Wibo, Eyebrow Pencil (Kredka do konturowania brwi)

Wibo, Eyebrow Pencil (Kredka do konturowania brwi)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Marka

Wodoodporna kredka do brwi ze specjalnie wyprofilowanym sztyftem, umożliwiającym wykreowanie idealnego kształtu i makijażu brwi. Kredka, która skoryguje i nada odpowiedni kształt brwiom. Podkreślony nią łuk brwiowy optycznie otworzy oko i sprawi, że spojrzenie będzie zmysłowe i głębokie. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. Opakowanie wyposażone w grzebyk do brwi, niezbędny do wyczesania i odpowiedniego uformowania kształtu brwi. Regularne i perfekcyjne brwi to obowiązkowy element każdego wiosennego make-up.

kredki do brwi

Niestety nie polecam

Kolorystyka produktu przyznam jest bardzo twarzowa. Szczoteczka nie jest jakimś tanim gadżetem, można nią naprawdę dokładnie wyczesać włoski. Formuła kosmetyku lekko woskowa pozwala na szybką i łatwą aplikację. Niestety kredka szybko traci swój trójkątny kształt, co sprawia, że jest precyzyjna tylko przez kilka pierwszych użyć. Później staje się dość gruba, a nie można jej zatemperować, bo opakowanie jest wykręcane. To właśnie ten aspekt dyskwalifuje produkt w moim odczuciu. Niestety nie polecam.

Game changer totalny!

Szczerze? Nie znalazłam jeszcze takiej taniej, z Dobra gama kolorystyczna, łatwo dostępnej kredki do brwi. Ma ona świetne kolory. Ja mam blond włosy i uzywam kolor 1 ale 2 też jest dobra (ciemniejsza) Ma fajny kształt przez co można wypełnić brwi ale i dorysowac włoski. Ma super pigment oraz grzebyczek żeby wyczesać nadmiar produktu. Kupuje je zawsze na stronie tamago bo mam tam zniżkę i wychodzi z 12zl za sztukę. Zużyłam ich chyba z 9 sztuk. Zawsze wracam!!!
Wad nie zauważyłam.
Zalety to
Cena
Dostępność
Kolorystyka
Wydajność

Ulubiona

Obecnie jest to moja ulubiona kredka.
Wygodna w użyciu, trwała (nie ma potrzeby poprawiać w ciągu dnia), w normalnej cenie.
Przede wszystkim cenię ją za kolor chłodnego brązu, dla mnie jako zimnej brunetki idealny!

Bez szału

Kredkę z wibo eyebrow pencil kupiłam w rossmannie. Często jest na promocji i kosztuje niewiele ponad 10zl.
Kredka zamknięta w brązowym opakowaniu z dwiema zatyczkami. Jedna chroni samą kredkę, druga bardzo przydatny pędzelek do rozczesywania brwi. Jest dostępna w kilku odcieniach.
Końcówka kredki mimo specjalnego kształtu jest mało precyzyjna. Nie domalujesz nią pojedynczych włosków. Jest bardzo miękka i może delikatnie przyciemniac brwi ale nie jest w stanie precyzyjnie Nadać im kształtu. Kolory bardzo naturalne. Kredka ma słabą trwałość, mam wrażenie że już po godzinie produkt jest malo widoczny na brwiach. Szybko się ściera. Nie wiem czy dam jej kolejną szansę

Może być

Używam tej kredki w kolorze nr 3. Mam włosy w kolorze ciemnego blondu i akurat ten kolor kredki mi pasuje. Jest to średni, chłodny brąz. Na brwiach kolor zależny jest od tego, jak mocno docisnę kredkę do brwi. Mogę swobodnie kontrolować intensywność koloru.

Kredka jest raczej miękka i pracuje mi się nią przyzwoicie. Zastrzeżenia mam do kształtu końcówki - dziwny kształt powoduje, że trzeba najpierw pokombinować z ułożeniem kredki i dłoni względem brwi. Da się przyzwyczaić ale na początku jest ciężko. Poza tym sam wkład ma tendencję do odklejania się/odłamywania od podstawy i wypadania.

Czy kredka jest rzeczywiście wodoodporna ? Tego nie wiem, bo nie testowałam jej w takich warunkach. zmywa się jednak nieźle, więc obstawiam, że albo mam taki dobry płyn do demakijażu albo ta wodoodporność nie jest rewelacyjna.

Kredka Wibo jest dość wydajna i na promocji można ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowy plus za szczoteczkę do rozczesywania brwi.

Ta super końcówka raczej utrudnia ładne wyrysowanie brwi

Kredkę zakupiłam bo akurat była w promocji. Mam ją w kolorze nr 2, który to kolor okazał się być dla mnie troche za ciemny, no ale jakoś ten fakt przemęcze. Ten kolor jest odpowiedni dla brunetek ale dla blondynek NIE! Jest to kolor raczej neutralny, nie jest ani ciepły ani chłodny a mnie zalezy na chłodnym odcieniu. Podobno jest wodoodporna...hmm.... nie zauwazyłam tego, zmywa się dobrze wodą z mydłem jak i zwyklym płynem micelarnym. Owszem utrzymuje się bez szwanku przez cały dzień. Jest miękka, końcówka, którą tak producent się chwali nie ułatwia a wręcz utrudnia obrys brwi. Moje brwi po przebytej kilka lat temu chemioterapii niestety nie odrosły takie jak miałam wcześniej, odrosły dośc jasne i ich gęstość tez nie powala na kolana więc musze je musowo traktowac wszelkimi specyfikami do makijazu brwi. Ta końcówka napewno nie pozwala na precezyjne podkreślenie brwi, trzeba sie troszke nasiłować zeby efekt końcowy wyglądał jako tako. Szczoteczka do wyczesywania nie jest złą ale w innych kredkach bywają lepsze. Podsumowując-więcej jej nie kupię bo jak dla mnie nie ma zadnych zalet.

Kiepska kredka

Najgorsza kredka jaką miałam. Jest zbyt miękka, rozmazuje się w ciągu dnia i nie jest zbyt trwała. Ciężko się nią pracuje, nie da się delikatnie przycieniować kolorem brwi, maluje nierównomiernie. Jasny brąz wpada w rude tony i prezentuje się brzydko. Regularna cena około 30 zł zupełnie nieadekwatna do jakości.

Są lepsze

Kredkę zakupiłam w Rossmanie . Sądziłam , że taki kształt pozwoli na nadanie precyzji i kształtu brwoim jednocześnie je przyciemnić. Na początku aplikacja była całkiem ok. Jednak przy dłuższym użytkowaniu pojawiły się minusy tego produktu.
Przede wszystkim kolor jest zbyt jasny , kredka jest dość miękka , przy czym lekko się ułamała. Aby osiągnąć jakiś w miarę ok efekt trzeba trochę czasu . Raczej nie kupię jej ponownie.

Ciężko znaleźć pozytywy

Działanie:
Wodoodporna kredka do brwi, której doskonały kształt sztyftu ma nam pomóc w wykreowaniu perfekcyjnego makijażu brwi… Dla mnie właśnie ten sztyft w kształcie dość grubego trójkąta jest największym problemem! Może gdybym miała więcej włosków i nie starała się dorysować pojedynczych braków, moja ocena byłaby wyższa. Ale jeśli Wasz makijaż wymaga precyzji, dzięki której efekt będzie naturalny, Eyebrow Pencil od Wibo może Was rozczarować. Szczoteczka znajdująca się po drugiej stronie kredki jest naprawdę niezła, chociaż znowu, przy moim marnych brwiach mogłaby być mniejsza. Co do koloru mam odcień drugi i mimo dość ciemnego koloru w opakowaniu, efekt na brwiach jest delikatniejszy i ucieka w ciepłe tony. Dlatego trzeba dokładnie sprawdzić odcień przed zakupem, chociaż opcji marka nie zostawia nam za dużo…

Trwałość i demakijaż:
Szczerze przyznam, że zaskoczyła mnie informacja o wodoodporności i wcześniej nie miałam nawet podstaw, żeby tak pomyśleć. Kredka na brwiach utrzymuje się przeciętnie - zawsze utrwalam ją żelem do brwi, żeby wzmocnić ten efekt. Demakijaż nie stanowi żadnego problemu, wystarczy płyn do demakijażu lub olejek.

To standardowa, automatycznie wykręcana kredka zamykana na skuwkę, ze szczoteczką po drugiej stronie. Wszystkie elementy są plastikowe, a kredka nie wymaga ostrzenia. Nie mam zastrzeżeń.

Wrażenia końcowe:
Powiem krótko - nie lubię tej kredki. Ten grubaśny i nieprecyzyjny sztyft nie ułatwia mi makijażu brwi, a właściwie mocno go utrudnia. Kolor jest trochę za ciepły i całość nie powala trwałością. Wybór kredek do brwi jest ogromny, dlatego warto szukać dalej.

Kredka super

Bardzo polecam, naprawdę ładnie podkreśla brwi, nie ściera się, wygląda naturalnie jest rewelacyjna, poza ceną...w Rossmanie kosztuje naprawdę dużo jak za kredkę do brwi, która mimo wszystko nie wystarcza na jakoś bardzo długo, ale poza tym produkt jest świetny. Polecam kupować przez internet.

Nareszcie dobry kolor

Kredka Wibo Eyebrow Pencil dostępna jest na rynku od lat. Miałam ją kiedyś na oku, ale od zakupu skutecznie odwodziły mnie zupełnie nie pasujące do mojej urody kolory. Na szczęście (!) Wibo wypuściło kolor nr 3, który jest wspaniałym chłodnym, ale wciąż twarzowym blondem. Kredkę udało mi się dorwać za niecałe 9zł, więc mogłam założyć, że jeżeli się nie sprawdzi, to nie będę długo płakała. Okazała się jednak świetnym produktem do codziennego szybkiego podkreślania brwi.
Kredka ma trójkątny przekrój, co pozwala dorysowywać cienkie kreski imitujące włoski. Jest dosyć miękka - nie należy jej trzymać w bardzo ciepłych miejscach, bo później nad nią nie zapanujemy - będzie za mocno rysowała i szybciej się zużyje. Ogromny plus za szczoteczkę, którą możemy nadać kształt brwiom no i oczywiście, jeżeli przesadzimy z ilością produktu, możemy go sprawnie wyczesać. Kredka jest lekko woskowa, co pozwala mi na nie używanie dodatkowego żelu utrwalającego (opcja express). Utrzymuje się przez długie godziny. Łatwo ją zmyć.
Polecam spróbować. Szybkie wypełnienie, lekkie utrwalenie kształtu, naturalny efekt na co dzień. Minus za słabą wydajność, ale to typowa cecha takich wysuwanych kredek.

ok

Fajna kredka. Dobrze rozprowadza produkt i się blenduje. Kolor równiez w prządku. Jakość w stsosunku do ceny bardzo dobra. Posiada trójkątną końcówkę oraz grzebyczek do wyczesywania.