawał się idealny i za nie duże pieniądze. Do tego kupiłam w zestawie maseczke również z tej samej seri. Maseczka idealna, a chłodząca mgiełka nie zadała tak dobrze egzaminu jak myślałam.
-Ma bardzo nie miły zapach,
-Nie chłodzi.
Jednak poprawia koloryt skóry i zmniejsza podrażnienia.Bardzo dobrze się rozprowadza. Ciekawe tylko dlaczeho na etykiecie pisze że nie pryskac do oczu skoro jest do twarzy. Ja na wszelki wypadek zamykam oczy rozprowadzając ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego