Avon, Naturals, Tea Tree & Grapefruit, Deep Pore Peel Off Mask (Głęboko oczyszczająca maseczka peel off `Drzewo herbaciane i grejpfrut`)

Maseczka przywraca równowagę tłustej skórze, ożywia. Drzewo herbaciane ma właściwości antyseptyczne; oczyszcza i odświeża. Grejpfrut posiada właściwości antybakteryjne i oczyszczające. Kompleks BioSeed zawierającym ekstrakty ziaren winogron, miodli indyjskiej i słonecznika, znane ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych i antyrodnikowych.

nie lubię :/

Jest identyczna jak stara wersja, smierdzi tez tak samo. Jej stosowanie nic nie daje poza krótkotrwałym ściagnięciem-tuż przed większym wyjściem w sumie można nawet stosować. Ale ten smrodek- fuuj!

hm...

Mam mieszane uczucia.Maseczka dobrze schodzi ze skóry (pod warunkiem, że nie nałoży się zbyt cienkiej warstwy), jednak należy odczekać więcej niż 20 minut, które zaleca producent, aby maseczka dobrze zaschła na skórze. Nie należy nakładać jej w okolicach oczu, bo zaczną łzawić.Co do dogłębnego oczyszczania porów to chyba jakaś kpina, bo mam wrażenie, że nie oczyszcza ich w ogóle :-( Po zdjęciu maseczki skóra jest zmatowiona, miękka, gładka i nawet ciut nawilżona (choć ja i tak zaraz wklepuję lekki krem nawilżający). Stosowałam ją, bo mam na twarzy różne niespodzianki i liczyłam, że pomoże im szybciej zniknąć ale nie zauważyłam takowego działania.Może gdybym ją stosowała częściej niż 1 w tygodniu...Ale pewnie i tak ją jeszcze kupię, bo nie jest zła.

taka sobie

maseczka fajnie pachnie i odswieza skora ale efektu gleboko oczyszczajacego niestety nie zauwazylam:(
chyba niestety nie kupie jej bo nie daje widocznych efektow...

Gdyby nie ten alkohol...

Ogólnie bardzo fajowa maseczka :) Jak dla mnie jest ona prawie idealna... Fajnie się ściąga-przeważnie w całości. Trzymam ją około 15 minut. Maseczka jest nawet wydajna, ale żeby dobrze dało sie ją ściągnać trzeba nałozyć grubszą warstwe i zeby bylo lepsze działanie. Maseczka wprost idealnie jak dla mnie ściąga i oczyszcza a także rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery... Jedyny drobny minusik to fakt, iż jak chyba wszystkie produkty z avonu posiada alkohol i jest to średnio przyjemne przy aplikacji maseczki... Ale ogólnie da się wytrzymać bo ten alkoholl jakos wybitnie mnie nie drażni :P a za taką cene jaka ja zaplacilam (2 kosmetyki za 15,90) to działanie jest bombowe :D

pozytyw :)

Maseczka fajna, tylko jak się ją nakłada to coś się "ulatnia" ;)i szczypią mnie oczy, ale po chwili to mija.

Dobrze się ją ściąga, skóra jest gładka, napięta i ładnie oczyszczona :) Stosowałam ją częściej latem, kiedy słońce powodowało większe przetłuszczanie się mojej cery.Efekty zadowalające :) Polecam.

I tak i nie...

najbardziej niepodoba mi się zapach tej maseczki, jak zresztą całej linii z dzrewem herbacianym. Z reguły rzadko używam maseczek typu pell-of.Maseczka wygładza, orzeźwia cerę, ale wybitnie głębokiego oczyszczania nie zauważyłam, predzje to zasługa peelingu który stosuje przed maseczka. Ogólnie przyzwoita, ale więcje jej nie kupię.

R*e*w*e*l*a*c*j*a

Super maseczka!! Z reguły nie lubię maseczek peel-off ale tą uwielbiam! Bardzo lubię ją stosować! Ja nie czuję żadnego alkoholu - raczej mocny drzewiasty zapach... Ładnie oczyszcza pory (zwłaszcza jest to widoczne w przypadku nosa, gdzie się najwięcej brudku gromadzi w porach), działa też antybakteryjnie-wypryski nie są zaczerwienione po tej maseczce, i szybciej znikają :). Jest to pierwsza maseczka peel-off którą udaje mi się ściągnąć naprawde w całości!! Idealny czas trzymania to 17 minut! Wtedy bardzo dobrze się ściąga - nie jest juz na tyle sucha, przez co nie odchodzi po kawałeczku... Skóra po niej jest rozjaśniona, gładka, miękkka. Rewelacyjna. napewno ją kupię zwłaszcza że w promocji bardzo tania. POLECAM GORĄCO!!!

EDYCJA: od czasu dodania tej recenzji mam już 3 lub 4. opakowanie tej maseczki. Jedno z nich było jakieś "felerne" bo maseczka bardzo śmierdziała alkoholem - pierwszy raz mi sie to zdarzyło. Maseczkę zachwalam dalej i nadal poleacm

może być :)

przed zakupem tej maseczki dość rzadko używałam tego typu specyfików, jednak teraz maseczki stosuję regularanie :) jeśli chodzi o tą - faktycznie czuć alkohol i ine jest to przyjemne. Trzeba tez poeksperymentować z ilością - zbyt duża dawka nie zaschnie i trudno będzie ją usunąć, zbyt mała - nie da efektu. bardzo ją lubię - skóra jest po niej bardzo przyjemna :)

Taka sobie...

Zraził mnie do tej maseczki mocny, alkoholowy zapach. Przy nakładaniu jej na twarz zaczęły mi łzawić oczy:/
Trzeba czekać dosyć długo aż maseczka zaschnie, żeby móc ją ściągnąć z twarzy. A i tak w niektórych miejscach na skórze pozostają jej resztki.
Jakiegoś super efektu oczyszczania i zwężenia porów nie zauważyłam.
Ogólnie: bez reewlacji!