Dax Sun, Chusteczka samoopalająca z nawilżającym wyciągiem z lilii wodnej

Dax Sun, Chusteczka samoopalająca z nawilżającym wyciągiem z lilii wodnej

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Chusteczka samoopalająca do twarzy i ciała, każdego rodzaju karnacji. Nowatorska i niezwykle wygodna w aplikacji samoopalająca chusteczka nasączona wysokiej klasy, naturalnym składnikiem brązującym. Już po 1 godzinie od nałożenia skóra zmienia kolor. Pełny efekt brązujący uzyskuje się po 4 godzinach i utrzymuje się do 7 dni. Preparat łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia smug. Zawiera składniki pielęgnacyjne: wyciąg z lilii wodnej, d-pantenol i witaminę E, które intensywnie nawilżają, łagodzą i podrażnienia oraz chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem. Posiada bardzo delikatny, przyjemny zapach.

Przebadany dermatologicznie.

samoopalacze do ciała
koloryzujące, nawilżające
saszetka
chusteczka
normalna, sucha, tłusta

Taki sobie

Produkt znajduje się w saszetce, która ma z jednej strony lekkie rozcięcie co bez żadnego problemu idzie rozerwać. Z tyłu są zawarte najpotrzebniejsze informacje.
Odrazu po otwarciu czuć taki jak by chemiczny zapach chusteczki.
Co do aplikacji, to jest bardzo prościutka wystarczy parę razy delikatnie przetrzeć w tych miejscach gdzie chcemy mieć opaleniznę.
Po jakiejś godzinie zauważyłam taki pomarańczowy odcień którego bardzo ciężko było zmyć. Raczej już do tych chusteczek nie wrócę, ale kto wie może za jakiś czas znowu kupię.

Dla bladziochów się nie nadaje...

Skuszona namową koleżanki spróbowałam i żałuję...
Zapach chusteczki jest sztuczny/chemiczny. Aplikacja niby prosta wystarczy delikatnie przetrzeć wybrana partię ciała i odczekać godzinę na pokazanie się koloru...a tu niespodzianka i to niemiła...smugi i pomarańczowy odcień skóry...brrrr...ciężko to później szybko i sprawnie zmyć...
Bladym osobą takim jak ja odradzam zakup i zastosowanie.

Bardzo lubię

Używam do twarzy, szyi, dekoltu. Jak dla mnie super efekt. Nie jestem pomarańczowa, nie zapychają, pozostawiają ładny zapach. Odkąd je odkryłam wolę używać chusteczek niż samoopalacza w emulsji.

Rozczarowała mnie

Niestety u mnie chusteczka nie zdała egzaminu. Po rozpakowaniu szybko wysycha i nie starcza na zbyt duży obszar skóry. Może i nie zostawia smug, ale powstają jakieś dziwne plamy. Myślałam, że różnica koloru po zastosowaniu będzie bardziej widoczna, a tu rozczarowanie pod każdym względem. Niestety ja nie mogę polecić tego produktu choć zapowiadało się ciekawie.

Uwielbiam

Produkty z DAX Cosmetics to zdecydowanie moje hity.. Jedna chusteczka wystarcza na kilka aplikacji, trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością produktu, ponieważ kolor lubi wychodzić pomarańczowo. Chusteczka szybko wysycha w porównaniu do balsamów więc widoczny jest szybki efekt. Chusteczki kupiłam zupełnie przypadkowo, ale zostaje przy tym produktcie na dłużej- na pewno jeszcze kupie!!!

Jest ok

Chusteczki używam wyłącznie do twarzy, na resztę ciała preferuje samoopalacz w innej formie. Opakowanie od strony graficznej nie przypadło mi do gustu, ale za to spełnia swoją podstawową funkcję a mianowicie utrzymuje wilgoć chusteczki. Osobiście używam jej wielorazowo, po pierwszym zabezpieczam opakowanie dodatkowo spinką, by uniemożliwić jej wyschnięcie. Ma przyjemny zapach. Łatwo za jej pomocą zaaplikować produkt. Chociaż moja twarz ma wyjątkowe skłonności do zapychania i powstawania stanów zapalnych nie zauważyłam po użyciu kosmetyku żadnych nasilonych zmian trądzikowych.

Ładny efekt

Jak z każdym produktem samoopalającym tak samo z tymi chusteczkami trzeba uważać. Ja używam ich tylko i wyłącznie do twarzy. Oczywiście omijam brwi- nikt nie chce mieć rudych brwi, chyba, że naturalnie.
Dają ładny efekt, bez koloru pomarańczy, niestety potrafią wysypać (to ich największy minus), ale poza tym opalenizna utrzymuje się kilka dni, koloryt jest wyrównany. Często zdarza mi się odłożyć mokrą jeszcze chusteczkę do opakowania i wrócić do niej po kilku dniach- jest gotowa do użytku i daje taki sam efekt, jak kilka dni wcześniej. Lubię je i zawsze mam je w domu. Ciało smaruję samoopalaczem, a twarz chusteczką.

Nie polecam w 100%

Bardzo słaby produkt. Zdarzało mi się używać chusteczek do opalania, bo zawsze były bezpieczne i dawały lekki efekt opalenia, który był dla mnie "przejściowy" zanim naturalnie się opalę.

W tym przypadku miało być tak samo, użyłam ich wczoraj wieczorem, bo dzisiaj idę na randkę. Jest b. ciepło i chciałam założyć sukienkę, odsłonić nogi i zonk.

Na szczęście użyłam ich tylko na nogi. Wcześniej się przygotowałam - peeling, balsam itd. Lekko posmarowałam nogi chusteczką, odczekałam aż się wchłonie zanim usiądę, aby uniknąć odciśnięć. Wczoraj wieczorem było ok, jakie było moje zdziwienie gdy dzisiaj patrzę a ja mam białe smugi na calych nogach.

2 x peeling - nie pomogło
3 x mycie różnymi mydłami, żelami pod prysznic - nie pomogło
1 x przecieranie nóg alkoholem - nie pomogło

W końcu znalazłam w internecie sposób na posmarowanie nóg oliwką i dopiero później mycie. Tak zrobiłam, użyłam do tego szczotki do masażu skóry. Jest lepiej, choć plamy wciaż są zauważalne. Spróbuję zrobić jeszce raz powtórkę. Oczywiście po peelingach i szorowaniu skóra jest podrażniona.

Totalny bubel!

Opalenizna na dłużej

Chusteczki nie wysuszają skóry i nie dają efektu pomarańczy. Naprawdę ładna opalenizna z nich powstaje. Naturalnie mam dosyć ciemna karnacje, ale czasami zimą pozwalam sobie na dodatkowa dawkę kolorku. Są proste w użytkowaniu więc fajna opcja dla każdego.

Dla mnie jest ok

Lubię używać tych chusteczek kiedy chcę sobie poprawić nastrój i podrasować kolor swojej opalenizny. Chusteczka jest dość mocno nasączona preparatem, jednak nie na tyle mocno, żeby lało się to po rękach. Bardzo dobrze mi się ich używa. Sprawiają wrażenie skóry muśniętej słońcem i co najważniejsze nigdy nie zrobiłam sobie tą chusteczką dziwnych plam a używałam ich już wielokrotnie. Jednak muszę zaznaczyć jedną rzecz, która w sumie dopiero teraz nasunęła mi się na myśl, że to rozwiązanie jest średnio ekologiczne. Ale raz na jakiś czas, czy przed ważniejszym wyjściem można sobie pozwolić, a jak nie chcemy kupować całej butelki samoopalacza :)

Ładna opalenizna, ale dla super wprawnych rąk

Chosteczki kupiłam z myślą o użyciu ich na nogi. Zawsze opalają mi się bardzo wolno i długo są blade, chciałam sobie trochę pomóc i przyspieszyć ten proces.
Forma aplikacji jest wygodna, nic się nie brudzi, wygodnie używa, zapach nie jest bardzo nieprzyjemny, a opalenizna pojawia się po około 2 godzinach.
Sam kolor wyszedł bardzo ładny i naturalny.
Tyle plusów.
Niestety na skórze pojawiły się okropne smugi i plamy. Mimo, że wykonałam wcześniej piling i nakładałam produkt maksymalnie uważnie. Wyglądało to okropnie. Efekt opalenizny utrzymał się około 5 dni. Jedna chusteczka wystarcza na całe nogi.
Nie skuszę się więcej na te chusteczki. Nogi ratowałam innym produktem.

krzywda w małym opakowaniu

Niestety, ale ten produkt bardzo łatwo i szybko robi krzywdę.
+ niska cena
+ łatwa aplikacja
+ bardzo szybki efekt
- opalenizna jest pomarańczowa i to w bardzo dużym stopniu
- forma aplikacji robi ogromne plamy
- po aplikacji dość długo się wchłania