Avon, Naturals, Creamy Yogurt Body Wash (Jogurtowy żel pod prysznic)

Avon, Naturals, Creamy Yogurt Body Wash (Jogurtowy żel pod prysznic)

Jogurtowe żele pod prysznic mają wspaniałą konsystencję a ich stosowanie daje pyszne efekty: skóra wygląda pięknie i zdrowo. Zawierają proszek jogurtowy i ekstrakty z roślin.
Dostępne w 2 wersjach:
- wanilia i mleczko sojowe
- truskawka i guawa

jestem na tak

Bardzo delikatny żel do mycia twarzy, nie pieni się jakoś super intensywnie, ale jest bardzo przyjemny.

Ładnie pachnie, usuwa powierzchownie martwy naskórek, polecam do skóry normalnej, przy innej nie da sobie rady raczej.

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

dobry

miałam wersję trouskawkową.
Smakowity zapach, dobrze się pieni, ale niewydajny-szybko się skończył i wylewał z tubki, a więc minusem jest opakowanie.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

taki sobie

wersja truskawkowa

Początkowo żel miał apetyczny zapach, ale pod koniec opakowania miałam go już dosyć. Opakowanie jest estetyczne ale niepraktyczne - ze stojącej na zakrętce tubie po otwarciu wylewa się zbyt dużo żelu. Żel się dobrze pieni i dobrze myje, ale jest mało wydajny i szybko się zużywa. Konsystencja jak na kremowy żel jest zbyt rzadka. Ogólnie jest to przeciętny żel jakich wiele i niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

super

kosmetyk świetnie się pieni, skóra pozostaje nawilżona jak po balsamie.
mam wariant truskawkowy, bardzo ładnie pachnie, jest wydajny.
minusem jest "zatyczka", którą nie można zamknąć tuby.

Używam tego produktu od: miesąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Mój KWC

Świetny żel pod prysznic. Dobrze się pieni i rozprowadza po ciele. Po kąpieli ciało jeszcze pachnie zapachem żelu przez kilka godzin. Na pewno ta jogurtowa konsystencja daje wielki plus temu produktowi. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Całkiem pozytywny

Ubolewam, że wycofali moją ulubioną waniliową serię! Mam nadzieję, że wróci w jakiejś zmodyfikowanej formie! Co do żelu mam waniliowy i byłam mile zaskoczona. Jest o wiele lepszy niż np. zwykły żel z tej serii. Słodki zapach wanilii doskonale współgra z kwaskowym jogurtem. Fajna konsystencja, po zastosowaniu miła i dość nawilżona skóra.
+ jest niska cena, bo żel jest duży,
- ma chyba niepraktycznie opakowanie, mam je wiecznie brudne, bo żel wycieka :/

Używam tego produktu od: miesiąca?

fajny

fajny żel, mam wersje waniliowa, która faktycznie (jak zauwazyła jedna z wizazanek ponizej) pachnie ak serek danio waniliowy, nawet troche podobnie wyglada ...heh
no tak, zapach jest brzydszy niz np balsam do ciała z tej serii, lecz sam żel jest fajny
myje tak jak myc powinien, nie wysusza skóry, byc może cos tak dla niej robi dobrego, ale nie oczekujmy że sam żel zastapi balsam do ciała, bo to raczej nie realne
lubie go uzywać
jednak niestety avon wycofał cała serie waniliową , więc nie kupie juz więcej

Używam tego produktu od:2 miesiące temu

smakowy ;)

wersja: wanilia i mleczko sojowe
bardzo ładnie pachnie
niezbyt dobrze się pieni
właściwości nawilżających i odżywczych raczej nie zauważyłam, bo sądzę, że od tego są balsamy
mało wydajny porównując go do innych żeli

Używam tego produktu od:właściwie go już nie używam, ale starczył mi na ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jedno

przyjemny.

zakupilam wersje truskawkowa.jogurt mocno wyczuwalny w zapachu,ale ogolnie pachnie bardzo przyjemnie,nie ZBYT slodko.;)
kolejny plus za konsystencje - kremowa,latwo sie rozprowadza i dobrze pieni.
opakowanie wydajne.

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo fajny zapach, jak budyń waniliowy,doskonale się pieni, kąpiel z tym żelem to czysta przyjemność, gęsty, wydajny. Napewno zakupię ponownie. Polecam gorąco.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:2 tygodni

Danio ;D

Mam wersję wanilia i mleczko sojowe, żel pachnie jak serek danio i ma tez podobny kolor i konsystencje, mnie to odpowiada, bardzo apetyczny, dobrze sie pieni,nie wysusza skory, pozostawia ja czysta i gladka, bardzo ładne opakowanie, mozna wyprobowac :)

Używam tego produktu od:1 tydzien

wspanialosc:)

ajj ten zapach, waniliowa rozkosz, slodycz i nie wiem jeszcze jak to wyrazic:) swietnie sie pieni, nie wysusza skory, kiedy sie nim umyje skora ejst gladka i nawilzona, wydajny.

Używam tego produktu od:miesiac