BingoSpa, Kąpiel borowinowa forte

BingoSpa, Kąpiel borowinowa forte

Pojemność 1 000 ml

Preparat zawiera wyciąg borowinowy o zwielokrotnionej ilości kwasów humusowych i soli mineralnych. W cieple kąpieli składniki wyciągu borowinowego są łatwo przyswajane przez organizm, a skórze nadają wyjątkową gładkość, oczyszczają z toksyn oraz przywracają jej prawidłowe funkcje i zdrowy wygląd. Borowinową Kąpiel poleca się w schorzeniach narządów ruchu.
Działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne borowiny wykorzystywane jest wspomagająco w chorobie zwyrodnieniowej, chorobie reumatycznej, po urazach lub przy przeciążeniu narządów ruchu. Borowinowa Kąpiel zmniejsza obrzęki stawów i łagodzi zmiany zapalne. Kąpiele poleca się w zmianach dotyczących kilku stawów lub całego organizmu.

Miły gadżet

Ot, zwykły płyn, który ni ziębi ni grzeje, daje pianę, przyjemny, niezbyt mocny zapach i to w zasadzie wszystko. Nie ma nad czym dywagować. Najważniejszą zaletą jest to, że nie wysuszył skóry, brak standardowego SLS, ale też nie zmiękczył wody, o jakimkolwiek nawilżeniu czy detoksie nie wspomnę. Butla jest ogromna, płyn wydajny, rzadki. Używałam tylko do kąpieli, pod prysznicem nie. Przyjemny gadżet, być może jeszcze się skuszę na Bingo, ale jakąś inną wersję. Miałam już dwa płyny tej firmy i żaden nie zrobił mi krzywdy, a cena jest na moją kieszeń.

Czy polecam? Jako "umilacz" sesji w wannie tak, nie polecam jednak oczekiwać fajerwerków, jeśli chodzi o jego rzekome działanie dobroczynne dla skóry. Tej borowiny w składzie musiałam szukać z przysłowiową lupą.

Używam tego produktu od: Przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedna butla 1000 ml

dosc dobra

Zapach dośc delikatny, fajna piana- cóż jeszcze mozna dodać- cena także nie duza.
Stosuje po treningu,kąpiel jest bardzo odprezajaca, przyjemna.
Polecam, warto wyprobowac, naturalne skladniki.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy