Ziaja, BioBalans, Żel myjący do cery tłustej i mieszanej (stara wersja)

Ziaja, BioBalans, Żel myjący do cery tłustej i mieszanej (stara wersja)

Łagodny żel myjący do codziennej pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera Normaseb - wyselekcjonowany kompleks protein mlecznych bogaty w aminokwasy, witaminę B6, H (biotynę) oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D-Panthenol). Nie zawiera mydła lecz delikatne, naturalne substancje myjące. Dokładnie oczyszcza skórę i odblokowuje pory. Usuwa nadmiar sebum nie naruszając naturalnej, lipidowej warstwy ochronnej naskórka. Zapobiega podrażnieniom oraz nadmiernemu przesuszeniu skóry. Zapewnia uczucie czystości i świeżości. Doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Polecany do cery tłustej i mieszanej niezależnie od wieku.
Substancje aktywne: Normaseb, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Totalna klapa!

Moim zdaniem klapa na całego! Żel wogóle się nie pieni! a uczucie świeżości trwa maksymalnie 15 minut. Jedyny plus to niska cena, nic poza tym. Porażka!

Używałam tego produktu: 2 tygodnie

bardzo dobry

Żel ten kiedyś omijałam szerokim łukiem na półkach sklepowych,teraz żałuję, bo to świetny produkt. Żel dokładnie myje, "tapetę" również (nie wiem jakby sobie poradził z wodoodpornym podkładem). Zauważyłam, że po nim (jak i po żelu tin tin) nie wysypuje mnie pryszczami, czasem się tylko coś przydarzy, ale jak już to mała krostka, a nie bolące, czerwone przyszcze jak kiedyś. Producent pisze, że zmniejsza wydzielanie sebum, u mnie w tym względzie minimalnie działa. Jednak najważniejsze, że dokładnie myje, nie powoduje pryszczy i nie wysusza. Opakowanie wygodne z pompką, cena jak najbardziej OK. Szkoda tylko,że do nowwszej jego wersji dodali SLS, więc nowej nie kupię, chyba, że znajdę starą wersję, a jak nie to wrócę do tin tin, jego na szczęście nie "ulepszyli"

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

doskonały, ładodny żel

Szkoda, że zastąpili ten świetny produkt wersją z sls. Typowa strategia "ulepszania". Ten żel skończyłam dopiero niedawno i bardzo mi się spodobał. Łagodny, nie pieni się, nie podrażnia, nie wysusza i nie ściąga skóry, ale przy tym jest bardzo skuteczny- dokładnie zmywa; jest też wydajny. Wpływu na tłustą skórę- w sensie zmniejszania wydzielania sebum itp nie zauważyłam. Butelka z pompką rzeczywiście wygodna, ale z drugiej strony i tak trzeba ją potem rozkręcać, żeby zużyć końcówkę kosmetyku.
Cena też bardzo mi się podoba. Zapch i kolorystyka opakowania już tak sobie, ale nie odrzucają.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące do spółki z siostrą

dobry jak za taka cena

+wygodne opakowanie z dozownikiem
+delikatny
+oczyszcza pory

-zapach przypominajacy płyn do mycia naczyń

Ogólnie mówiąc: wszystko tak jak pisze na opakowaniu.Dobrze oczyszcza,odblokowuje pory. Cera jest matowa. Jak za taka cene to godny polecenia dla osób z cera mieszana :)

Używam tego produdtku od nie wiem

świetny!

Bardzo dobrze oczyszcza z makijażu i sebum, a przy tym nie wysusza i nie podrażnia. Nie pieni się oczywiście, co mnie raczej cieszy. Nie zawiera osławionego już SLS. Mam wrażenie, że moja twarz męczona przez lata różnymi żelami antytrądzikowymi wreszcie się "uspokoiła". Widzę, że trochę mniej się błyszczy i zdecydowanie mniej niespodzianek się na niej pojawia. Jest to bez wątpienia najlepszy żel do mycia twarzy jaki znam i zamierzam zostać przy nim dłużej.
Jedyne minusy jakie widzę to:
- słaba wydajność- jedno opakowanie wystarcza mi na ok. 3 tyg. (używam dwa razy dziennie), ale wybaczam, bo u mnie wszystkie żele do twarzy mają krótki żywot
- opakowanie z pompką, co ogólnie jest plusem, ale w tym wypadku pompka czasami lubi się psuć.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: dwa

a wy się nie znacie!

ten żel to tańszy odpowiednik lirene dla cery tłustej i mieszanej,ale ma trochę lepsze opakowanie ;)
przede wszystkim,jest bardzo delikatny. dla mojej buzi wysuszonej SLSami i także dla ciała,jest idealny. nie podrażnia policzków,ładnei oczyszcza i MATUJE. z kremem daxa gruszkowym wyglądam jak człowiek przez cały dzień,ew. pod koniec dnia pojawi się delikatny połysk,ale nie jest źle. szkoda,że się nie pieni,ale wychodzi to na plus,bo nie napchano do niego SLSów. ja jestem BARDZO zadowolona!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Nie tak straszny jak go malują

To naprawdę nie jest zły kosmetyk! Nie wiem skąd tyle negatywnych recenzji. Że się nie pieni? Należy się tylko cieszyć, przynajmniej nie zawiera SLS! Skończyłam już pięć latek i nie potrzebuję piany i gumowej kaczuszki żeby mieć frajdę z mycia :P A jeśli chodzi o mycie, to ten żel jest naprawdę skuteczny, a przy tym łagodny. W przeciwieństwie do wielu specyfików do mycia cery tłustej, nie wysusza. Wg mnie jest w sam raz do wrażliwej cery z tendencją do miejscowego przetłuszczania się. Być może rzeczywiście nie będzie wystarczający dla cery łojotokowej i trądzikowej, ale z taką to w ogóle trzeba sobie inaczej radzić.

Kosmetyk bardzo miło, delikatnie pachnie, konsystencja też mi odpowiada. Z wydajnością trochę na bakier, za to cena śmieszna. Niestety, troszkę szczypie w oczy. Duży minus za pompkę - nie działała od momentu przyniesienia do domu po zakupie, a jak się zorientowałam, mój przypadek nie był odosobniony pod tym względem. :( Dwa ostatnie zarzuty spowodowały, że nie 4 *. Serio...

Używam tego produktu od:

niestety-tragiczny

Myślałam że fajny ten żel będzie. A tu klęska. żel wcale się nie pieni, też miałam, jak poprzedniczka, problem z pompką a po tygodniu stosowania przybyło mi syfów!!! Masakra, chyba go wyrzuce, bo nie zmęcze do końca :(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, ostatniego

Smutno pisać-porażka :((

Kupiłam,bo bez SLS, kupiłam,bo Ziaja, którą kocham. Kupiłam i jestem zła. Żel doprowadził mnie do szewskiej pasji przy próbie otwarcia go-za nic w świecie nie chciał się otworzyć. Przeszło 20 minut mocowałam się z pompką próbując go otworzyć :mad: Później wcale nie było lepiej z otwieram,dlatego uważam,że pompka jest fajną sprawą,ale nie w tym przypadku,bo męczenie się z opakowaniem to nic przyjemnego. Kilka słów o stosowaniu. Bez SLS,a jednak moja skóra jest po jego zastowaniu nieprzyjemnie ściągnięta i napięta. Żel ma dziwną konsystencję,ponieważ próba umycia nim zmoczonej twarzy zawsze kończy się tak samo-wszystko spływa na szyję. Żel jest strasznie wodnisty i wszystko spływa. Muszę nakładać na suchą twarz,bo inaczej jest tragedia.
Żel się nie pieni zbytnio, jest wydajny i to są jego jedyne plusy za które ratuje mu jedną * i nie daję najgorszej noty.
Ogólnie duże nadzieje, które się nie sprawdziły.

Używam tego produktu od: ponad 4 tygodni

najlepszy na pryszcze!!!!

A ja mu dam 5 gwiazdek. Odkąd go uzywam nie nie wyskakuja mi na twarzy niesodzianki. Ma świetny sklad, ktory pomaga w walce z pryszczami i najwieksza zaleta to to ze sie nie pieni. Nie pieni sie bo nie zawiera SLS i to jest strzal w dziesiątke!!! nie pieni sie, a doskonale oczyszcza. I wystarczy mala ilosc (jesli ktos umiejetnie umie myć bużke) by dokladnie oczyscil. Ja robie nim sobie nawet taki maly masazyk wieczorkiem. Jest świetny.Bede go kupowac juz caly czas.Używam tego produktu od:dwóch tyg.

Edycja; uzywam caly czas i to dla mnie żel cudo!!!!! Poprostu moja twarz jest świetna i pozbylam sie pryszczy! KWC na zawsze!!

Nic rewelacyjnego.

Ostatnimi czasy staję się powoli fanką kosmetyków Ziaji, ale ten żel, to niewypał. Nie zawiera mydła i to jego plus, ale nie ma się uczucia dokładnego oczyszcenia skóry. Koszmarnie niewydajny. Ziaja ma w swojej ofercie inne, o wiele lepsze żele do mycia twarzy. Efektu regulowania wydzielania sebum nie zauważyłam. Taki sobie, więcej go nie kupię i odradzam. ...

a ja go lubie

Przyznam, że mocno mnie zdziwiły te negatywne opinie, bo jestem z żelu bardzo zadowolona. Faktem jest że się nie pieni, ale osobiście nie przeszkadza mi to, bo uważam, że ma inne zalety, poczynając od ładnego zapachu. Jest naprawdę delikatny, nie wysusza i nie podrażnia, dobrze oczyszcza, konsystencja w sam raz. Butelka z dozownikiem jest praktyczna, sam żel jest dosyć wydajny. Z całą pewnością nie raz jeszcze do niego wrócę.