Pharmaceris, T, Sebostatic, Krem normalizujący do twarzy na dzień

Pharmaceris, T, Sebostatic, Krem normalizujący do twarzy na dzień

Krem do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej ze skłonnością do powstawania zmian trądzikowych i zaskórników kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek.

Według producenta regularnie stosowany krem normalizuje wydzielanie sebum zmniejszając przetłuszczanie się skóry nosa po 4 tygodniach o 49%, skóry czoła o 47%, skóry brody o 41% dzięki zawartości kwasu azelainowego. Zmniejsza skłonność do powstawania zaskórników oraz zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Matuje tłuste partie skóry i reguluje nadmierną połyskliwość skóry (szczególnie w obszarze linii T). Pory są mniej rozszerzone i widoczne. Wyciąg z ogórka rozjaśnia skórę i nadaje jej zdrowy koloryt. Dzięki lekkiej i przyjemnej konsystencji krem jest wydajny i szybko się wchłania. W rezultacie skóra twarzy uspokojona, o zdrowym kolorycie, bez nowych zmian trądzikowych i zaskórników.

Nie matuje

Mam cerę mieszaną, także od lat kupuje różne produkty, które ją zmatowią, zmniejsza pory etc. Seria T jest mi dobrze znana. Zachecona opisem tego kremu, licząc na to że pory się zmniejszą a skóra będzie matowa, kupiłam go! I już nigdy nie kupię. Skóra bardzo szybko się przetłuszcza, makeup musze poprawić juz po 2h. Jedyny jego plus: pory się delikatnie zmniejszyły, wiec stosuję go na noc i leniwe, wolne dni spędzone w domu - wówczas moja twarz wygląda jak u lalki z wosku, świecę się jak nigdy dotąd.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Średniutki

Bardzo dobre higieniczne opakowanie, przyjemna konsystencja i filtr słoneczny, poza ty krem dość dobrze się wchłania i lekko nawilża co w przypadku bardzo tłustej skóry będzie ok. Dla cer mieszanych i wrażliwych krem może być zbyt tępy. Krem umiarkowanie dobrze współpracuje z podkładem, po 3 godzinach podkład zaczyna się nierównomiernie ścierać aż w końcu zupełnie ginie (przy np. Avene Clearnace coś takiego nie ma miejsca).

To do czego można przyczepić się najbardziej to działanie, producent obiecuje poprawę stanu cery trądzikowej oraz zmniejszenie porów - żadna z tych obietnic nie zostaje spełniona :(.

Podsumowując - krem bardzo przeciętny, którego właściwości z łatwością można odnaleźć w innych, tańszych kremach z drogerii.

Nie.

Zakupiłam większą część serii T Sebostatic, jednak ten krem był najsłabszym ogniwem...

+ PLUSIKI +

:) filtr

:) higieniczne opakowanie z pompką

:) nie podrażnia

:) delikatnie nawilża

:) wydajny

:) nie bieli się i nie roluje przy nakładaniu podkładu

:) zaraz po nałożeniu czułam przyjemny komfort twarzy

- MINUSIKI -

:( nie powoduje tępego matu, skóra ma naturalny blask, jednak efekt trwa nie dłużej niż 2 godziny

:( sebum po 2-3 godzinach pojawiało się z podwojoną siłą

:( ze względu na powyższe nie nadaje się pod makijaż, który po pewnym czasie spływa

:( nie miał większego wpływu na znikanie niedoskonałości

:( nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu normalizowania skóry twarzy

:( z każdym tygodniem miałam wrażenie jakby delikatnie zapychał pory.

Nie polecam,

Tort Orzechowy

przeciętny produkt

Dobrze się nakłada, wystarczy niewielka ilość, jest bardzo wydajny.
Miły zapach nie kłóci się z kolejnymi warstwami kosmetyków nakładanymi na twarz.
Ale... skóra się po nim szybko błyszczy. Nie zauważyłam też efektów normalizujących. Przy stosowaniu całej serii łącznie z kremem złuszczającym efektów nie ma prawie wcale.

robi swoje

Krem ma przyjemna konsystencje, nie jest tlusty, ani tez tepy. Latwo go nalozyc na twarz, wystarcza niewielka ilosc kremu.

Matuje! Dobrze sie sprawdza pod podklad mineralny.

Daje ladne nawilzenie, przyspiesza gojenie blizn potradzikowych oraz gojenie krostek.

Jednak jego dzialanie nie jest szczegolnie rewolucyjne. Jest to niewielka poprawa widoczna po dluzszym stosowaniu.

Zawiera SPF 20.

Wygodne opakowanie.

Wydajny!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

bardzo dobry

Mam skórę trądzikową i regularnie stosuję środki przepisane przez dermatologa, które mają tendencję do przesuszania skóry. Więc, z jednej strony mam trądzik i tłustą cere a z drugiej skóra często mi się łuszczy. Stosowałam kremy matujące do ceryy trądzikowej ale one jeszcze bardziej przesuszały mi skóre. Ten krem poleciła mi konsultanka w drogerii i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetny pod makijaż i podklad matujący. Ma filtr słoneczny więc nadaje się do cieplejsze dni. Śięgne po niego ponownie :)

Używam tego produktu od: 4 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Normalizujący - może, matujący - nie

Producent zapewnia, że krem matuje strefę T. Nie jest to prawda. Ma on taką konsystencję, że od razu po posmarowaniu skóra się świeci jak posmarowana kremem półtłustym. W pierwszych 2 tygodniach używania dostałam dużego wysypu pryszczy (było ich jeszcze więcej niż przedtem). Co miało zostać wysuszone, to zostało, reszta "wyszła na wierzch". Może to ten sposób na oczyszczenie skóry? Kto wie. Nie zaprzestałam jednak kuracji, ciekawa co dalej. Stosowałam krem jedynie "w domu". Po 3 tygodniach zauważyłam mniej zaskórników i wągrów. Jest coraz lepiej. Dobry krem na noc i na mróz pod puder. Puder się na nim zaskakująco długo trzyma.
Plusy:
+ nie wysusza
+ nie podrażnia (łagodzi)
+ rozjaśnia cerę
+ dobrze się rozsmarowuje
+ dobrze się wchłania (najlepiej na gołą skórę bez toniku)
+ przyspiesza gojenie się blizn potrądzikowych
+ opakowanie z pompką
+ zapach
+ SPF
Minusy:
- nie matuje
- tłusta konsystencja

Zwykły krem

Dla mnie nie robi nic innego jak troszkę nawilża, innego działania nie zaywazyłam, ani nie niweluje błyszczenia skóry , ani powstawanie zaskórników czy krostek. Zwykły krem. Matować też nie potrafi.

Nie warty uwagi

Nic nie robił z moją cerą: nie polepszy, nie pogorszył jej stanu. Tak jabym w ogóle go nie używała. Nie spełnia swojego zdania i nie zamieżam go kończyć.

Używam tego produktu od: Nawet nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno i nie będe go kończyć

średni ...

Krem stosowałam jakiś czas temu, ale miałąm wrażenie, że mnie zapychał, jednak nie mogłam znaleźć dla swojej mieszanej cery nic lepszego wiec znowu jakiś czas temu do niego wróciłam,.

+ przyjemna konsystencja
+ szybko wysycha na twarzy
+ dobry pod makijaż, podkład nie roluje się

- nie matuje
- po pewnym czasie skóra się hmm łuszczy?
- wysusza, co jeszcze bardziej wzmaga łojotok
- troche zapycha
- mam wrażenie, że co jakiś czas to ze względu na niego muszę robić peeling, bo tak jakby powodował powstawanie grudek.
- drogi, jak wszystkie kosmetyki tej serii

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

masakra!

Ten krem to nieporozumienie.

+opakowanie typu airless- do kremu nie dostaje sie powietrze i bakterie

-dziwnie tlusta konsystencja
-zapycha!
-matuje chwilowo, potem cera tlusci sie i blyszczy niemilosiernie
-powoduje powstawanie pryszczy i dziwnych, podskornych grudek, ktorych ciezko sie pozbyc.

Nie polecam, bo stan mojej skory bardzo sie pogorszyl.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: zuzylam pol i oddalam

wielkie nic

Krem ten zakupiłam zachęcona polskim prodeucentem - firmą Irena Eris. Niestety krem nie spełnia żadnego z założeń:
- nie jest przeciwtrądzikowy - nie pomógł przy problemach skórnych;
- nie matuje - skóra na czole świeci już po godzinie, całkowity brak matowienia;
- nie normalizuje - ten krem jest po prostu nawilżający.

Dodatkowo z minusów mogę dodać zacinający się dozownik.