L´Oreal Professionnel, Majirel HT [ La coloration creme Ionene G ]

L´Oreal Professionnel, Majirel HT [ La coloration creme Ionene G ]

Zdrowe zadbane włosy jako skutek farbowania - to zasługa składników farby. Mikroskopijne polimery [ polimer kationowy Ionene G ] wnikają do środka włosa i tam odbudowują jego strukturę. Innowacyjna molekuła wtapia się we włos i cementuje jego łuski. Dzięki temu włosy są jedwabiste, gładkie i błyszczące. Majirel ma łagodny kwiatowo-morski zapach. Jedwabista konsystensja ułatwia aplikację i spłukiwanie. Po zmyciu farby - [ zdrowe ] włosy rozczesują się jak po odżywce. A wszystko to zaledwie w ciągu 35 minut. Majirel to farba, która zapewnia pełne blasku, zdrowe włosy.

farby
odżywcze, odświeżenie koloru
bez alkoholu, bez amoniaku, bez parabenów, bez silikonów
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

nie, nie, nie

Stosowałam tą farbę gdy zaczynałam po raz pierwszy farbować włosy na własną rękę ;)

mam bzika jeżeli chodzi o włosy, farbować włosy zaczęłam u fryzjera ale po kliku latach stwierdziłam, że nie będę przepłacać (200zł :( ) bo skoro nie robię pasemek to mogę włosy farbować sama z pomocą mamy :P

Miałam kolory 5.52 lub 5.25 mahoniowo-opalizujący, kolory wychodziły mniej lub bardziej rudawe :/

nierówno pokrywała włosy, w jednym miejscy jaśniejsze, w drugim prawie czarne!

farba w błyskwicznym tempie się wypłukiwała ;( przez co musiałam dosćć często farbować :/

włosy nie były po farbie lśniące, wręcz na końcach były przesuszone!!!

używałam jej chyba tylko i wyłącznie dlatego, że była dość tania....teraz gdy mam już większe doświadczenie z innymi farbami to zdecydowanie odradzam tą farbę!

są lepsze farby w tej samej cenie lub może trochę droższe :)

Używam tego produktu od: używałam przez 1 rok
Ilość zużytych opakowań: sześć lub więcej

Dobra

Farba jak dla mnie bardzo dobra, używałam 7.11 + 3% woda, wyszedł na początku popielaty lecz z minimalnym złotym refleksem, choć mało widocznym, dopiero przy spieraniu refleks coraz bardziej wychodził a pipiel się spłukiwał.

Stosowałam farbę na włosy bardzo zniszczone rozjaśnianiem, bardzo jasne z fioletowawym refleksem, farba ten refleks pokryła a dodatkowo kiedy myję włosy widzę różowawą pianę - czyli jeszcze się spłukuję czego wcześniej nie było.

PLUSY

- nie drażniący zapach (jak dla mnie)

- dobra konsystencja, jest gęstawa, nie spływa i przy nakładaniu wydajna

- kolor wyszedł jak na próbniku, ten sam ton i kolor

- farba pokryła nawet moje tragiczne włosy równomiernie

- naturalny kolor - jak od fryzjera

MINUSY

- jedynym minusem może być to, że może złocić odrost, u mnie baardzo szybko się spłukała ze złotym refleksem

choć jest to jedynie informacja do osób aby uważały, ja stosowałam ją na fioletowawy refleks, zniszczone włosy i słabej wodzie, poza tym, złotawy refleks mnie nie przeszkadza.

Jestem bardzo na tak

Używam tego produktu od: 3tyg. temu

Zdecydowanie nie

Kupiłam marjiel zachęcona opiniami wizażanek. Zamówiłam odcień 5 oraz 5.12. Niestety włosy zaraz po farbowaniu są tłuste na czubku głowy a końce są niemiłosiernie przesuszone! Kolor już się prawie wypłukał. Niestety zakup tej farby to pomyłka!

Używam tego produktu od: 1 aplikacja

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

gdybym wiedziała jak to się skończy - nigdy w życiu bym nie kupiła

Kupiłam 6.0 czyli głeboki ciemny blond, na troskliwy wybór odcienia poświęciłam sporo czasu, efekt natomiast mogę ocenić na coś pomiędzy gorzką czekoladą a naturalną czernią. Włosy tuż po farbowaniu nie są zniszczone, wyglądają ładnie i zdrowo. Niestety, za ciemny odcień to katastrofa dla włosów, liczę więc na to że się wymyje jak u innych Recenzentek.

Do tego czasu humor mam stracony.

Używam tego produktu od: 1 aplikacja
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

dziadostwo

nigdy nie byłam na nic uczulona,na żadną farbe dotychczas.na kolryzacji tą byłam u fryzjera,i gorszej farby nie miałam.włosy nie farbowam pół roku przed tym zabiegiem a i tak po koloryzacji były przesuszone,wypłowiałe już od dwóch myć,złapały na rudo mim że miał być średni blond,kolor wstreny a włosy katastrofa.Najgorsze jednak to że wypadały garściami jeszcze tydzień po farbowaniu.miesiąc po farbowałam Joico,potem Alfaparf i nie wyleciało mi po nich ani jeden włos więcej,a tutaj szok.od momentu użycia tej farby używam odżywek bez spłukiwania bo po samej masce były niewystarczająco nawilżone, jak po najgorszym rozjasniaczu.

Używam tego produktu od: pół roku temu

trwała

bardzo trwała farba, łatwo ją się nakłada w warunkach domowych, ma fajna konsystencję. Dobrze pokrywa siwe włosy. Po farbowaniu tą farba włosy są miłe, nie niszczy ich. Duży wybór ciekawych kolorów.

szybko się zmywa

Powaliła mnie ilość kolorów. Super jest to, że paleta jest podzielona na odcienie ciepłe, zimne itd. Zimne miedziane blondy są dla mnie stworzone. Niestety ta farba bardzo słabo pokrywa siwe włosy i bardzo szybko się zmywa... Nie mam zatrwarzającej ilości siwych włosów więc nawet farby sklepowe radziły sobie dobrze a przy Majirel prześwitywała moja siwizna spod koloru a po 2 tygodniach była już całkowicie widoczna. Myję głowę codziennie więc zwykle farba spiera się po 4 tygodniach a tu już po 2 tygodniach.
Nie niszczy włosów- moje są bardzo poddatne na zniszczenie.
Reasumując- z żalem szukam dalej mojej idealnej farby i mam problem, że nigdzie nie mogę znaleść tak pięknych kolorów :-(

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

dno

nie rozumiem czemu moja recenzja jest ciągle usuwana, więc napiszę jeszcze raz:
ta farba to dno totalne, za każdym razem kiedy próbowałam zafarbować u fryzjera włosy na kolor średni blond wychodziły rude! włosy były strasznie przesuszone a skóra głowy bardzo podrażniona - w momencie trzymania farby na głowie niesamowicie mnie piekło. dodatkowo kolor zaczyna się spierać po tygodniu a po miesiącu nie ma już koloru, a włosy wyglądają na sprane i suche. nigdy więcej nie użyję tej farby.

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobra

Bardzo dobrze pokrywa odrosty,z czym miałam ostatnio problem bo żadna farba nie chciała ich "złapać".
Produkt jest gęsty zwarty dzięki czemu nie spływa z włosów.Farby jest dużo wystarcza spokojnie na dłuższe włosy.Mieszałam z wodą 6%.
Uzyłam odcienia 2.10 jest to bardzo ciemny zimny brąz,na początku wychodzi czarny ale spłukuje się do ładnego odcienia.
Czytałam opinie i dziwi mnie ocena zapachu,przecież w ogóle nie czuć amoniaku,tylko ładny zapach,zero chemii.

absolutne NIE do domowej koloryzacji

Farba do włosów nie sprawdza sie w domowych warunkach. Stosowałam zgodnie z zaleceniami ale popaliła mi masakrycznie włosy. Od pol roku walczę ze skutkami tej karastrofy.

Stosowałam też w salonie fryzjerskim, wtedy było troszkę lepiej jednak jej najwiekszy minus to NIETRWAŁOŚĆ. po 2 tyg nie ma koloru.

Ogolnie słaba.

Używam tego produktu od: pare razy użyłam
Ilość zużytych opakowań: kilka

SŁABA JAK NA PROFESJONALNĄ

Farbą tą miałam koloryzowane włosy zaraz po dekoloryzacji w salonie fryzjerskim. Wybrano kolor 6.43-Średni blond miedziano-popielaty, który wyszedł po prostu jak miedziany. Farba bardzo słabo pokryła siwe włosy, a nie mam ich zbyt dużo. Poza tym włosy po niej nie wyglądały zbyt atrakcyjnie, a efekt pogłębił się już po tygodniu, kiedy to kolor zaczął schodzić z włosów przy każdym ich myciu. Nawet mój partner zwrócił mi uwagę, że mam okropny kolor i stan włosów.

Biorąc pod uwagę, iż jest to farba profesjonalna, przeznaczona do użytku w salonach fryzjerskich, i że koloryzacja nią nie należy do najtańszych, to muszę przyznać, że lepsze efekty uzyskiwałam drogeryjnymi farbami koloryzując włosy w domu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

SUPER!!!!

Użyłam jakiś czas temu Majirel 9.0 na zbyt białe włosy, już zniszczone rozjaśnianiem a chciałam odrobine przyciemnić ...i po zastosowaniu nie mogłam uwierzyć w to co wyszło! a wyszedł piękny naturalny, co ważniejsze neutralny blond, równomiernie pokrył mi wszystkie włosy! Nigdy nie byłam aż tak zadowolona z farbowania!a włoski miękkie jak aksamit bez zadnej odzywki!!!!POLECAM!!!

Używam tego produktu od: niedawna