Miss Sporty, Sheer Shine Lipstick

Miss Sporty, Sheer Shine Lipstick

Delikatna, lekka szminka, pozostawia delikatną powłoczkę koloru i pobłyskujące drobinki, dobrze nawilża, w ładnych kolorach, pachnie melonem, ma kolorowe zabawne opakowanie w kolorze fuksji, raczej na co dzień.

oceniam na plus

Nie jest to typowa szminka, bardziej powiedziałabym, że błyszczyk. Wydaje się być naprawdę ok., z wyjątkiem konsystencji, której sposób rozprowadzania nie bardzo mi pasuje. Efekt jest ok., usta są ładnie nabłyszczone i delikatnie podkreślone. Nie ma wyrazu kiczowatości. Myślę, że mogę polecić ten produkt, szczególnie, że cena jest dosyć korzystna, a wydajność wysoka. Szminka ma też przyjemny zapach, który nie jest zbyt chemiczny.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Niezła :) .

Szukając pasującego dla mnie odcienia, takiego naturalnego, wybrałam Lollipop - taki jasny róż, ale nie dający kiczowatego efektu. Po tej szmince usta ładnie lśniły. Była nawet trwała, długo trzymałą się na ustach. Zapach melonowy strasznie mi się podobał, taki nawet przyjemny.

Używam tego produktu od: dawna

blyszczyk w szmince

Swietny blyszczyk w szmince na lato.
Ma konsystencje szminki, ale kolor, ktory zostawia na ustach jest mosry, transparentny i bardzo blyszczacy. Tzw. mokry efekt, ale nie klei sie jak blyszczyk.
Swietny ogorkowo-melonowy zapach. mam dwa kolory (funky diva i disco lights).
Szkoda, ze wycofane z produkcji, bo moje szminki juz sa na wykonczeniu a jak dotad nie znalazlam odpowiednika tych pomadek

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 szminki

Dobra.

Pomadka daje bardzo naturalny efekt, jest bardziej jak delikatny błyszczyk, niż typowa pomadka.
Ładnie pachnie, tak ogórkowo-melonowo, wiosennie.
Nie koloryzuje a rozświetla, nie wysusza i mało kosztuje.
Od lat już jej nigdzie nie widziałam, a szkoda, bo pewnie bym zakupiła.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Jak dla mnie cudo. Piękne kolory, ładnie nawilża, niska cena. Przez pewien czas myślałam, że została wycofana z produkcji, bo nie mogłam jej nigdzie dostać. Zaznaczam, że nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię testować

Używam tego produktu od:
właściwie to już dawno jej nie używałam

super!

zdecydowanie jestem na tak!
swietny kolor, zapach!
Za tą cene wcale mnie nie rozczarowała. a pewno kupie jeszcze raz tym razem moze inny kolor. Na pewno bede długo jej wierna.

Używam tego produktu od:dawna

Tak, tak:)

plusy tej szmineczki:
+cena
+nawilża
+mnóstwo kolorów do wyboru
+bardzo fajne opakowanie
minusy:
-moglaby sie dluzej trzymac na ustach

nie przepadałam za bardzo nigdy za ta firmą ale po uzyciu tej szminki zmienilam zdanie:) Teraz bede testowac cienie do powiek!:) Używam tego produktu od:nie pamietam:)
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo dobra jak na ta cene

Odcienia nie da sie juz odczytac z opakowania, wiec nie powiem jaki mam kolor.

Plusy:
+ sliczny zapach: melonowo-arbuzowy, choc po 4 latach uzywania troszke meczacy :D
+ bardzo ladny kolor: polyskliwy bez zadnych drobin brokatu, nadajacy ustom nowy wymiar, dosyc sheer
+ rowno pokrywa usta, nie mazia sie w te i z powrotem
+ niedroga, chyba ze 4zl, juz nie pamietam dokladnie
+ wytrzymale opakowanie: spadlo wiele razy i nic mu sie nie stalo, a szminka nie pekla. Niestety nie nalezy do najpiekniejszych, ale za takie grosze nie wymagam nic wiecej.

Minusy:
- nie jest zbyt trwala, ale jesli sie nie je i nie pije to wytrzymuje ladnie kilka godzin
- najwiekszy minus (ale czego sie spodziewac po szmince za kilka zl): zostawia slad na szklankach i wszedzie, gdzie tylko lekko dotkniemy ustami

Nie wiem czy kupie ponownie, bo ostatnio nabylam ja jakies 3 lata temu w Rossmannie i ciagle ja mam (chociaz juz wlasciwie koncowka). Wyroslam z takiego typu szminek. Zdecydowanie nadszedl czas na trwalsze, ale to byla szminka mojej mlodosci, wiec mam do niej pewien sentyment ;).

Uwielbiam!!!!!!!!

kocham za konsystencje!!!-b dobrze nawilża
za zapach;]
za śliczne kolory
za długotrwałość
za cenę;)

i za dobre wspomnienia z nią związane...;)

Używam tego produktu od:3 lat

fajna ale..

ma niestety okropny zapach, dla mnie ciężki do przyjęcia :( i wysusza, ale wygląda swietnie, fajnie sie blyszczy na ustach, niestety jeśli chodzi o drobinki to mam je potem po całej brodzie, na jakies wieksze wyjscie moze byc

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

8 zł za ideał

Tak, tak, tak! Delikatny, nienarzucający się kolor, cudowny zapach melona i nawilżenie ust. Fajnie połyskuje bez tandetnych drapiących drobinek. Wygląda bardzo naturalnie i jest tania - KWC :D.

tak,tak

Duzy wybór kolorów.Szminka ładnie rozprowadza sie na ustach,nawilza je i delikatnie połyskuje.Jest bardzo wydajna ,kosztuje niewiele a jest o wiele lepsza od drozszych.Długo utrzymuje sie na ustach.Według mnie nie posiada zadnych wad.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka