Guerlain, Divinora, Radiant Colour Palette 4 Shade Eyeshadow

Guerlain, Divinora, Radiant Colour Palette 4 Shade Eyeshadow

W pudełku o powierzchni przypominającej kute złoto, znajdziemy cztery cienie. Wszystkie charakteryzują się pudrową, jedwabistą konsytencją, która ułatwia ich aplikację.
Poczwórne cienie do powiek Ombre Eclat Palette występują w dziesięciu wariantach kolorystycznych: beże - Touche de Beige nr 240 i Touch de Strass nr 243, brązy - Touche de Brun nr 241, róże - Touche de Rose nr 260, oliwki - Touche de Bronze nr 280, błękity - Touche de Bleu nr 290, pomarańcze - Touche de Mandarine nr 242, szarości - Touche de Brume nr 285 i fiolety - Touche de Parme nr 265. Gwiazdą kolekcji jest zestaw Touche de Nacre (Perłowa Paleta nr 200). Ukazują się też zestawy limitowane, np. Nuit de Temps nr 201. Cienie we wszystkich zestawach kolorystycznych charakteryzują się intensywnym połyskiem.

Przepiękne kolory

Ta paletka, to mój wakacyjny ulubieniec i właśnie z myślą o tym okresie ją kupiłam.
Mam odcień 242 Touche Mandarine

+ wspaniałe i bardzo eleganckie opakowanie (tym najbardziej kusi firma Guerlain) odrobina luksusu w pięknym opakowaniu z lusterkiem

+ przepiękne kolory (dwa matowe i dwa z drobinkami)

+ cena może skutecznie odstraszyć, ale wydajność jest warta takiej sumy. uzywałam tej paletki całe zesze wakacje, a ubytek jest naprawdę niewielki

+ cienie trzymają się fantastycznie zarówno z bazą jak i bez niej

+ jedwabista konsystencja, dobrze zmielone, przyjemnie się nakładają

+ nie osypują się ( z wyjątkiem najciemniejszego cienia, ale sądzę, że to przez drobinki, którym jest napakowany)

+ można nimi wykonać makijaż dzienny jak i wieczorowy

- cena, nie każdego stać

- dla mnie też kształt cieni jest dosyć uciążliwy, ponieważ z tych ostrych kantów trudno jest coś wygrzebać

Podsumowując - przepiękne, ale drogie cienie. Jeśli jednak ktoś może sobie pozwolić na zakup, to z całego serca polecam

200% wydajności :)

Mam paletkę Nuit des Temps 201

Pacynki dołączone do cieni zazwyczaj od razu wyrzucam, więc o jakości tychże wypowiadać się nie będę.

Opakowanie zdecydowanie do trzymania na toaletce a nie do noszenia w kosmetyczce, ale zawartość jest na tyle dobra, że nie potrzebuję robić poprawek, więc dla mnie nie jest to problem.

Cienie:
+ jedwabiste
+ doskonała kolorystyka i nasycenie
+ nie zbierają się w załamaniu powiek
+ bardzo trwałe
+ bardzo, ale to bardzo wydajne.

To jeden z tych kosmetyków, które nigdy nie chcą się skończyć...

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1

ok

Mam odcień 242 (Touche Mandarine) i jestem ogólnie zadowolona, poza ceną.
Piękne opakowanie, ale za ciężkie i niestety beznadziejna pacynka.
Kolory ładne, idealne do dziennego makijażu.
Trwałość także ok, ale ja zawsze bez względu na cienie stosuję bazę. Nie gromadzą się w załamaniach.

Wysoka cena, ale nie wiem czy idzie w parze z jakością. Lubię, ale nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku lat

Średnie

Cienie kupiłam w 2005 roku, miałam odcień z różem i brązem, do tego jasny biały i żółty.

Jedyny kolor który było widać to brąz, reszta prawie transparentna służyły tylko jak by dodać blasku oku.

do bardzo delikatnego makijażu.

Trwałe były to muszę przyznać, wydajne również.

Ale kolory mnie nie zachwyciły. Dobrze że Ombre Eclat są lepsze.

Używam tego produktu od: lutego 2005 do marca 2006

Świetne

Wykasowało mi moją recenzję !!! Mam kolor widoczny na zdjęciu, czyli niebieskości. Kupiłam w 2004r. Mega wydajne, mega trwałe , nie osypują się , kolory pięknie sie przenikają, mozna stopniować nasycenie koloru. Dodatkowo przepiękne luksusowe puzderko. Dołaczona pacynka jest z a mała i nieporęczna. Uzywałam przez ponad 1 rok, zanim przerzuciła sie na z ielenie i fiolety, i nadal duzo zawartosci pozostało w pudełeczku.

Używam tego produktu od: 2004/2005r.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świecące kuszące

243-nr

Oczarowały uzależniły poczułam się jak księżniczka.
Pieknie się mienią wspaniałe na wieczór kiesdy chce sie oczarować swym migoczącym spojrzeniem nie tylko mężczyznę ale i wszyscy woół nie bedą mogli oderwac od Twoich powiek oczu.
Jesli lubisz być w centrum uwagi- polecam.

Używam tego produktu od:2 lat

całkiem niezłe

Mam zestaw 242, czyli dotyk mandarynki. Kolory są bardzo ładne, dobrze sprawdzają się gdy chodzi o dzienny makijaż. Mają niepraktyczny aplikator. Odejmuję jedną gwiazdke za opakowanie, jest co prawda bardzo ładne, ale dość ciężko się je otwiera. Poza tym złote kułeczko do którego przyklejone są cienie, po jakimś czasie zaczęło się ruszć, tak jekby zamierzało odpaść. Przy takiej cenie opakowanie powinno być bardziej solidne.

Używam tego produktu od:6-u miesięcy

Boskie!!

Mam zestaw nr 280 czyli przepiekne oliwki. Cienie idealnie sie nakladaja i pieknie ze soba lacza, nie ma problemow z cieniowaniem i modelowaniem powieki. Trzymają sie dosc dlugo zdarzalo sie i caly dzien od 8 do 22 :) Nie zbijają się w zalamaniach, mozna nimi stopniowac efekt. Mają swietne, nietypowe opakowanie. Nie wiem jak by sie sprawowalo noszone w torebce, bo ja sie maluje w domu, ale wyglada na solidne. Jedyne co mnie przeraza to ich cena, dostalam je w prezencie i sama bym sobie ich za tą cenę nie kupila. Ogolnie rzecz biorąc są swietne, ale w przypadku braku kasy Revlon Neutral Khakis da podobny efekt. Gwiazdka w dół za cenę.

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

inny niz wszystkie

Mam numerek 200 (specjalna edycja perłowe).
Dostałam je w prezencie.
Przyznam z reka na sercu że na poczatku kiedy je nakładałam wydawały mi sie.. jednolite - wszedzie biały kolor na powiekach. Ale kiedy dotarłam do 3 i 4 bazy spojzałam sie w okno to dostrzegłam to co chyba jest ich najwiekszym atutem - tęczowy poblask na powiekach. Od delikatnej lawendy po chłodna pistację, wszystko fajnie skomponowane.

Paleta nadaje sie zarówno jako makijarz na zime taki fajny dajacy wrażenie szronu na powiekach jak i w upalne lato - świerze, mieniace sie barwy.

Używam tego produktu od: tygodnia

całkiem dobre

calkiem dobre, ale za tę cenę i po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego. mam zestaw rózowo-fioletowy; 3 cienie nakładają sie świetnie, niestety ten najciemniejszy perłowy fatalnie sie obsypuje nie tylko w czasie nakładania, ale i po, w związku z czym mam policzki całe w fioletowych kropkach, które dodatkowo trudno usunąc. I ten jeden cień zaważył na moje opinii o całej paletce.
Ogólnie powiem tyle ze wolę poczwórne chanelki niż Guerlaina. Zwłaszcza ze za tę cenę naprawdę nie powinny się tak obsypywać.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Nie szata zdobi... cienie :)

O tych cieniach napisano już wszystko, mogę jedynie powtórzyć uwagi poprzedniczek. Paleta Divinora to świetne cienie w beznadziejnej otoczce - góra pudełka paskudna (ale już przezroczysty dół wg mnie ładny), o zawiasikach wszyscy wszystko wiedzą, a aplikatorek (jeden!) to już kpina - maciupeńki (można użyć co najwyżej tej cienkiej końcówki to zrobienia kreski) i lichy, bo po kilku użyciach gąbka odkleiła się od patyczka. Do tego bardzo trudno wydobyć go z pudełka, ale może to był świadomy zamysł projektantów - no bo skoro jest taki beznadziejny, to może lepiej żebyśmy w ogóle po niego nie sięgały. Mam pędzle itp, ale palety to dla mnie też sposób na błyskawiczny makijaż albo poprawki poza domem, lubię zatem mieć wszystko w komplecie. Same cienie sporo rekompensują (w końcu kupujemy cienie, a nie gadżety), szczególnie najciemniejszy - brązowo-śliwkowy, ze złotymi drobinkami, jeden z najładniejszych cieni jakie mam. Kolory są bardzo dobrze dobrane i ładnie się łączą. Aha, do cieni dołączona jest instrukcja - warto spojrzeć. Mam zestaw brązów - 241 Touche de Brun, a kusi mnie jeszcze kilka innych. Powinna być czwórka z plusem.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Doskonałe cienie!

Rewelacyjne. Długo się utrzymują na powiekach, nie osypują się, kolory nie bledną, nie zbierają się w załamaniach powiek. Cienie mają bardzo mocno zbitą konsystencję-wg mnie to wielka zaleta. Tyle zalet-czegóż chceć więcej. Posiadam kolorek Touche De Lilas-różne odcienie fioletów. Jeden z nich-mocno śliwkowy zawiera drobinki które pięknie, delikatnie błyszczą na powiece. Pozostałe 3 są w delikatniejszych odcieniach fioletu. 4 kolory w palecie są tak skomponowane, abyśmy mogły stworzyć wiele pieknych wersji makijażu-na dzień, na wieczór, do makijażu subtelnego lub bardziej wyrazistego. Do opakowania dołączona jest ulotka na której producent pokazuje-uczy nas jak malować powieki za pomocą tych cieni. Opakowanie choć wygląda na siermiężne w moim przypadku okazało się zbawienne-bowiem idealnie chroni cienie. Pudełeczko już kilka razy upadło mi z łomotem z półki z kosmetykami na podłogę. Mimo tego upadku cienie nie pokruszyły się-dosłownie nawet odrobinka się nie starła. Na pewno skuszę się w przyszłości na jeszcze inne kolory z tej serii. I Wam serdecznie polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca