Remington, Prostownica do włosów Shine Therapy S9950

Remington, Prostownica do włosów Shine Therapy S9950

Prostownica Shine Therapy wyposażona jest w płytki ceramiczne nowej generacji, które po nagrzaniu, emitują w molekularnej ilości kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów. Włosy są lepiej chronione przed wpływem wysokiej temperatury i uzyskują idealny połysk. Płytki prostownicy tak skonstruowano, aby nie trzeba było ich wymieniać przez cały okres użytkowania urządzenia.

- Płytki ceramiczne emitujące kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów, zapewniający im zdrowy wygląd i idealny połysk
- Ruchome płytki wyrównują nacisk na włosy
- Cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD umożliwiająca dostosowanie temperatury do konkretnego typu włosów
- Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie
- Funkcja "Heat Boost" pozwalająca na szybkie ustawienie najwyższej temperatury
- Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
- Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Wymiary (mm): 175x340x85

Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3

tak i nie

Lubiłam tą prostownicę kupiłam ją i na początku użytkowania efekt był bardzo ładny.
Włosy lśniące zadbane szybko prostowała włosy jednocześnie nie niszcząc ich.
po jakimś czasie użytkowania efekt nie był już tak spektakularny,
Po ponad roku użytkowania popsuła mi się ten uchwyt blokady sprawił, że rozwaliła się na pół.
Kupiłam inną prostownicę innej firmy lecz zatęskniłam za Remington i jestem też posiadaczką Keratin Therapy prostownicy bo byłam jej ciekawa.
Do tej już bym nie wróciła przez to, że mi się popsuła.
Popracujcie nad tym uchwytem/ blokadą.
Warta jest wypróbowania jeśli wam się nie popsuję.JA JUŻ DO NIEJ nie wrócę.

• Trwałość / wykonanie: 1

Moja pierwsza prostownica...

Prostownice kupiłam kilka lat temu, zaczynałam przygodę z tego typu sprzętem więc skusiła mnie obietnice producenta i kupiłam. Prostownica jest ładna, prosta w obsłudze, wszystko wyświetla nam się na panelu. Pięknie prostowala włosy przy kilkunastu uzyciach, po jakimś czasie efekt wygladzenia I blasku włosów się zmniejszył, co nie znaczy, że przestała prostować. Prostowala dalej, tylko efekt już nie był tak spektakularny. Po około roku używania zawiodła blokada prostownicy i urządzenie rozwaliło się na 2 części trzymając się tylko na kabelkach, poskładana sluzyla krotka chwile, po czym znow się rozwaliła, przez to że już wcześniej była poskladana przeze mnie, producent nie przyjął reklamacji, prostownice wyrzucilam do kosza obiecując sobie, że więcej prostownicy tej firmy nie kupię.

Bardzo dobra prostownica

Włosy mam dość długie ze skłonnością do kręcenie się i puszenia, więc bez prostownicy ani rusz. Ta jest boska. Używam jej za każdym razem gdy jest taka konieczność. Szybko się nagrzewa, nie szarpie włosów i z łatwością.

Długotrwały efekt

Z tej prostownicy jestem w stu procentach zadowolona. Mam włosy cienkie ale ze skłonnością do lekkiego kręcenia, dlatego po prostownice sięgam parę razy w tygodniu. Tutaj plusy rozpoczynają się już od samego designu. Uważam że jestem wykonana z solidnych materiałów, płytki grzewcze są dobrze spasowane, wygodnie się jak trzyma no i oczywiście dobór kolorów i struktura obudowy. Jeśli chodzi o funkcjonalność to dzięki regulacji temperatury można bez problemu wybrać skuteczna na nasze włosy moc, prostownica nagrzewa się w niecałą minutę o czym daje znać delikatnym sygnałem. Przede wszystkim nie pali włosów, za jednym pociągnięciem uzyskuje się pożądany efekt. Fajnie sprawdza się też przy robieniu fal. Efekt wzmacniam delikatnie lakierem aczkolwiek nie w jakiś dużych ilościach więc ogromną zasługa jest dla samej prostownicy. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej trafiony.

• Design produktu: 4

tak

Jestem raczej marudna jezeli chodzi o swoje włosy i w sumie raczej ich nie prostuje a jak już prostuję to wolę żeby ten efekt był widoczny przez dość długo, czyli nie kilka godzin a 1-2-3 dni. i tutaj to jest sztosik. :)

Polecam!

Prostownica świetnie wykonuje swoje zadanie, wystarczy przejechać po kosmyku 2 razy i jest efekt, który utrzymuje się aż do następnego dnia. Po użytkowaniu jej kilka lat nie widać większych skutków na włosach.

Ideał!

Strzał w dziesiątkę!
Używam tej prostownicy od hmm.. ponad 3 lat i jedyne co mogę o niej powiedzieć: zachwycająca! Wcześniej miałam kilka prostownic w niskim przedziale cenowym i chyba nie muszę mówić, jaki był skutek prostowania nimi włosów, w zasadzie były jeszcze bardziej pokręcone niż przed ;) a ta prostownica to istne cudo... Pomimo upływu lat, wciąż spełnia swoje zadanie doskonale!

Włosy po użyciu są proste i gładkie przez cały dzień i jeszcze dłużej :) Efekt jest długotrwały i powalający. Żadna pogoda nie jest w stanie zniszczyć fryzury. Wygląda estetycznie, elegancko.
Jedyną rzecz którą zauważyłam na minus: z upływem czasu czas nagrzewania wydłuża się w nieskończoność :P
Ale i tak ją kocham i nie wyobrażam sobie bez niej życia.

• Łatwość obsługi: 5

prostownica spisuje się świetnie.
fajnie prostuje włosy za 2-3 pociagnięcia ,a moje włosy ciężko wyprostować bo mam kręcone. max temp 230 czyli taka jaka najbardziej mi odpowiada.
kolejny plus za to że nie ciągnie włosów i ich nie wyrywa.
sama się wyłącza jak ktoś jest zapominalski...dzięki temu nie mam tych myśli jak wyjdę z domu "w czy ja wyłączyłam prostownice"

Prostownica marzenie

Prostownica firmy remington to jedna z najlepszych prostownic, jakie kiedykolwiek miałam. Jest stworzona do moich włosów. Za jednym pociągnięciem włosy stają się idealnie gładkie. Można ustawić temperaturę oraz najważniejsze to, ze nie ciągnie. Ponadto można nią wykonać loki. Polecam!!!

Genialnia

Jest to moja 3 prostownica. Kupilam ją za 100 zł na promocji w Auchan. Poprzednio używałam prostownicy prawie za 400 zł i nie było takiego efektu jak po tej, ktoea po dwoch latach niestety sie zepsuła. Po tej włosy są piękne, lśniące np,proste jak druty.
Mam ja ok pół roku i jestem bardzo zadowolona.

Super!

Jestem z niej bardzo zadowolona :) używałam kilka prostownic i jak na razie ta jest najlepsza. Miałam porównanie z inną z remingtona i jednak to shine therapy musi coś w sobie mieć bo włosy są przyjemniejsze w dotyku. Przystępna cena, pokrowiec gratis, regulacja temperatury. No i oczywiście nie elektryzuje włosów ani ich nie obciąża. Włosy się nie wywijają przy wilgotnym powietrzu czy nawet przy deszczu. Dla mnie na 5+:)

Niezniszczalny ulubieniec!

W swoim życiu miałam już kilka prostownic przeróżnych firm a ta jest już ze mną 8 lat.
Powłoka w dalszym ciągu jest idealna, zero zarysowań. Bardzo fajną funkcją jest możliwość regulacji temperatury i bardzo przydatny jest wyświetlacz dzięki któremu wiem na ile stopni nagrzana jest prostownica.
Płytki podczas prostowania idealnie łapią włosy dzięki czemu skutecznie są wyprostowane, próbowałam kręcić włosy na tą prostownice i wyszło mi to bardzo fajnie.
Jeśli gdzieś jest dostępna ta prostownica w sprzedaży to polecam !