Bielenda, Eco Care, Torf & Wodorosty, Bioorganiczny krem `Anti - Age`

Bielenda, Eco Care, Torf & Wodorosty, Bioorganiczny krem `Anti - Age`

Bioorganiczny krem z naturalnym filtrem UV to bogata, aktywna dawka natury dla dojrzałej skóry, pozbawionej jędrności i napięcia. Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry.

Naturalne składniki aktywne o właściwościach leczniczych rewelacyjnie poprawiają stan i kondycję skóry. Krem skutecznie zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, redukuje nawet głębokie zmarszczki i bruzdy, doskonale wygładza, poprawia napięcie, jędrność i spoistość. Intensywnie nawilża, wzmacnia skórę, odżywia, doskonale modeluje owal twarzy.

Bardzo miło go wspominam:)

Dałam tytuł " Bardzo miło go wspominam", bo krem już od dawna nie gości w drogeriach, Bielenda zaprzestała jego produkcji i tym samym powinien znaleźć się w dziale " kosmetyki zapomniane". A szkoda, bo to naprawdę fajny i skuteczny kosmetyk i chętnie bym do niego wróciła:)
Kremik miał dość lekką, jasnozieloną konsystencję i przyjemny słodkawy zapach. Rozprowadzał się dobrze, miał świetny poślizg- nic nie trzeba było żmudnie wcierać, ani wklepywać. Przede wszystkim znakomicie nawilżał- ja wyraźnie czułam, że moja mieszana cera ( a zwłaszcza suche policzki) są nasycone i ukojone wilgocią. Przy tym ( co może wydawać się dziwne) wyraźnie zwężał pory. Poza tym odżywiał skórę, ujednolicał jej koloryt, zdecydowanie wygładzał i zmiękczal naskórek.
Jedynym minusem było tak naprawdę paskudne opakowanie, ale widzę, że nowsze serie Bielendy mają już ładny design:)
Żałuję, że już nigdzie go nie mozna kupić.

Używam tego produktu od: używałam przez pól roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nawilża i wygładza cerę

To mój pierwszy krem Bielendy i pewnie nie ostatni. Kupiłam go w zestawie z algami do mycia ciała i kremem pod oczy. W całej serii przeszkadza mi intensywny zapach mułowo-wodorostowy, który przy dłuższym używaniu staje się naprawdę męczący.
Krem ma bardzo zbitą konsystencję, jak w niektórych masłach do ciała. Łatwo rozprowadza się po skórze, ale zostawia wyczuwalny przez dłuższy czas film. Nawilża znakomicie! Używałam go na noc, a skóra nad ranem zawsze była gładka, promienna, świeża. Nie zapchał mnie, a wiele drogeryjnych kremów mnie zapycha. Dobrze miesza się z olejami (dodaje do niego tamanu albo skwalan).
Można przyczepić się jeszcze do tandetnego, plastikowego opakowania i średniej wydajności.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy na noc
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 50 ml

Nic szczególnego.

Kolejny krem z Bielendy z którego nie jestem zadowolona. Ale od początku. Krem kupiłam za sprawą pozytywnych recenzji. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zapach specyficzny, ale mi całkiem się podobał. Estetyczny, ale nienajpiększniejszy cieżki słoiczek, konsystencja bardzo lekka. Niestety, przy mojej suchej skórze kompletnie się nie sprawdził. Wchłaniał się do matu w 15 minut, pozostawiając skórę w stanie jak przed użyciem - suchą. Przes spaniem potrafiłam się nim dosmarowywać i 3 razy a i tak budziłam się z nienawilżoną skórą - głupiego robota. Na dzień pod podkład nadawał się całkiem nieźle ale po około miesiącu stosowania zaczął mnie uczulać. Bez żalu wyrzuciłam go do kosza.

Używam tego produktu od: około 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3/4

Porządny

Kupiłam pod wpływem wizażu i nie żałuję. Naprawdę porządny krem.

Na początku odstręczył mnie zapach. Gorzej mi się robiło na samą myśl o posmarowaniu się śmierdzielem. Smarowałam jednakże, bo skóra wyglądała lepiej, wzrosło nawilżenie i zniknęły zaczerwienienia, a punktowe preparaty antypryszczowe nie zostawiały czerwonych placków (ten bonus zafundował mi Baby Dream - uwrażliwił skórę). W połowie opakowania okazało się, że ten smród da się nawet polubić :)

Pod koniec opakowania stan cery był w znacząco lepszy niż przed kupnem kremu. Gładsza skóra, zdrowsza, po prostu ładniejsza. Nie działa zapychająco. Dobrze się nakłada i wchłania, choć nie do matu, ale to nie krem matujący. Wydajny i w przystępnej cenie. Opakowanie paskudnie toporne, jak to u Bielendy. Bez wahania kupiłam kolejny słoiczek i na razie zamierzam się z nim rozstawać.

Dzięki wizażowi

Kupiłam ten krem tylko przez wzgląd na pozytywne recenzje tutaj, inaczej nigdy bym się na niego nie zdecydowała. I nie żałuję, jest świetny.

Bardzo podoba mi się zapach (co dziwne w przypadku alg myjących - peelingu z tej samej serii chyba, ten sam zapach mnie drażni)

Konsystencja kremu miła, nawilżenie solidne. Działania przeciw zmarszczkom nie oceniam - nie mam.

Mam tłustą cerę bardzo i ten krem nic jej złego nie robi, a to bardzo ważne. Nie matuje, ale też nie należy to do jego zadań.

Do tego jeszcze polska firma. Bardzo mi się podoba cała seria i napewno wypróbuję inne specyfiki bielendy.Używam tego produktu od:miesiąca

edytuję i podwyższam do maxa, krem jest świetny i zauważalnie poprawia stan cery - ujednolica koloryt, wygładza buzię, rewelacyjny!

Warto go kupić!!

Kupiłam ten krem pod wpływem oczywiście wizażowych recenzji, od których jest uzależniona. Krem okazał sie bardzo dobry. Pierwszy raz zakupiłam go w marcu, ale teraz latem też się sprawdza, choć bardziej go stosuje na noc, na dzień krem z wysokim filtrem.

Zalety:
-nawilża i wygładza buzię
-zwęża pory
-ma lekkie działanie przeciwzmarszczkowe
-nie podraznia
-nie zapycha
-delikatny zapach
-doskonała baza pod makijaż, nie roluje się
-nadaje sie do skóry mieszanej z tendencją do suchej
-niska cena

Wady:
-mało wydajny (starczył na 1,5 miesiąca), ale stosunek ceny do wydajności bardzo dobry
Podsumuwując, zagości u mnie na stałe, jako dodatkowy krem.

Używam tego produktu od: 4 miecy

Zadowala

właśnie kończę opakowanie i jest to jeden z nielicznych kremów które zużywam do końca zgodnie z przeznaczeniem a nie np wklepując w łydki:D
Ogólnie nie używam kremów systematycznie tzn. nie codziennie, ale średnio co 2-3 dni na noc, ale mimo to widzę poprawę w wyglądzie buzi - skóra stała się jednolita i nawilżona a niespodzianki sporadyczne i mogę powiedzieć że krem wyleczył moja skórę z łuszczących się wykwitów na policzkach. Krem raczej nie nadaje się na dzień - szczególnie w letnie dni ponieważ dość długo się wchłania. Zapach miły dla nosa, konsystencja ok i opakowanie ładne, polecam

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy

bardzo dobry

Kupiłam krem pod wpływem recenzji na Wizażu i nie żałuję. Z przyjemnością zużyłam jako krem na dzień i kupię ponownie. Krem dobrze nawilża, delikatnie natłuszcza, zwęża pory, nie zapycha, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Co najważniejsze - to pierwszy krem, po którym wyraźnie spłyciły mi się zmarszczki, czego się absolutnie nie spodziewałam. Nie wiem czy łagodzi, bo żadnych podrażnień ostatnio nie miałam. O filtrze też nic nie mogę powiedzieć, bo używałam kiedy słońca akurat prawie nie było. Zapach specyficzny i opakowanie niezbyt ładne, ale ja takie lubię :) Cena bardzo przystępna.

super

Krem jest naprawdę dobry, fajnie pachnie a zapach przypomina mi algi. Nie przetluszcza twarzy, nie swieci sie , jest wydajny. Moglby lepiej nawilzac, bo troszke czuje niedosyt jesli chodzi o nawilzenie.
Poza tym ok, opakowanie moze i nie jest najpiekniejsze ale i tak wyrzuca sie je do smietnika po zuzyciu, wiec chyba najwazniejsza jest dobra zawartosc.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Kocham Eco Care

Algi z serii Eco Care to moje must have w łazience,bez nich nie wyobrażam sobie swojej pielęgnacji. Kilka miesięcy temu trafił w moje ręce zestaw złożony z alg,kremu i kąpieli borowinowej. I był to początek jeszcze większej miłości do serii Eco Care. Krem ma kolor jasnozielony. Początkowo pachnie bardzo "ziemiście" i nie zachęca do nałożenia na twarz,ale później,nie wiem czy ja się przyzwyczaiłam czy ten zapach wywietrzał.Krem ma bardzo lekką konsystencję.Szybko się wchłania, co nie jest normą dla Bielendowych kosmetyków. Pozostawia skórę długotrwale nawilżoną. Po żadnym kremie nie miałam tak nawilżonej skóry jak po tym! :) Już nie mogę się doczekać otwarcia następnego słoiczka.

Używam tego produktu od:jednego
Ilość zużytych opakowań:kilka tygodni

Zachwycający:)

Kupiłam, bo lubię kosmetyki Bielendy, zainteresował mnie poza tym skład kremu, szczególnie torf:)) Krem ma lekką, przyjemną konsystencję, jasnozielony kolor i słodkawy orzechowy zapach. Rozprowadza się bezproblemowo, nie jest tępy, nic nie trzeba zmudnie wcierać ani wklepywać. Na moją cerę działał znakomicie:) Bardzo dobrze nawilżał, buzia robiła się jakby gładsza, bardziej wypoczęta a co ciekawe- pomimo że producent wcale tego nie obiecywał- zwężał pory. Jedyne co mi się nie podobało- to opakowanie, brzydki tandetny słoiczek rodem z lat osiemdziesiątych- ale to chyba jest duży problem w tej firmie- nie widziałam kosmetyku Bielendy w ładnym opakowaniu:) Mimo, że większość z nich jest bardzo dobra i tania:)
Reasumując- krem jak najbardziej godny polecenia:)

Używam tego produktu od:używałam przez dwa miesiące

Bardzo dobry krem

Uważam, że jest to bardzo dobry krem. Skóra jest po jego nałożeniu napięta i wydaje się nawilżona, miła w dotyku. Zapach trochę drażniący, ale można się przyzwyczaić. Ja chyba jeszcze jestem trochę za młoda na tego typu kremy, ale nie żałuję, że go kupiłam. Ogólnie polecam !!!