The Body Shop, Vitamin E, Face Mist (Mgiełka do twarzy)

The Body Shop, Vitamin E, Face Mist (Mgiełka do twarzy)

Delikatna mgiełka do twarzy, dla każdego rodzaju cery. Zawiera pantenol i wodę różaną, które błyskawicznie odświeżają i nawilżają skórę, pozostawiając ją miekką i jedwabiście gładką.
Sposób użycia: Zamknąć oczy i rozpylić na twarzy.
Idealna pod makijaż. Nie testowane na zwierzętach.

nawilżające, odświeżające
tonizowanie twarzy
normalna
w sprayu
płyn

Niezła

Używam jako setting spray do makijażu, czyli pryskam twarz po skończeniiu makijażu aby usunąć pudrowy efekt na twarzy - sprawdza się w tej roli bardzo dobrze. Poza tym używam też do zwilżania pędzli do makijażu np. pędzla do podkładu.

Kilka razy psiknęłam na "gołą" twarz, jest przyjemna, odświeżająca, nie podrażnia, ale nie zauważyłam żadnego efektu. Natomiast jako wspomagacz do makijażu jet bardzo fajna i prawdopodobnie kupię ją ponownie, bo podobnie działające produkty marek makijażowych (Mac, Urban Decay itd) są o wiele droższe.

brak efektów

Niestety, to był zbędny zakup. Nie zauważyłam żadnych efektów na skórze używając tej mgiełki. Ani nie nawilżała ani nie dodawała blasku. Tworzyła jedynie nieprzyjemne wrażenie lepkości na skórze. Z trudem ją wykończyłam.

przepięknie pachnie

Mgiełka do twarzy z wit. E The Body Shop jest teraz dla mnie trudno dostępna, od kiedy kilka miesięcy temu z Krakowa zniknął jedyny TBS. Uwielbiałam ten produkt do ostatniej kropli - świetnie odświeżał, zwykle stosowałam go po nałożeniu makijażu, żeby podkład i puder lepiej stopił się ze skórą. Przepięknie pachnie różami! Był dodatkowo bardzo wydajny i z przyjemnością kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Wylałam do zlewu

Jest to nie tylko najgorszy kosmetyk Body Shopu jaki mialam, ale tez jeden z najgorszych jakie mialam w ogole. Zupelnie nie rozumiem po co to i na co. Probowalam uzywac tej mgielki na czysta twarz, ale podrazniala mi skore i pozostawiala lepka warstwe. Skora szybciej sie przetluszczala i pojawialy sie dziwne krostki. Potem probowalam uzywac jej na makijaz, ale tez sie nie sprawdzila w tej roli. Jest jak dla mnie zbyt tlusta i obciazajaca skore. W koncu po miesiacach prob i podejsc do tego produktu, postanowilam sie z nim pozegnac.

Używam tego produktu od: kolku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Bardzo przydatna

Sprawdza się zarówno w upalne letnie dni,żeby tylko odświeżyć twarz,jak i na co dzień,w celu scalenia makijażu.
Rozpylona na twarz po wykonaniu make up\\\'u,w bardzo tajemniczy acz skuteczny sposób scala makijaż,sprawia że wszystko,tj.bronzer,róż czy rozświetlacz ładnie scala się razem,jakby wchodzi w skóre,przez co nic się za mocno nie odcina.

Jak to w przypadku TBS,minusem jest cena,aczkolwiek mgiełka jest bardzo wydajna,i moim zdaniem,warta swej ceny.
Lubię go mieć w torebce,obowiązkowo zabieram go na każdy wyjazd.
Spsikuje nim twarz kilka razy dziennie w sytuacjach,kiedy pojawia się u mnie jakieś podrażnienie albo problemy skórne,wówczas łagodzi nieprzyjemne objawy.

Przydatny gadżet

PLUSY:
- delikatnie nawilża i wygładza
- odświeża skórę
- ma przyjemny zapach
- łagodzi podrażnienia
- przydatna rzecz ; przede wszystkim w podróży
- wydajność

MINUSY:
- cena
- nie jest to produkt niezbędny

Mimo tego, że produkt jest bardzo fajny ze względu na cenę nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: grudnia 2012

faja rzecz, zamiast kermu

używam mgiełki zamiast kremu i tu sprawdza się rewelacyjni :) jeśli chodzi o utrwalanie makijażu- nie zauważyłam takiego działania, ani na całej twarzy, ani np przy makijażu oka, może dlatego , że zaczęłam używać podczas upałó, gdzie wszystko spływa? nie wiem, jak dla mnie jest to zastępnik kremu a nie utrwalacz makijażu

na pewno kupie kolejną buteleczkę

kosmetyk bardzo wydajny

mam wrażliwą skrórę i wiel kosmetyków podrażniało, powodowało szczypania a ta mgiełka jest rewelacyjna

dla wrazliwych przesuszonych

-mgielka TBS jest droga , por. do uriage 19zl czy avene 24 zl tu mamy za 35zl tylko 100ml
+ bardzo lubie forme spraju ,stosuje 4 pompki ,ktore starcza na cala twarz zamiast kremu,lagodzi podraznienia pod makijaz sprawdza sie
+pomogla mi kiedy mialam totalny biszkopt na twarzy i chcialam czyms rozetrzec kontury nie niszczac calego efektu
+ w lato daje odswiezenie skory ,w zime nawilzenie skora nie jest napieta , podobno wit.e uelastycznia skore ale ile jej jest i czy dziala nanoszona tylko na skore smiem watpic lubie ten produkt ale majac wode termalna raczej juz do niej nie wroce
Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

JESTEM NA TAK

JESTEM NA TAK, SWIETNA SPRAWA, SWIETNY PRODUKT.
ODSWIEZA SKORE, NIE UCZULA, JEST BARDZO PRZYJEMNA W UZYCIU.ZGODZE SIE Z JEDNA NAPRWDE FAJNA YOU TUBOWICZKE, ZE LACZY WARSTWY MAKIJAZU! TO JEST FENOMELNALNE,KUPUJE KOLEJNA BUTLE JAK TA SIE SKONCZY

Używam tego produktu od: 2 MIESIECY
Ilość zużytych opakowań: 1 NIECALE

Można bez niej żyć

Mgiełka kupiona oczywiście pod wpływem zachwytów nad nią w sieci.
Jest sympatycznym kosmetykiem, ale nie podzielam bezgranicznej miłości do niej wyznawanej przez niektóre dziewczyny.
Wydajna, odświeżająca, ładnie pachnie.
Używałam jej jako toniku/do psikania na twarz po zrobieniu makijażu/do zwilżania pędzla do podkładu.
I w dwóch pierwszych opcjach średnio się sprawdziła (ale może miałam za duże oczekiwania).
Aktualnie stosuję do zwilżania pędzla do podkładu, więc pewnie wystarczy mi jeszcze na długo ;)
Jednym słowem - można wypróbować, ale można też spokojnie beż niej żyć :)

jesteśmy w separacji!

Z tym kosmetykiem jest jak z nieudanym związkiem.
Najpierw człowiek słyszy o nim wiele dobrego, zaciekawia go. Fascynacja przeradza się w potrzebę posiadania, myśli sobie - muszę go mieć! W końcu idzie do sklepu, kupuje. Nawet cena nie zniechęca. Cieszy się na te wspólne lata, myśli, że w końcu znalazł to czego tak długo szukał. Początki jak to zwykle bywa, bardzo udane. Kosmetyk ładnie pachnie, nawilża, łagodzi podrażnioną twarz, chce się go cały czas używać. Jednakże z czasem coś zaczyna się zmieniać. Okazuje się, że mgiełka wcale tak fajnie nie utrwala makijażu, pompka się popsuła i aplikacja jest strasznie utrudniona. W końcu użytkownik decyduje się na ostateczny krok, separacje!
Może przyjdzie kiedyś taki czas, że mgiełka wróci do łask, może nasz "związek" znów odżyje, póki co nic na to nie wskazuje.

moze byc

Zakupilam pod wplywem zachwytow na You Tube. U mnie mgielka sprawdza sie jako nawilzacz. Poniewaz pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu a nie mam czasu na aplikownie kremow w ciagu dnia, mgielka wydala sie swietnym rozwiazaniem. Uzywam takze do wykanczania makijazu.

Plusy:
orzezwia i nawilza
wydajna
latwa aplikacja
ladnie wykancza makijaz - twarz wyglada naturalnie i nie na przeladowana pudrami

Minusy
zapach mnie troche irytuje ale szybko sie ulatnia
swieci mi sie czolo po aplikacji

Nie zauwazylam dodatkowych pielegnacyjnych wlasciwosci tego produktu

Używam tego produktu od: pol roku