Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania delikatnie myje i pielęgnuje włosy, jest więc doskonałą propozycją dla osób ceniących wygodę i nowoczesność. Zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne: tradycyjne wyciągi z czarnej rzepy i chmielu, które skutecznie zmniejszają łojotok i wzmacniają włosy oraz nowoczesny kompleks witaminowy, pantenol oraz kondycjonującą odżywkę, wzmagającą efekt pielęgnacyjny preparatu. Włosy odzyskują puszystość, lekkość oraz blask i łatwość rozczesywania, są odpowiednio odżywione, wzmocnione i pełne życia. Miły zapach szamponu zwiększa przyjemność stosowania.

do włosów przetłuszczających się, do włosów wypadających, do włosów bez objętości
wzmacniające, nawilżające, oczyszczające, łagodzące
zapachowa

Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon kupiłam gdzieś pod wpływem impulsu, nie czytając wcześniej żadnych opinii na jego temat, skusiła mnie niska cena oraz fakt, że czarna rzepa dobrze działa na wypadanie włosów.
Pierwsze wrażenie było raczej średnie, zapach okropny - ale po jakimś czasie można się do niego przyzwyczaić, na włosach w ogóle zapach się nie utrzymuje.
Szampon jest w dużej butelce, lecz dość poręcznej, zrobionej z plastiku który się nie wyślizguje z ręki.
Jest wydajny.
Co do działania - przy moich przetłuszczających się włosach działa całkiem w porządku, mycie co 2 dzień.

Trochę się minął z powołaniem...

A więc, włosy muszę myć codziennie lub maksymalnie co 2 dzień przy pomocy suchego szamponu. Bardzo się tłuszczą więc zwykle kupuję coś lekkiego, przeznaczonego do mojego typu włosów. Po tym szamponie, moje włosy od razu są tłuste. Są takie jakby minęło już 3/4 dnia. Nie mam pojęcia dlaczego, być może przez dodatkową funkcję odżywki, ale nie nadaje się to do moich włosów, mimo że opis brzmi jak stworzony z dedykacją dla mnie.
Dodatkowo śmierdzi niemiłosiernie, wierzę, że są osoby, którym może pasować ten zapach, ja nie mogę go znieść. Tak więc po umyciu nim włosów one wyglądają jakbym wcale tego nie zrobiła i jeszcze śmierdzą bardziej niż wcześniej. Nie dla mnie.

2 w 1 .

Lubię takie szampony z odżywka bo mniej miejsca zajmują w domku,łatwiej zapakować taki produkt na wakacje albo ferie. Szampon jest wydajny,delikatnie pachnie ,dobrze się pieni. Dobrze oczyszcza skórę głowy , włosy są miękkie ,lekkie i lśniące . Do tego zauważyłam że szampon jest wydajny i kosztuje grosze . Ogólnie fajny . Polecam

Dobry szampon na codzień

Zdecydowałam się na wybór szamponu od Joanny ze względu na wzmożone wypadanie włosów po okresie ciąży. Szampon dorwałam w Rossmanie, w niewielkiej cenie bo 10,99 za dosyć spore opakowanie 400 ml.

Szampon ma dosyć przyjemną, gęstą, białą konsystencję o niezbyt przyjemnym zapachu rzepy. Kupując ten szampon liczyłam się z tym, że ten zapach może nie do końca mi odpowiadać. Niestety w składzie nie znajdziemy rzepy na wysokiej pozycji co może dawać złudne wrażenie użycia szamponu o bardziej naturalnym składzie. Nie mniej jednak produkt ten nie podrażnił mojej skóry głowy mimo tego, że jest to szampon 2w1 wraz z odżywką (kupując go niestety tego nie zauważyłam).

Szamponu używałam regularnie, co mycie. Producent zapewniał wzmocnienie włosów i faktycznie moje włosy przestały tak wypadać. Oprócz dobrego mycia i braku podrażnień w zasadzie nie oczekuje od szamponu niczego więcej. Produkt zdecydowanie spełnił swoje zadanie. Nie wiem czy wrócę konkretnie do tego produktu, na pewno zachęcił mnie do przetestowania innych kosmetyków w kategorii z czarną rzepą.

Brak efektu

Producent zapewnia mniejsze wypadanie oraz mniejsze przetłuszczanie włosów. Niestety nie jest to prawda. Szampon jak dla mnie jest zbyt delikatny, poza tym uważam że nakładanie odżywki (która jest w składzie) nie jest dobrym pomysłem dla skóry głowy, zwłaszcza ze skłonnością do przetłuszczania. Nie polecam.

Działa, ale nie na dłuższą metę

Na początku używania go było bardzo dobrze, włosy były widocznie odżywione i zdrowsze. Jednak po dłuższym czasie używania zauważyłam, że włosy zaczęły mi znów wypadać, a na głowie pojawił się łupież. Zamiast pomóc z wypadaniem włosów, zaczęły one znów wypadać. Dlatego nie polecam stosowania tego produktu na dłuższą metę.

Nie czuć, że jest tam odżywka

Nie do końca rozumiem w jakim celu Joanna stworzyła szampon wraz z odżywką do włosów przetłuszczających się. Zawsze uważałam, że takie włosy należy traktować ostrożnie jeśli chodzi o odżywkę u nasady.
Kupiłam ten szampon nie zauważywszy, że jest z domieszką odżywki. W zasadzie gdybym nie przeczytała tego na opakowaniu, to nadal bym tego nie wiedziała, ponieważ nie zauważyłam działania tejże odżywki. Po zmyciu szamponu włosy były lekko sianowate.
Szampon dobrze się pieni i ma sporą wydajność. Butelka jest okazała i wystarczy na długo. Nie mogę natomiast znieść zapachu rzepy. Jest to jednak kwestia względna i niech każdy oceni to pod kątem swoich upodobań. Radzę powąchać przed zakupem.
Nie zauważyłam jakiejś kategorycznej poprawy, zwłaszcza jeśli chodzi o przetłuszczanie się włosów. Zanotowałam jednak, że włosy są bardziej przyklapnięte.

Świetny!!

Produkt pozwolił mi na rzadsze mycie włosów. Włosy mniej się przetłuszczają, są dobrze oczyszczone i gładziutkie. Po zużyciu tego opakowania kupiłam drugi z tej serii tylko bez odżywki.

Przęciętny a nawet kiepski

Stosowałam ten szampon i uważam, że jest bardzo przeciętny a nawet kiepski.
Mam włosy cienkie ze skłonnością do przetłuszczania wobec tego sięgnęłam po ten produkt. Nie mam zielonego pojęcia po co szampon jest oferowany jako 2 w 1
Włosy które się przetłuszczają nie powinny być myte tego typu specyfikami, ale skoro producent wypuszcza linię specjalnie pod tą przypadłość wraz z odżywką to chyba wie co robi - zaufałam producentowi.
Zapach jest średni - ale nie jest to minusem ponieważ jeżeli ktoś decyduje się na szampon z czarnej rzepy to musi się liczyć z tym, że nie będzie przyjemnie pachnieć. Konsystencja jest dobra, aplikacja łatwa, a produkt jest wydajny a do tego tani, ale włosy przetłuszczają się po ty szamponie w błyskawicznym tempie ...
Gdybym używała tego szamponu do dziś, to chyba bym musiała myć głowę 2 razy dziennie. Nie polecam osobą które mają skłonność do przetłuszczania .

Moja opinia

Świetny produkt, po umyciu włosy są świeże, pachnące i tak szybko się nie przetłuszczają i nie wypadają. Mycie głowy tym szamponem sprawia przyjemność. Cena jest adekwatna do produktu. Butelka szamponu jest wygodna do trzymania i duża, więc ten szampon starczy nam zdecydowanie na dłużej. Super, polecam :)

Średniak!

Jako szampon odświeżający włosy - sprawdza się. Po myciu są czystsze, gładkie i przyjemne w dotyku. Niestety włosy przetłuszczają się tak samo, wypadanie włosów również się nie zmniejszyło. Łupieżu nie mam wiec tego nie oceniam. Ale ogólne obietnice producenta nie zostały spełnione. Do tego szampon fatalnie pachnie, nie lubię zapachu rzepy od dzieciństwa i nic w tej kwestii się nie zmienia. Jedynie na włosach zapach jest już inny. Sam kosmetyk jest średnio wydajny. Jedna dawka nie wystarcza i średnio się pieni, trzeba użyć dwóch. Dla mnie średniak. Nie wrócę do niego.

Zalety:
- oczyszcza włosy,
- cena.

Wady:
- nie działa na wypadanie włosów,
- nie działa na przetłuszczanie,
- brzydko pachnie.
- nie wydajny.

Przyjemny szampon.

Bałam się, że zawartość odżywki negatywnie wpłynie na moje powodując obciążenie i szybkie przetłuszczenie włosów, ale tak nie było. Szampon dobrze myje, oczyszcza, włosy ładnie błyszczą, nie mam problemu z rozczesaniem włosów, także fajny szampon. Testuję różne, ale ten przykuł moją uwagę.