Avon, Solutions, Virtual Lift Instant Results Serum (Serum liftingujące)

Avon, Solutions, Virtual Lift Instant Results Serum (Serum liftingujące)

Od razu po zastosowaniu:
- napina i ujędrnia skórę
- zapewnia cerze świeżość i promienność do 8 godzin
- wygładza zmarszczki i bruzdy
- eliminuje oznaki zmęczenia
- poprawia koloryt cery
- zawiera kwas hialuronowy i glikolowy, algi, oczar wiginijski
Serum może być stosowane samodzielnie lub na krem nawilżający.

klej w płynie

serum ma taki plus, że opakowanie po nim przydało mi się później, bo ma pompkę
sam kosmetyk jest do niczego - wydajny, bo wodnisty, to fakt
nałożony na skórę rozprowadza się dobrze, przez krótką
chwilę wchłania, daje matowy efekt
ale jeszcze z kwadrans po nałożeniu i niby wsiąknięciu jest lepki, nakładanie na niego kremu powoduje szybkie świecenie się skóry i okropną lepkość,
serum nie nawilża na tylko żeby uzywać go samodzielnie a efekt liftingu nie następuje - miało natychmiast liftingować zmarszczki i spodziewałam sie że będzie to robić skoro tak zakleja i ściąga skórę to powierzchownie może ją i napinać
a tu nic, moje zmarszczki na czole, niezbyt duże przecież nie naciągają się nawet na krótko
zniecheciło mnie to do innych ser z avonu i w ogólności też

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, męczone na wiele sposobów o różnych porach roku

klajcor nieprzeciętny

nie polecam nikomu, nałożenie nań kremu skutkuje wałkowaniem, nałożenie fluidu - to już wyższa szkoła jazdy - wałkuje się jak wściekły.
Poza tym jest jakiś obleśnie kleisty.
Ja nie widziałam zadnych efektów jego działania.
Koleżanka niżej ma rację - mistrzowsko zepsuje makijaż!

piecze jak grom!!!

auuu, szczypie!!! jak sól w oku!
Podrażnie skóre na bardzo długo.
Krem na nim się wałkuje i warzy.
Do niczego.
Jedyne napięcie jakie zauważylam, to napięcie z suchości

kupa

Jakoś wcześniej umknęła mi recenzja tego kosmetyku...
Napisać mogę tyle: żadnych pozytywnych efektów i potwornie rozwałkowany makijaż, to się wcale nie wchłania....

Może być

Kupiłam go za namową koleżanki i rzeczywiście napina skórę na kilka godzin przez co wygładza delikatne zmarszczki,jest wydajny wystarczy trochę nałożyć na twarz.Ma ładny zapach,jego jedynym dużym minusem jest to,że kiedy nakłada się podkład wałkuje się i brzydko to wygląda.

skuteczny

Według mnie produkt jest dobry, fajnie wygładza i ujędrnia cerę.Nie nawilża a mimo to podkład rozprowadza się na nim dobrze/to chyba kwestia jakości podkładu ,ze rozprowadzają się źle a nie serum/Stosuję go wieczorami przed jakimś wyjściem ,i czasami rano po imprezach.Mnie nie uczula , nie wysusza skóry/chyba,że stosowałabym go codziennie/.

średnia jakość

Najpierw plusy:
Wygładza moja buzię w widoczny sposób.Mam 29 lat i drobne zmarszczki mimiczne.Serum uzywam zawsze przed większym wyjściem i mam pewnośc,że na kilka godzin moja skóra będzie gładka i wypoczęta....Zaś minusy:niemożliwością jest nałożyć na serum jakikolwiek podkład-zaraz się wałkuje :( Lekko podrażnia moją skórę

shit!!!

co za strata kasy!!niemiłosiernie sie klei i wałkuje podkładjak się wreszcie wchłonie ( co nie zawsze sie staje)to nie daje absolutnie rzadnego efektu

szczypie niemilosiernie

Moja naczynkowa, wrazliwa, mieszana cera nie byla w stanie go zniesc. Trudno mi pisac jak dlugo i czy w ogole utrzymuje skore napieta, bo musialam zmyc zaraz po nalozeniu - pieklo i szczypalo. Po trzech kolejnych probach wyrzucilam do kosza.

Nie polecam

Dla mojej 35 letniej skóry efekt użycia tego serum był żaden. Nie nawilżał, nie napinał skóry, nie wygladzał zmarszczek. Jedeny plus to opakowanie i sposób aplikacji oraz zapach. Jednak jak na serum to trochę mało. Ilość zużytych opakowań: Jedno rozpoczęte i oddane młodszej kuzynce

POLECAM

Blyskawicznie poprawia kondycje skory, dziala jak lifting i przynajmniej przez 8 godzin utrzymuje twarz w stanie doskonalym:wypoczeta, bez zmarszczek, gladka, napieta i promieniejaca swiezoscia. Cena jak dal mnie rewelacyjna , bow promocji 24,90. Normalnie 39,90.Polecam zdecydowanie.

Ale mnie twarz piekła

Kosmetyku użyłam 2 razy. Po pierwszym nieudanym myślałam że może twarz się musi przyzwyczaić, ale nic z tego:(( Po pierwszym razie twarz mnie piekła i miałam poczucie suchości i dużego napięcia. Zmyłam jak najszybsiej sis dało. Po drugim zastosowaniu było dokładnie to samo. Oddałam kosmetyk komuś innemu i rewelacji podobno nie ma ale twarz przynajmnie nie piecze.