Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Nawilżający krem z wyciągiem z kasztanowca bogaty w biologicznie czynną escynę, przeciwdziała podrażnieniom i odprężeniom. Wzbogacony rutyną i naturalna witaminą C, które wzmacniają i przywracają elastyczność ścianom naczyń włosowatych. Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi.

Zielony kolor preparatu maskuje drobne żyłki i tzw. "pajączki" oraz powoduje, że są one mniej widoczne.

Krem przeznaczony jest na dzień, także jako podkład.

Systematyczne używanie preparatu sprawi, że naczynia krwionośne będą mocniejsze i odporniejsze na pękanie. Preparat przywraca równowagę lipidową skóry, nawilża ją i pozostawia gładką.

sredniak

Krem jest prakycznie nie do dostania.
Zamowilam go w aptece po pozytywnych recenzjach na wizazu.
Cena przystepna, mila konsystencja, zielony kolor :)
Plusem jest tez to, ze sa to kosemtyki eko.
Cera moze faktycznie jest mniej zaczerwioniona, jednak jak dla mnie minusem jest to , iz po pol godzinnie po nalozeniu twarz zaczya asie swiecic ( owszem mam tez cere tlusta).
dla kobiet, ktore maja cere sucha pewnie bardziej by sie sprawdzil
Kosmetyk na 4+

Używam tego produktu od:od kilku m-cy

Tani a dobry!

Bardzo dobry krem do cery naczynkowej za śmiesznie małe pieniądze! Głównie cena zadecydowała o moim wyborze, bo szukałam innego kremu - Dermacosu Farmony - bezkutecznie. Lekka konsystencja, zielony kolor. Bardzo szybko, już po kilku użyciach zauważalna poprawa stanu płytko unaczynionej cery. Stosowałam go równocześnie z kremem na noc z tej serii i efekty działania na moje rumieńce były naprawdę widoczne! Co do nawilżania - nie jestem pewna czy było bardzo dobre, bo minęło kilka miesięcy od czasu kiedy go używałam, ale na pewno nie było fatalnie - to na pewno zapamiętałabym. Ostatecznie można dodatkowo używać w ciągu dnia kremu nawilżającego, np. oliwkowego. Na razie do niego chyba nie wrócę, bo moja skóra potrzebuje kremu przeciwzmarszczkowego, ale młodym dziewczynom gorąco polecam!Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

Nie tak to sobie wyobrażałam;d

Na początku kupiłam sobie ten na noc, bo nie umiałam znaleźc tego na dzien. Ale wreszcie ucieszona złapałam krem w swoje sidła ;-D. Oczywiście zbyt wcześnie się ucieszyłam, bo z funkcją podkładu u mnie kompletnie nie wychodzi, chyba mam za duze te pajączki.Zapach-cudo <3. Nawilżenie na początku duże, a potem uczucie ściągnięcia skóry. Oczywiście nie spodziewałam się cudów, ale zależało mi na funkcji podkładu.

Nie kupie ponownie, poniewaz chcę próbowac inne, ;]

Używam tego produktu od: kliku tyg

Genialny

Zalety
-zielony kolor ładnie maskuje pajączki
-nic się nie świeci!
-ładnie sie wchłania
-lekko nawilża
-wydajny
-ładny zapach, delikatny
-dobra konsystencja
-tani!
-ładnie łagodzi zaczerwienienia i jak dotąd to najbardziej skuteczny krem jakiego używałam! Nie mam porównania z droższymi, gdyż zaczynam od najtańszych ale póki mi służy nie ma co przepłacać bo jest swietny i tani.

Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od:2mcy
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania (tylko na policzki i nos)

Fajny

bardzo fajny kremik, ładny zapach, lekka konsystencja kremu powoduje ze bardzo szybko sie wchlania i nie blyszcze sie az tak. Zielony kolor maskuje popekane naczynka. nie zauwazylam zeby krem zlikwidowal mi jakiekolwiek naczynka i nie sadze zeby jakos specjalnie je wzmacnial. Ale generalnie jako krem nawilzajacy spisuje sie znakomicie. Jedynym minusem jest to ze ciezko go gdziekolwiek dostac, u mnie w miescie nigdzie go nie ma.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

tak:)

+4 -> nie 5 bo tak jak w przypadku kremu na noc, wciąż szukam ideału, jemu niewiele brakuje.
To mój pierwszy krem na naczynka, bo nie miałam tego problemu wcześniej, teraz się przyplątał...
Jak go otworzyłam pierwszy raz to się załamałam - przeraził mnie kolor i zapach...a raczej leki smrodek;) Jednak z czasem przestało mi to przeszkadzać. Krem jest naprawdę bardzo dobry, dobrze nawilża, faktycznie maskuje pajączki i buzia wygląda promiennie - mam taką zasadę, że od czerwca do października nie używam podkładu, teraz moja buzia go naprawdę nie potrzebuje i chyb a przedłużę moją zasadę. Super.

Używam tego produktu od:4miesięcy

świetny

Kupiłam go z racji ceny, bo akurat nie dysponowałam większymi funduszami. Mimo że zapłacilam okolo 7 zł to nie okazał się jakimś totalnym badziewem. Wręcz przeciwnie ! Może i nie nawilża, ale używany na dzień zostawia skorę taką matową, nie błyszczy się i teraz w efekcie w ogole nie uzywam pudru ani fluidu(tym bardziej ze jest lato).

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Kremik jest idealny dla tych, którzy nie mają widocznych teleangiektazji..ja niestety mam parę pajączków i niestety kremik mi ich nie "zmniejszył"....może czas pokaże...bo na razie zużyłam jedno opakowanie. Na szczęście nie pojawiają mi się inne "pajączki"
Na plus dodam także, że mimo, iż krem doskonale się wchłania nie ma efektu ściągnięcia skóry....a to dla mnie dużo znaczy.
Niestety odejmuję jedną gwiazdę za słabe nawilżanie mojej suchej skóry..zaraz po nałożeniu kremu czuję , że skóra jest dobrze nawilżona, ale po kilkunastu minutach to przyjemne uczucie znika:( i z reguły sięgam po typowe "nawilżacze"

Ogólnie kem jest dobry, godny polecenia:)

Używam tego produktu od:2óch miesięcy

świetnie matuje, słabo nawilża

Plusy:
- niska cena
- produkt polski i nie testowany na zwierzętach
- rewelacyjnie maskuje naczynka, może nawet pełnić funkcje fluidu:) przynajmniej u mnie tak jest, moge nałożyc grubsza warstwe i nie wygłądam jak Grinch tak jak to jest w przypadku innych zielonych kremów:D
- zmniejsza widoczność naczynek
- świetnie matuje
- wydajny

Minusy:
- słabo nawilża <--- i właśnie dlatego nie wiem czy go ponownie kupie:/
Fakt, opakowanie nie jest jakieś tam super odstawione, ale dzięki temu produkt jest tańszy, zresztą nie opakowanie jest najważniejsze:P
Na razie daje 3 gwiazdki:)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry ale nie dla mnie

Oj trudno mi go było znaleźć w sklepach, wszędzie tylko ten na noc. Jakoś mi się udało i zadowolna zaczęłam go używać. Już po pierwszym użyciu zobaczyłam jak ładnie wygląda moja cera bez pudru. Niestety niedługo było mi sie nim cieszyć bo po kilku użyciach dostałam czerwone plamy na twarzy i zaczęła mnie swędzieć skóra :( a szkoda bo zapowiadał sie świetnie.

Więc całe opakowanie stoi a mnei szkoda wyrzucić.Używam tego produktu od: miesiąca

zielone cudo

Ostatnio wyczytałam, ze Bielenda produkuje kosmetyki BIO. No, kto by pomyślał?;) To jeszcze bardziej mnie to do niej przekonuje. I pewnie stad się biorą te problemy innych wizażanek.

Co do kremu, jest świetny. Kryje, matuje. Używam go jako korektora;) Skóra jest jasna, jakby przypudrowana, pajączki dużo mniej widoczne, ładnie pachnie. Kolorek też ok:) Widać roślinkę;)

Wielki minus- opakowanie. Tandetne. Aż sobie przełożyłam do pustego po kremie ogórek& limonka. Czego takiego nie zrobią?;) Byłoby KWC.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

tani, a skuteczny!

Krem pozytywnie mnie zaskoczył.
Jest bardzo tani, a skuteczny!
Konsytstencja bardzo fajna, lekka, szybko się wchłania, świetnie nawilża no i skóra się nie błyszczy!
Buzia sprawia wrażenie wypoczętej, zdrowej, drobne zaczerwienienia są o wiele mniej widoczne, ogólnie skóra wygląda po nim rewelacyjnie. Może nie likwiduje u mnie cieni pod oczami, ani mocno zaczerwienionych polików, ale na pewno poprawia wygląd cery. Łagodzi tą czerwień :).
Idealny na zimę, kiedy wychodzę na mróz, buzia mnie tak nie szczypie, a więc chroni ją .
Jedyny minus to zapach, mi on nie przypadł do gustu, no i mogliby postarać się o atrakcyjniejsze opakowanie. Do KWC więc mu troszkę brakuje.

Ilość zużytych opakowań:1 całe