Joanna, MultiLASHES, Serum do rzęs

Joanna, MultiLASHES, Serum do rzęs

Stymulujące serum do rzęs zostało starannie opracowane, aby wzmacniać, wydłużać i zagęszczać rzęsy. Szczególnie polecane jest osobom, które mają słabe, krótkie lub osłabione rzęsy. Serum zawiera aktywne, innowacyjne składniki, które znacząco wpływają na kondycję i piękny wygląd rzęs. Pierwsze efekty można zauważyć już po 3 tygodniach regularnego stosowania, a po 6-miesięcznej kuracji Twoje rzęsy zyskają nowy wygląd – będą dłuższe, gęstsze oraz zregenerowane.

w eyelinerze, w tubce
żel
odżywki do rzęs
regenerujące, stymulujące wzrost

Dobrze działające serum

Serum zakupiłam w supermarkecie. Zaletą tego serum jest dobra jakość przy stosunkowo niskiej cenie. Dostępność produktu jest dobra. Serum stanowi bardzo dobrze odżywia i wydłuża rzęsy. Polecam je , ale tylko w przypadku delikatnie słabych rzęs.

Rozczarowuje

Nie jest to odzywka o jakiej marzyłam generalnie bardzo przeciętna, nie jest to wydłużenie rzęs o jakim marzyłam generalnie mało co widać efekt. Co do plusów to łatwa aplikacja i bardzo wygodny pędzelek którym nabiera się produkt. Ale niestety w tym produkcie najważniejsze jest jak wydłuża rzęsy a ten praktycznie tego nie robi jest to naprawdę znikomy efekt

Rewelacyjna

Odżywka stawia na nogi rzęsy,które są w słabej kondycji i powoduje wzrost nowych.Nie jest to kwestia tygodnia lecz przynajmniej miesiąca,ale wtedy już widać spektakularne efekty. Polecam to naprawdę dobry produkt i konkurencyjny cenowo.

Serum do rzęs, Multi Lashes, Joanna

Serum kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie ma pojemność 4 ml zapłaciłam około 28 zł
Serum stosuję regularnie raz dziennie od miesiąca, rzęsy są wzmocnione, odżywione, bardziej elastyczne i mniej wypadają, nie widzę by były gęstsze czy dłuższe.
Serum dobrze się wchłania, ma wygodny aplikator jest wydajne.
Podsumowując dobra odżywka do rzęs ale po obietnicach producenta "Stymulujące serum do rzęs zostało starannie opracowane, aby wzmacniać, wydłużać i zagęszczać rzęsy." spodziewałam się lepszego efektu.

Działa ale skład na minus

Serum zakupiłam zanim zaczęłam zwracać uwagę na składy kosmetyków. Moje rzęsy po serum stały się dłuższe jednak efekt jest krótkotrwały. Po zaprzestaniu używania serum, rzęsy już nie były takie efektowe. Najbardziej niepokojący w składzie jest bimatoprost. Odsyłam do poczytania o skutkach ubocznych. Czy na pewno warto ryzykować dla rzęs ? Efekt pięknych rzęs można osiągnąć także w bezpieczny i naturalny sposób i może lepiej pójść tą drogą.

Nie zauważyłam różnicy

Niestety produkt, przynajmniej u mnie, nie działa! Zużyłam już 2 te produkty a moje rzęsy niestety nie są dłuższe. Jedynym plusem produktu jest zachęcająca cena. O wiele bardziej polecam jednak zainwestować w coś droższego co przyniesie pożądane efety, jak np. Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs!

Polecam daje super efekt . Uratował moje rzęsy po zdjęciu sztucznych . Sprawia że rzęsy szybciej rosną i przede wszystkim robią się baaardzo długie :) Niestety efekt jest widoczny tylko przy systematycznym stosowaniu .

Dodatkowym pozytywem jest cena która jest znacznie korzystniejsza niz serum konkurencji .

Efekt wow!

Jak dla mnie jest to coś świetnego, bardzo dobry produkt. Efektów nie widać od razu, ale .z czasem ok. 2-3 tygodnie Później już widać gołym okiem. Rzesy są bardziej gęste oraz widocznie dłuższe. Do tego nie maja skłonności do wypadania. Jestem zadowolona z tego produktu. Zamówiłam ja, ponieważ poleciła mi ja koleżanka. Zapłaciłam ok. 30 zł na Allegro

Mega

Jest to serum stymulujące wzrost rzęs. Moja przygoda z tym produktem zaczęła się jesienią zeszłego roku. Spotkałam się z koleżanką i zapytałam czy przedłużała sobie rzęsy, ponieważ miała piękne, długie i gęste jak nigdy. Odpowiedziała, że to dzięki odżywce i poleciła mi właśnie tą. Gdy zaczęłam używać jej pod koniec listopada w styczniu zauważyłam już znaczące rezultaty. Rzęsy były dłuższe i gęstsze, zauważyłam też dużo mniejsze wypadanie. W moim przypadku większe efekty zauważyłam w długości niż gęstości, jednak jestem zadowolona i z tego i z tego. Aplikacja jest bardzo prosta dzięki cieniutkiemu pędzelkowi. Jedno opakowanie odżywki starczyło mi na 4-5 miesięcy codziennego stosowania. Polecam serdecznie tą odżywkę, jest to tańszy odpowiednik innego popularnego tego typu produktu a równie skuteczny.

1 produkt a piękne rzęsy

Serum wpadło mi w ręce przez przypadek, kosmetyk dostałam od siostry. Stwierdziłam, że spróbuję bo co mi tam no i nie żałuję! Moje jasne, rzadkie krótkie rzęsy dzięki serum stały się grube, gęste i długie! Mimo, że nie zawsze stosowałam regularnie to efekt jest świetny

Świetne serum

Wspaniały produkt, tak jak obiecuje producent serum ma działanie zagęszczające i wspomaga ich wzrost oraz zapobiega wypadaniu. Cena bardzo niska jak za taki produkt.

Jedno z lepszych po 4long lashes

Przejdę odrazu do konkretów.

Mogę polecić te serum (w moim przypadku sprawdziło całkiem dobrze)
Naprawdę wydłuża rzęski może nie tak mega jak firma 4long ale można być zadowolonym z efektu. Zagęszcza też rzęsy i je delikatnie pogrubia.

Dobra alternatywa tańszego zamiennika za 4long lashes.

Efekt widoczny jest już po 3 tygodniach.
Proponuję przestrzegać zaleceń producenta i po reguralnym stosowania używać 3razy w ciągu tygodnia by podtrzymać ładny efekt fieranki.