Nivea, Visage Young, Pure Effect, Control Shine! (żel - krem do twarzy) (stara wersja)

Lekki Żel-Krem NIVEA VISAGE YOUNG
z morskimi minerałami nawilża Twoją twarz, jednocześnie wyjątkowo skutecznie
i długotrwale matuje skórę. Formuła kremu wzbogacona absorbującymi nadmiar tłuszczu Mattisferami, natychmiast matuje cerę w miejscach, w których jest to konieczne.
Dzięki innowacyjnemu Regulatorowi Active Shine skutecznie zapobiega powtórnemu błyszczeniu się twarzy.
Dzięki świeżej porcji nawilżenia Twoja skóra staje się gładka i miękka. Odzyskuje swój naturalny, matowy wygląd.
Żel-Krem stosuj codziennie rano i wieczorem po użyciu żelu i toniku. Teraz Twoja twarz jest doskonale oczyszczona i nawilżona, jednocześnie pozostaje przy tym matowa.
Produkt nie zatyka porów skóry i nie powoduje powstawania zaskórników.
PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE. POSIADA ATEST PZH.

Skład: aqua, glycerin, cyclomethicone, distarch phosphate, alcohol denat, ethylhexyl methoxycinnamate, glyceryl stearate citrate, caprylic/capric triglyceride, myristyl myristate, octyldodecanol, tocopgeryl acetate, maris sal, aluminium chlorohydrate, cetearyl alcohol, dimethicone, ammonium acryloyldimethyltaurate / vp copolymer, titanium dioxide, sodium carbomer, alumina, silica, sodium polyacrylate, bht, tetrasodium iminodisuccinate, phenoxyethanol, diazolidinyl urea, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobuthylparaben, propylparaben, parfum, CI 42090

Cena: 13zł / 75ml

Może być...

Krem kupilam zeby skuteczniej walczyc z niedoskonalosciami, Zacehcona opinia kasjerki oraz innej klientki wzielam. Cena jest w miare ok, ale mialam nadzieje, ze nie pozaluje... Krem dobrze sie wchalnia, matuje, co prawda nie jest to mat idealny, ale jednak. Nie eliminuje niespodzinek, ale jako krem pod podklad sie nadaje.

Ciekawy produkt

Mam cerę mieszaną, najczęściej już pod koniec dnia moje czoło się świeci. Niestety krem nie jest w 100% matujący.
Jest jednak dobrym kremem, jet lekki, wydajny, ma przyjemny zapach. Chętnie go kupuję, ponieważ tak na prawdę nie znalazłam jeszcze kremu, który sprawiłby, aby moja skóra była zmatowiona.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

doskonały

Fajna, lekka konsystencja, przyjemny zapach. Dobrze nawilża, ale nie sprawia, że skóra błyszczy; nawet ją trochę matuje. A efekt zmatowienia utrzymuje się dość długo. Odpowiedni krem dla mojej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki 75 ml

bardzo fajny krem:)

Stosuje go od lat, jest lekki fajnie nawilza i uzupełnia codzienna pielegnacje;)
Skóra po nim jest swieza i ładna, gładka:)
Nie mam mu wiele do zarzucenia, ale tez nie próbowałam wielu kremów wiec nie mam porowniania dużego.
Ma nawet filtry ale w małych ilościach.Wczesniej miał w składzie minerały ,teraz ekstrakt z magnolii.Nie widze duzej różnicy w działaniu.
ja polecam

Używam tego produktu od: z 4 lata
Ilość zużytych opakowań: duzo

Niszczy cerę

Kremu użyłam zaledwie tydzień. Cerę mam nieskazitelną- żadnego trądziku tylko czasem w ciągu dnia tłuści się, dlatego zdecydowałam się na zakup tego kremu.
Po drugim użyciu zauważyłam wysyp zaskórniaków na twarzy co nie zdarzyło mi się nigdy dotychczas!Więc mam pewność, że to po użyciu tego kremu.
Skóra i tak w ciągu dnia była świecąca także z pewnością nie matowi jej.
Dla osób szukających kremu, który nawilża a nie natłuszcza skórę i poprawia jej wygląd oraz witalność polecam kremy KORRES.

Ilość zużytych opakowań: 2 (50 gram)

Sooooo BAD...

Znalazłam tubkę w mojej szafce po tym kremie i przypomniało mi się, że nie był rewelacyjny. Zbyt rzadki, nie nawilżał, nie matowił, wyskakiwał po nim trądzik. Ogólnie nie spełniał żadnych obietnic złożonych przez producenta. I pamiętam jeszcze, że wykorzystałam go do smarowania nóg. Tylko zapach i cena były niezłe...

Nie wiem jak teraz stoją takie kosmetyki Nivea, ale ja tam wolę Garnier i Ziaję :D

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Swietny pod makijaz dla mlodej cery

Kupilam ten kremik jako nastolatka z mysla uzywania go pod podklad . Mam cere mieszana w kierunku tlustej z tendencja do zapychania .
U mnie sprawdzil sie swietnie . Najbardziej preferuje kremy w postaci zelu . Ten kremik ma bardzo lekka , przyjemna konstytencje , bardzo dobrze sie rozprowadza . Nie walkuje sie nawet w duzej ilosci , nie zapycha dlatego jest KWC . Matuje cere ale nie jest to trwaly efekt ale jaki krem matuje na kilka godzin . Dla mnie jest rewelacyjny , zwlaszcza do cery mlodej . Jest bardzo wydajny przy codziennym stosowaniu starczal mi na 3 miesiace . Ladny zapach , delikatny . Polecam

Używam tego produktu od: kilka lat , zawsze do niego wracam
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jeden z moich błędów młodości ;)

Używałam go z 8-10 lat temu.
Nie robił z moją cerą nic.
Plusy:
- miał fajne opakowanie
- ładnie pachniał
- był wydajny
I to by było na tyle.
Nie nawilżał, nie hamował powstawania nowych krostek, dosłownie zero działania.
Wtedy dzięki takim właśnie "kwiatkom" zaczęła się moja awersja do kosmetyków Nivea.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Nic nie robił

Co za bubel. Ja także wierzyłam w jego działanie będąc nastolatką. Ładnie pachniał, był wydajny i na tym koniec. Nie robił nic, często wyskakiwały po nim okropne krostki. Nie polecam, zdecydowanie za słaby kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka lat temu w innej oprawie graficznej:)
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Kiepski

Miałam go gdy byłam nastolatką i pamiętam,że matowił mi twarz na parę godzin.Kilka lat później kupiłam go ponownie,ale już w nowej wersji i niestety się nie sprawdził,nie matowił i nie nawilżał.Zapach z czasem zaczął mnie drażnić.

Używam tego produktu od: 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie polubiłam go

- Mam wrażenie, że wysusza mi skórę
- Jego zapach mnie drażni
- Ma dziwną konsystencję
- Słabo się wchłania

Oprócz tego, że faktycznie matuję, nie widzę innych zalet tego kremu.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1/2 opakowania

Kleista breja

Ten krem to totalny niewypał! Nie dość, że nie robi nic (nie nawilża, nie matuje) to niestety zapycha. Mnie po nim wyskakiwały białe krostki. Smarując się nim miałam wrażenie, że jestem oblepiona czymś ciężkim, jakby moja skóra nie oddychała.
Kompletnie odradzam.

Używam tego produktu od: Dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe