L´Oreal Professionnel, Majirel HT [ La coloration creme Ionene G ]

L´Oreal Professionnel, Majirel HT [ La coloration creme Ionene G ]

Zdrowe zadbane włosy jako skutek farbowania - to zasługa składników farby. Mikroskopijne polimery [ polimer kationowy Ionene G ] wnikają do środka włosa i tam odbudowują jego strukturę. Innowacyjna molekuła wtapia się we włos i cementuje jego łuski. Dzięki temu włosy są jedwabiste, gładkie i błyszczące. Majirel ma łagodny kwiatowo-morski zapach. Jedwabista konsystensja ułatwia aplikację i spłukiwanie. Po zmyciu farby - [ zdrowe ] włosy rozczesują się jak po odżywce. A wszystko to zaledwie w ciągu 35 minut. Majirel to farba, która zapewnia pełne blasku, zdrowe włosy.

bez amoniaku, bez parabenów, bez silikonów, bez alkoholu
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe
farby
odżywcze, odświeżenie koloru

świetna seria cool cover

Farbuje losy od jakiegos czasu nową serią majirela cool cover - odcienie bardzo chlodne i dobzre kryj ące.
Uzywam chlodnego ocienia 7.11 i 7.17 , daja one jasne brazy w bardzo chlodnym odcieniu, nawet w sloncu jasne brazy sa chlodne bez grama rudawego czy czerwonawego jak to zawsze bylo z farbami innych firm. Majirel jest bardzo delikatna , nie wysusza i nie niszczy wlosow tak jak bezamoniakalne farby w typie Inoa , wole farby z amoniakiem poniewaz amoniak odparowywuje a w farbach bez amoniaku kumuluje sie we wslaoch i je niszczy. majirkl wrecz pielegnuje wlosy , sa blyszczace i miekkie juz po splukaniu farby, tak jak po dobrej odzywce, odcien trwaly i chlodny, polecam.

Używam tego produktu od: od 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: cztery

Świetna farba.

Produkt godny uwagi i polecenia. Fajna paleta kolorów. Nie niszczy wlosow.

+przepiękny kolor 8.2
+trwałość
+jakość
+nie wysusza wlosow

-cena
-pojemność

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

bardzo dobra farba

farba w 100% spełnia swoje zadanie-farbuje włosy i ich nie niszczy,
jeżeli chodzi o efekty nie można jej nic zarzucić,
włosy po farbowaniu wyglądają naprawdę świetnie, są miękkie i błyszczące,
podczas mieszania farba śmierdzi, ale gdy już się ją nałoży-pachnie, dziwne ale naprawdę pachnie odżywką,
jeżeli chodzi o konsystencje, to różni się od sklepowych, jest sporo gęściejsza, przez co inaczej się ją nakłada (koniecznie pędzlem z miseczki, aplikator-butelka odpada), muszę przyznać, że pierwsza aplikacja okazała się dosyć trudna, ale to kwestia przyzwyczajenia

Używam tego produktu od: 2 aplikacje
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Używałam lepszych.

Drugi raz farbuje włosy tą farbą. Ogólnie włosy mam jasne na poziomie 10. Kiedyś farbowałam sobie tą farbą włosy w odcieniu platynowym jeżeli dobrze pamiętam, niestety nie pokryła ona dobrze mojego koloru i miałam prześwity swojego starego.
2-3 lata później po tylu rozjaśnianiach włosów postanowiłam powrócić do swojego naturalnego odcienia. Fryzjerka powiedziała że mam kolor taki mięszany typu "jasny blond popielato-złoty". Poszłam do zaprzyjaźnionej hurtowni frzjerskiej i kupiłam farbę włoskiej marki Erayba odcien 8,32 "jasny bezowy blond". Niestety nie wyszedł na poziomie 8 tylko bardziej 9 dla mnie za jasny.
Pojechałam do innej hurtowni i kupiłam Majirel 8,31. Stwierdziłam że mogę dać tej farbie jeszcze jedną szansę, że wtedy parę lat temu może nie umiałam dobrze pofarbować włosów i może teraz z pomocą mamy mi sie uda. Brałyśmy cienkie pasma starannie je "malowałyśmy". Odczekałam 35 min tak jak ulotka mówiła. Włosy umyłam, wysuszyłam no i też niestety schemat się powtórzył. Prześwity jasnego blondu, no i kolor troche ciemniejszy niż powinien wyjść. Na odrostach troche inny jak się dobrze przyjże, kolor ogólnie oryginalny. Zdaje sobie sprawę że wypłucze się on troche ale jednak więcej Majirel nie kupie. W domowych warunkach polecam Loreal LUO, wtedy farbowałam na poziomie 10 ale zawsze kolor mi wychodził ładny i był równomierny. Gdy mój 8,31 się wypłuczę spróbuje Goldwell\'a bo mają 2 ładne odcienie :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

jakiś żart

problem z moim blondem przedstawia się tak, że zawsze był pożółkły, mimo stosowania popielatych odcieni.
długo nosiłam się z zamiarem kupna farby profesjonalnej - wybór padł na majirel 8.2 gdyż opal miał zniwelować żółty odcień, a dodatkowo kolor uzyskany przez internautki był "tym wymarzonym" (woda 6%). no to do dzieła.

zapach - mnie nie gryzł, może dlatego że chwilę wcześniej rozjaśniałyśmy inną koleżankę i tamten zapach zatarł potencjalny smród majirela.
cena - porównując go z ceną Preference - efekt o wiele lepszy, za podobną cenę - duży plus.
efekt - idealny, mimo odwrotnego farbowania (wpierw końcówki, potem odrost)
zniszczenia - nie zauważyłam rażących ubytków, może trochę wypadło mi włosów, ale to raczej codzienne zjawisko przy mojej gęstej czuprynie
muszę także zaznaczyć że dbam o włosy - nie suszę suszarką, prostuję bardzo rzadko, regularnie sa olejowane i "dopieszczane".

jedno co muszę zauważyć, to mimo iż mam włosy do obojczyka, to farby ledwo starczyło

EDYTOWANE: po i myciu cały kolor kaputt, także zmieniam ocenę, bo nawet drogeryjne farby nie zeszły w takim tempie jak ta... pół gwiazdki za brak krzywdy.

Wypadła bardzo kiepsko

Cena farby nie jest zachęcająca 25 zł za 60 ml. Okropnie pieczę w skórę głowy mimo iż wcześniej nie miałam z tym problemu a co najgorsze nie pokryła dobrze odrostów( kolor popielaty jasny blond). używam tylko farb profesjonalnych i wcześniej mi się to nie zdarzyło a tu proszę...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Moja farba

Używam tej farby od czterech-pięciu lat i jeszcze się nie zawiodłam. Początkowo ze dwa lata u fryzjera, później nauczyłam się sama dobierać odcienie, korzystając z wiedzy dostępnej w internecie ;] Przestrzegając kilku reguł jak łączyć odcienie (i nie będąc zbyt niecierpliwym) nie ma szans żeby sobie przy pomocy tej farby zrobić krzywdę nawet zmieniając kolor jak ja prawie za każdym farbowaniem. Od początku mojego użytkowania Majirel zdążyłam przejść z włosów prawie czarnych (poziom 3) do przecudownego blondu 9.13 (i to bez używania rozjaśniacza), później do rudości, a teraz znów chyba zdecyduję się na jasny brąz. Kolory są bardzo trwałe, do tego stopnia, że podczas farbowania odrostów samo odświeżanie koloru (bez zmiany odcienia) wymaga max 15 min obecności farby na długościach, przez co włosy tak się nie niszczą. Jedynym wyjątkiem są rudości, które strasznie płowieją, ale tylko te najbardziej intensywne (np. 7.44), bo np 7.35 dość rudawy kolorek przetrwał do następnego farbowania prawie bez zmiany. Wychodzą u mnie zwykle podobnie jak na próbniku lub trochę cieplej, co mnie akurat cieszy. Zaopatruję się w internetach:], co przy hurtowych zakupach z mamą i koleżankami wychodzi taniej niż farba drogeryjna. Muszę tylko dodać, że to jedyna profesjonalna farba fryzjerska jakiej używałam i dlatego nie mam porównania, czy może przypadkiem jakaś inna nie jest jeszcze lepsza, natomiast jest jeszcze tyle odcieni których jestem ciekawa, że na razie nie zamierzam zmieniać marki.

Świetna farba !

Mój naturalny kolor włosów to kasztan, jednak dosyć wcześnie zaczęłam siwieć, pewnie przez to, że "biorę sobie wszystko na głowę", z pewnością przyczyniają się do tego geny, a poza tym ciemne włosy siwieją szybciej. W każdym razie siwe pasemka zaczęły mnie straszyć kiedy miałam jakieś 23 lata - może to wcale nie tak wcześnie? Sama nie wiem.

W każdym razie, w liceum zaliczyłam wieloletni romans z Castingiem L\'oreala.
Był to związek trudny - raz wydawało mi się, że jest super, a innym razem rwałam sobie dosłownie włosy z głowy. Oceniając całokształt Casting wyrządził moim włosom więcej szkody niż pożytku, wysuszył je, zmatowił, zaczęły wypadać, kolor był jakiś taki płaski i jednolity. Poza tym "pierwsze siwe włosy" stały się chyba u mnie drugimi, bo nie łapał ich wcale.

W zeszłym roku w styczniu zrezygnowana stwierdziłam, że może już czas, aby specjaliści spojrzeli swoim fachowym fryzjerskim okiem na stan mojej czupryny. Udałam się do wrocławskiej Renomy do salonu JLD.
Przez rok niemal chodziłam tam farbować i podcinać, ale włosy szybko mi rosną i pewnie poszłabym z torbami wkrótce, bo tanio tam nie jest niestety. Postanowiłam wydębić od dziewczyny, która mnie strzygła i farbowała miksturę, którą kładzie na włosy. Bo kolor był super, jak mój naturalny, wszystko idealnie.
Podpatrywałam sobie co i jak ona robi, ale wciąż nie wiedziałam jaka farba, jakie proporcje, poza tym przecież nie wolno pracownikom podawać klientowi takich informacji - to jakby strzelili sobie w kolano.

W każdym razem pewnego dnia w salonie byłyśmy tylko we dwie i udało mi się wyciągnąć i to bez tortur sekretną informację, zapisała wszystko na kartce i... wielkie dzięki, ponieważ moja skromna osoba nie pojawiła się więcej w salonie.
Teraz wszystko wiem i potrafię sama odtworzyć salonowy efekt.

No i właśnie farbą okazała się Majirel. Według mnie jest to genialna farba, po jej nałożeniu stan moich włosów wręcz się poprawia, siwych nie ma, wszystko równomiernie, po prostu żyć nie umierać!

Przy użyciu fryzjerskiego płaskiego pędzla nakładam farbę mamie, potem zmiana i mamy super włosy.

Ważne - farba wygląda bardzo, bardzo naturalnie.

Woda 6%, mieszam 2 odcienie, podstawowy i ten taki koloryzujący. Na karteczce fryzjerka poleciła mi 3 0dcienie, rozpisała proporcje, ale teraz mam wprawę, mieszam 2 odcienie, które wystarczą w zupełności, wszystko robię "na oko" - może fryzjerstwo nie jest takie trudne jednak? Hhyhyyhyhy.

Reasumując bardzo polecam, Majirel to świetna farba.
Kupuję ją na allegro, cena jakieś 22zł, litrowa woda około 35zł - starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zależy od koloru ....

Jakość produktu zależy od koloru - oczywiście mogę się mylić ale kolory czerwone - nie są zbyt intensywne - natomiast brązy są przepiękne - i pobijają wszelkie kolory farb drogeryjnych .

Trwałość koloru - to już inna bajka . Dlatego moja ocena jest bardzo subiektywna - ponieważ zdaję sobie sprawę iż kolor końcowy zależy od wyjściowego - ale mimo to czerwienie są dużo mniej trwałe niż brązy .

Po za tym niestety bardzo niszczą włosy - i to za to odejmuję 2 gwiazdki . żadna farma w drogeri tak nie zniszczyła mi wlosów jak kilka razy farbione włosy majirel . W zasadzie można farbowanie przyrównać do rozjaśniania ..... niestety to wilkie minusy ....

Ilość zużytych opakowań: ok 8 różnych kolorów

efekt suchego szarego mopa z rudym odrostem

Mam włosy dekoloryzowane i farbowane po nieudanej wizycie u fryzjera. Ta farba miała wreszcie zafarbować włosy i zrównać je z odrostem. Odrosty wyszły rude a reszta szaro-bura. Mieszałam 2 kolory 7.0 i 7.1 żeby ochłodzić kolor.
Dodatkowo włosy były potwornie wysuszone. Czegos takiego jeszcze nie miałam, nawet po odżywce nie mogłam rozczesać. mam tylko nadzieję, że farba się zmyje

Używam tego produktu od: tylko 1
Ilość zużytych opakowań: dwie farby

Bardzo dobra farba

Stosuję farbę od zawsze a przez ostatni rok przerzuciłam się na majirel (po wcześniejszych: matrix, goldwell, wella, fanola i pewnie jakies jeszcze których już nie pamiętam:)) W wymienionych farbach zawsze był jakiś problem, a to kolor schodził po 2 tygodniach a to wychodził za ciemno, za jasno, zbyt sztucznie, farba wysuszała włosy... Postanowiłam spróbować majirel kolor 9.13 i powiem ze mimo wielu negatywnych opinii farba mile mnie zaskoczyła, teraz stostuje na zmianę 8.13 i 9.13 a czasem je mieszam :) Farba nie wysusza włosów, kolor po 2-3 myciach wygląda bardzo naturalnie, łatwa w aplikacji i już raczej przy niej zostanę. Farbą robie tylko odrosty a na całosć nakładam dialight którą też uwielbiam:)

Ilość zużytych opakowań: 8 całych

Bardzo dobra farba

Szukałam farby, która pokryje moje rozjaśnione na żółto włosy, ta sprawdziła się doskonale, kolor jest piękny i po kilku myciach nadal się utrzymuje. Nie podrażnił mi skóry głowy ani trochę. Bałam się, że po rozjaśnianiu jeszcze bardziej zniszczy włosy, tymczasem włosy są miękkie i przy myciu ani trochę gumowate co było odczuwalne po rozjaśniaczu. Naprawdę nie mogę się nadziwić :)
Używałam kolorów 8 oraz 8.2.
Jestem bardzo zadowolona i niedługo zamawiam kolejne 3 opakowania żeby wystarczyło na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania całe