Avon, Planet Spa, Mediterranean Olive Oil, Firming Chest and Neck Serum (Serum ujędrniające do szyi i dekoltu)

Doskonale napina i ujędrnia skórę. Po tygodniu stosowania dekolt i szyja wyglądają młodziej, linie i zmarszczki zmniejszają się, skóra nabiera promienności, a jej struktura poprawia się. Do stosowania 2-3 razy w tygodniu. Zawiera kwas glikolowy, prowitaminę B5, ekstrakty z liści i owoców oliwek oraz oliwę z oliwek.

Nie polecam

serum się roluje, nawt przy małej ilości złazi jak skóra poopalaniu. na drugi dzień tak samo odłazi ohydnie od szyi i dekltu. poza tym mam masę wyprysków czerwonych krostek w miejscu użycia tego serum. dodam również, ze nie działa na zmarszczki.

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 2/3 z 1

Nijaki i zbędny

Serum nie nawilża, klei się i poza tym nie robi już zupełnie nic. To kompletnie zbędny kosmetyk. Skusiłam się i kupiłam serum w promocji za kilka złotych i dobrze, że za tylko tyle ;) Zawsze na szyję i dekolt używałam kremu, którym smarowałam twarz i teraz wiem, że powinnam przy tej metodzie zostać :)
Ten kosmetyk nie robi kompletnie nic.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Beznadziejna

Za to serum zapłaciłam 6zł w ofercie internetowej dla konsultantek. I to jedyny plus.
Po około 2 tygodniach na mojej szyi pojawiły się jakieś dziwne krostki. Po odstawieniu krostki zniknęły.
MiIał nieprzyjemny zapach
Serum ma bardzo leistą konsystencję.

Jest ok ;)

Dlaczego kupiłam? Była fajna promocja :) Nigdy wcześniej nie używałam tego typu kosmetyków więc nie mam porównania. Ale według mnie jest ok. Nie zgodzę się z opiniami, że klei się, kiepsko się wchłania itd. Ma fajny dozownik i jedna porcja wystarcza mi na całą szyję i dekolt. Ładnie się rozprowadza i szybko się wchłania pozostawiając skórę gładziutką, miłą w dotyku, nawilżoną i całkiem nieźle pachnącą. Używam 1-2 razy w tygodniu.

może być

Używam serum na szyję i dekolt i do tego sprawdza się dobrze.

Na pewno wygładza skórę i sprawia że jest napięta i delikatniejsza.

Jest bardzo wydajne, bo wystarczy już niewielka kropelka aby nałożyć na całą szyję i dekolt.

Jedyne co mi się w nim nie podoba to uczucie lepkości, któe utrzymuje się dość długo, ale nie jest też aż tak abrdzo intensywne.

Cena regularna to pomyłka, nie jest jej wart, ale kupiony w promocji za niecałe 8 zł jest dobrym zakupem.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

może być

Produkt nie dokońca wiem czy napinał moją skórę, ale z pewnością świetnie ją nawilżał. Co prawda za tą cenę można kupić coś bardziej wydajnego, ale ja byłam zadowolona z efektu.
Plusy:
+ długotrwałe i odczuwalne nawilżenie skróry
+ wygodne w aplikacji
+ przyjemny delikatny zapach
Na minus jedynie to, że opakowanie trochę za małe, chociaż do zadowalającego efektu wystarczyła nieduża ilość.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

takie nic

plusy:
+ładny zapach

minusy:
- nie nawilża
- nie ujędrnia
- lepi się niemiłosiernie
- cena

zużyłam bo leżało a było kupione to trzeba było się tego pozbyć, żeby nie wyrzucić do śmieci...

Używam tego produktu od: ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1; 7ml

Serum nie wiadomo na co

Stosuję. Nie wiem po co. Słabo pachnie. Nie widze zupełnie różnicy przed/po. Zupełnie taki jakis placebo. Jakiś trefny kupiłam czy co?

Nie polecam.

całkiem fajne

Wydaje mi się, że to fajny produkt. Czytałam tutaj o tym, że wysusza, zapycha pory. Ja niczego takiego nie zauważyłam.

Na plus:
-zapach
-konsystencja
-u mnie szybko sie wchłania
-poręczna buteleczka i dozownik
-rzeczywiście wygładza skórę
-wydajność

Na minus:
-cena
-klei się przy nadmiernie nałożonej ilości

*co do jędrności to nie mogę zauważyć, gdyż z tym akurat nie mam problemu:) ogólnie POLECAM

Ilość zużytych opakowań: jedno w części

Nie podeszło mi...

Serum dostałam w prezencie.

Plusy:
+ dobrze nawilża skórę,
+ bardzo wydajne.

Minusy:
- bardzo powoli się wchłania,
- można sobie zatłuścić ubranie, bo ma konsystencję oleju (a chodzić cały wieczór po nałożeniu bez ubrania to zimno),
- "zapchał" mi skórę na dekolcie - mam skłonności do wyprysków na tułowiu, od dawna ich juz nie miałam, a przy regularnym używaniu tego serum zobaczyłam na dekolcie znajome czerwone krostki, które ciężko zakryć korektorem tak, aby nie spływał.

Osobiście wolę smarować okolice szyi i dekoltu zwykłymi kosmetykami przeznaczonymi do całego ciała.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

mam suchą skórę i dla mnie jest ok

Zaczną od pierwszych wrażeń: produkt dostałam w prezencie i byłam mocno sceptyczna. W katalogu jest dosyć drogi jak na tak małą pojemność, ale jest bardzo wydajny. Zapach jak dla mnie nie najlepszy. Zgrabna buteleczka i dozownik na plus.

Na mojej skórze bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy jak tu przeczytałam w opiniach o produkcie. Stosowałam na szyję i dekolt i zauważyłam znaczną poprawę nawilżenia. Czy ujędrnienie także to ciężko mi stwierdzić. Na pewno skóra jest dużo gładsza.

Odjęłam trochę z gwiazdek za zapach, cenę i rzadką konsystencję.

nic rewelacyjnego

Kupiłam w zestawie, a później dostałam drugie opakowanie. Używałam sumiennie, nawet zdażyło mi się nałożyć na twarz. Co dziwne mimo regularnego stosowania to nawet tuż po aplikacji nie było czuć żadnej różnicy. Ani skóra miększa ani gładsza. Po prostu nic. Moja mama również zużyła dwa opakowania - bez rezultatu. Ot jedynie przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 3 miesiące dzień w dzień
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania