Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel do higieny intymnej z lukrecją

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel do higieny intymnej z lukrecją

Żel posiada właściwości łagodzące i kojące, dzięki zawartemu wyciągowi z lukrecji; doskonale sprawdzi się jako środek pomocniczy podczas farmakologicznego leczenia stanów zapalnych oraz u kobiet uczulonych na mydło. Odpowiednio dobrane składniki żelu pozwalają na utrzymanie naturalnej bariery ochronnej.
Subtelny zapach i delikatna formuła pozostawia Twoją skórę odświeżoną i złagodzoną.
Do codziennej pielęgnacji intymnych części ciała, dla osób ze skórą wrażliwą i podatną na zapalenia. Bez konserwantów.

Szkoda, że go wycofano!

Bardzo przyjemny żel, dający uczucie oczyszczenia, nawilżenia. Łagodzi stany zapalne i zapobiega ich nawrotą. Wspiera barierę ochronną. Robi wszystko, co robić powinien :-)
Do tego wygodne, praktyczne, higieniczne opakowanie, przyjemna konsystencja, wydajny produkt za niską cenę. Szkoda, że został wycofany.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5

Pomaga!

Żel ten daje uczucie oczyszczenia i nawilżenia, zdecydowanie łagodzi! Jestem podatna na wszelkie stany zapalne, a od kiedy używam tego żelu moje problemy są znacznie zniwelowane. Myślę, że faktycznie wspomaga barierę ochronną. Znacznie zmniejsza upławy czy inne nieprzyjemne dolegliwości, podrażnienia.
Wygodne opakowanie, wydajny, odpowiednia konsystencja.

Używam tego produktu od: mniej więcej półtorej roku lub 2 lata
Ilość zużytych opakowań: minimum 4 a raczej więcej

bez zastrzeżeń

Płyn jest wydajny,dobrze się pieni,oczyszcza.Po użyciu czuć przyjemne oczyszczenie.Nie podrażnia nie uczula ładny zapach.Nie ma się do czego przyczepić.Stosunkowo tani

Używam tego produktu od:kiedyś

udany zakup

Płyn wyhaczyłam w sklepie niejako przypadkiem, ale nie żałuję. Podszedł mi na tyle, że regularnie, co jakiś czas, wracam do niego.
Bardzo praktyczne opakowanie (uwielbiam pompki!), z plastiku, który się nie wygina. Właściwa konsystencja, śliczny zapach. Po jego użyciu czuję się świeżo i czysto.
Cena też przystępna. Ja polecam :)

Używam tego produktu od: około 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: około 4

Taki sobie

Żel jest taki sobie Plusem jest ładny delikatny zapach.U mnie nie sprawdził się. Nie zaszkodził, ale również nie pomógł przy delikatnym podrażnieniu. Odświeżał tak sobie. Nie kupię go na pewno. Lepiej działają na mnie płyny zawierające kwas mlekowy. Teraz testuję soraye i jest dużo lepsza, ale to napiszę w innej recenzji.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:4 miesiące

bdb

Zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię testować nowe kosmetyki.
Z tego żelu jestem zadowolona. Ładnie, delikatnie pachnie, nie podrażnia, jest delikatny i zapewnia uczucie świeżości. Mógłby być w większym opakowaniu. A kupiłam akurat ten, bo nie było nic innego.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

super!

Uzywalam wielu różnych żeli do higieny intywnej ale ten jest najlepszy!
* świetny zapach
* łagodne działanie
* prawidłowa konsystencja

Polecam wszystkim do wyprobowania!

Super odświeża

Najbardziej lubię go za zapach i długotrwały efekt odświeżenia.Jest bardzo delikatny, nie podrażnia,łagodzi,wydajny,nawet kiedyś umyłam nim twarz i ciało bo nic innego nie wzięłam pod prysznic i byłam zadowolona-dobrze oczyszcza i łagodzi.Atrakcyjna cena.Mój ulubiony,chociaż wciąż testuję nowe.

Używam tego produktu od:używałam przeszło rok temu

delikatny

Bardzo delikatny - zero podrażnienia czy szczypania co niestety zdarzało mi się przy innych tego typu specyfikach. Nie zawiera SLS - skład jak na polski rynek bardzo dobry;) Na pewno kupię jeszcze nie raz:)

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Ulubiony

Skusiłam się na zakup tego żelu, ponieważ nie zawiera SLS. Pięknie pachnie, delikatnie myje i odświeza, chroni przed podrażnieniami, jeden z nielicznych kosmetyków do higieny intymnej, który mnie nie uczula. Często uzywam go także do mycia twarzy i też jestem zadowolona :)
Nie bede szukać innego, bo znalazłam swój intymny KWC :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Okropieństwo...

Nie wiem co z tym żelem jest nie tak... nie zaszkodził mi, więc za to plus, ale jego konsystencja i zapach są nie do zniesienia... pachnie jak jakieś przeterminowane wino.. po prostu smród niemiłosierny... a co gorsza gdy próbuje coś wypompować z wnętrza, to muszę nacisnąc kilka razy, a mimo to "wylatuje" sama piana i trudno się tym umyć;/ muszę więc odkręcić pompkę i lać na dłoń, ale żeby w ogóle czuć się umyta muszę dość dużo tego specyfiku wylać... jak dla mnie jest niewydajny no i ten smród.... coś jest nie tak...ale na pewno nie jest przeterminowany, bo date ma do 2010r.
Teraz przerzuciłam się na LActacyd i jest o niebo lepiej i bardziej pachnąco...
Generalnie nie polecam!

Świetny

Płyn bardzo dobrze myje, odświeża, ładnie pachnie i jest bardzo wydajny. Cóż mogę więcej dodać skoro w jednym zdaniu można zawrzeć to, za co chwalę sobie kosmetyk :) Aha, w promocji kosztował niecałe 8zł a to nie jest dużo jak na taką jakość.

Ilość zużytych opakowań: 1 ale będą kolejne, narazie używam innego, równie dobrego ;)