Swederm, Lerosett, Mineral Deep Cleanser (Maseczka głęboko oczyszczająca) (stara wersja)

Tutti&Beauty Weronika Masłowska
Średnia ocena: 0.00/5

Maseczka lecznicza zawierająca aktywne składniki skuteczne w leczeniu problemów cery trądzikowej i mieszanej: wypryski, zaskórniki, przekrwienia, prosaki, cysty gruczołów łojowych. Jest zalecana do wszystkich rodzajów skóry. Lerosett usuwa martwe komórki naskórka, normalizuje pracę gruczołów łojowych, łagodzi wydzielanie sebum, usuwa pożywkę dla bakterii skórnych.

Fajna

Testuje ta maseczkę ok msc.
Maseczka jest droga, łatwa w aplikacji, mocno ściąga, ale nie widzę zbyt dużej różnicy w poprawie cery. Są maseczki na rynku dużo tańsze, po których efekt jest niemal ze odrazu.
Inne kosmetyki ze swederm mogę ocenić na więcej gwiazdek, ale tutaj ten produkt jest bestsellerem firmy, producenci gwarantują znaczna i spektakularna poprawę, a na mnie nie działa.

Mój ratunek na skórne problemy

Choć początki z czystą glinką nie były łatwe to w ramach kolejnych użyć doszliśmy do tego, że kosmetyk stał się moim ulubieńcem. Mam skórę tłustą z tendencją do zapychania, powstawania zaskórników i wszystkiego, co złe. Z racji tego, że z marką Swederm znam się nie od dziś, z chęcią sięgnęłam po nieco inny wymiar pielęgnacji i zakupiłam maskę oczyszczającą. I rzeczywiście, tym razem się również nie zawiodłam: maska pięknie oczyszcza, lekko zwęża pory, likwiduje wypryski i pomaga bardzo ładnie goić bardziej zaognione zmiany. Na początku nałożona w zbyt dużej ilości powoduje swędzenie i ściągnięcie, ale wystarczy zmniejszyć grubość warstwy i jest wszystko ok. Stosuję głównie na noc w celu likwidacji wyprysków, wiem że zawsze musi być w mojej szafce

Świetna maska!!

Kupiłam ta maskę z polecenia swojej kosmetyczki. Mam cerę mieszaną i pełno zaskórników, szczególnie na nosie. Używam tej maski od ponad miesiąca, dwa trzy razy w tygodniu. Efekty są genialne. Zaskorniki zmniejszają się i twarz jest super oczyszczona. Napewno maske kupię ponownie.

Lerosett od swederm

Witam
chciałabym się z Wami podzielić faktem iż ta maska uratowała moją skórę, skłonną do wyprysków, zaskórników, zaczerwień...
Maseczka podsiada w swoim składzie glinkę, która bardzo korzystnie wpływa na nadmiar sebum. Skóra jest głęboko oczyszczona i należy pamiętać aby zaraz po niej nałożyć najlepiej serum, krem i zabezpieczyć to olejem arganowym lub kokosowym. Uwierzcie, ze skóra Wam się odwdzięczy za to pięknym wyglądem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej, przyjemnej pielęgnacji z tą maską ;)

Ratunek na pryszcze

Maseczkę Lerosette stosuję już dłuższy czas. Bardzo dobrze oczyszcza tłustą skórę, jednak trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Należy nakładać cieniutką warstwę. Skóra jest po niej iczyszczona, matowa, aż skrzypi, ale od razu trzeba ją porządnie nawilżyć. Ja najczęściej stosuję ją 2-3 razy w miesiącu na całą twarz, ale dla mnie jest wybawieniem na pojawiające się wypryski. Posmarowany na noc pryszcz znika bardzo szybko, a jak w porę zareaguję, to rano nie ma po nim śladu. Można ją również stosować jako myjadło.

Trzeba z nią uważać...

Swederm bardzo mocno promuję się na FB, i ja w końcu uległam urokowi marki i świetnych opinii, które można znaleźć pod ich postami i powiem Wam, że bardzo się rozczarowałam ich kosmetykami, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich ceny :( Nie są one warte tych pieniędzy, spokojnie w tej cenie kupimy coś duże lepszego. Wbrew pozorom składy (nie wszystkie, ale jednak) też nie są aż takie rewelacyjne... Ale marketing robi swoje i pewnie będą mieć nadal dużo klientek ;)

Tak było i w tym przypadku. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków, więc myślałam, że ta maseczka fajnie oczyści głównie strefę T.

Po początkowym zachwycie (skóra aż skrzypi po jej zmyciu, fajne uczucie ściągnięcia), zaczęły się problemy. Pojawiły mi się pod skórą bolące pryszcze :( To jest jak dla mnie efekt zbytniego przesuszenia skóry :( Wbrew pozorom, jak się ma skórę trądzikową to nie powinno się używać kosmetyków, które doprowadzają do takiego stanu, bo to tylko zaostrza problem. Jeśli macie tego typu problemy, to lepiej iść do dermatologa a nie próbować "osuszać" cerę takimi sposobami, ob to tylko pogłębia problem. Dobry dermatolog będzie Was zachęcać do produktów lekko nawilżających, żeby nie katalizować tym wysuszeniem nadprodukcji łoju...

Myślę, że punktowo nakładana np. na nos czy wypryski nie zrobi krzywdy, ale długotrwałe stosowanie jej na twarzy może ją zbyt przesuszyć. Daję 2 gwiazdki, plus za metalowe opakowanie ;)

Polubiłam

Maseczka zamknięta jest w wygodnej tubce, nie trzeba wsadzać paluchów do słoika, co też jest lepsze ze względu na bakterie. Łatwo wydozować odpowiednią ilość. Osobiście stosowałam tylko jako maseczkę, a nie punktowo.
Skład jest wzorowy, jest to czysta glinka, też nie powinno się dopuścić do tego, żeby na twarzy zaschła. Mimo, iż konsystencja jest wodnista to zasycha bardzo szybko. Ja pryskałam hydrolatem podczas stosowania i to dawało radę.
Po zmyciu skóra była oczyszczona, a pory zwężone. Nie podrażniła mojej skóry.
Jest bardzo wydajna, za to dostępność i jej regularna cena mnie bolą.

Produkt ten bardzo polecam! Maseczka mi sprawdziła się rewelacyjnie. Mocno wysusza ale o to w niej chodzi, przy tym usuwa wągry. Dla lepszych efektów polecam zastosować po niej krem mocno nawilżający.

Kupiony w: U konsultantki

Łaał!

Łaał!
To chyba najlepsze słowo opisujące ten produkt. Maseczka nie ma sobie równych. Idealna dla cery trądzikowej, ma na celu przede wszystkim normalizację pracy gruczołów łojowych oraz usuwanie martwego naskórka. Wielkim Plusem jest to że zmniejsza wydzielanie sebum oraz zmniejsza pory. Buzia po kilku użyciach jest pełna blasku a niechciani goście nie pojawiają się na twarzy zbyt często z wizytą. Drobny minus to na pewno cena (ok. 60 zł) oraz mocne uczucie ściągnięcia skóry. Mimo wszystko szczerze polecam!

Łaaał!

Ten produkt uratował mnie za czasów kiedy moja skóra chyba przechodziła jakiś bunt :) używałam jako żelu oczyszczającego oraz maski. Po kilku użyciach ilość zaskorników znacznie się zmniejszyła. Cera odzyskała blask i ładny kolor a przykre niespodzianki pozostały tylko wspomnieniem :)

Więcej na tak niż na nie.

Jak w tytule, co do tej maski to zdecydowanie więcej jest na tak niż na nie. Ale zacznę od tego na nie. Cena jest wysoka, maska okropnie ściąga skórę, aż twarz mnie piekła, no i zapach na minus. Ale z drugiej strony działanie zauważyłam od pierwszego użycia. Świetnie oczyszcza skórę, zmniejsza pory, nie świecę się już tak jak wcześniej. Skład jest rewelacyjny, żadnej chemii, sama glinka, to lubię. Maska jest dość wydajna, wystarczy ją nałożyć cienką warstwą, żeby działała. Na pewno kupię ponownie, ale raczej poczekam na promocje.

Przeciętna

Niestety ale na mnie ta maseczka nie zadziałała. Może miałam wobec niej zbyt duże wymagania, za bardzo liczylam że pomoże przy moich problemach jednak się zawiodłam. Maseczka może i oczyszcza oraz pozostawia skórę gladsza i jedrniejsza jednak ten efekt trwa tylko chwilę po zmyciu.