Miya Cosmetics, myWONDERBALM I Love Me (Odżywczy krem z olejkiem z róży, do twarzy, rąk i ciała (stara wersja))

Średnia ocena: 3.64/5

MIYA Cosmetics myWONDERBALM I Love Me to odżywczy krem do twarzy z olejkiem z róży. Odżywia i nawilża. Rozświetla i wygładza. Zmniejsza zaczerwienienia. Olejek z róży tonizuje i rozświetla skórę, zmniejsza zaczerwienienia, poprawia kondycję skóry, wyrównując jej koloryt. Olejki makadamia, sezamowy i słonecznikowy odżywiają i wygładzają skórę, odbudowując jej warstwę ochronną. Ekstrakt z alg i witamina E nadają jej elastyczność i miękkość. Dzięki lekkiej, kremowej formule QuickAbsorb szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Pokochasz jego zmysłową formułę o delikatnym zapachu płatków róży, która sprawi, że na moment zapomnisz o świecie. myWONDERBALM I Love Me jest przeznaczony jest do każdego typu skóry, także wrażliwej ale szczególnie polecany do normalneja, mieszanej oraz mieszanej ze skłonnością do przesuszania, suchej. Na dzień i na noc, do twarzy, szyi, dekoltu, rąk i całego ciała.
Produkt nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan.

normalna, sucha, mieszana, tłusta, wrażliwa
nawilżające, rozświetlające, ujędrniające, na zaczerwienienia
bez parabenów, bez silikonów, hipoalergiczna
w tubce
na noc, na dzień
bogate
Wiek
20+, 30+

Czuję, ze ten krem działa

Krem super, po pierwszym użyciu czuć że naprawdę działa. Mam cerę mieszaną z bliznami po trądziku i krem widocznie je łagodzi. Uspokaja cerę. Polecam przetestować każdemu kto boryka się z podobnym problemem.

Różane otulenie

Krem należy do tłustych i oleistych, ale o dziwo rozsmarowuje i wchłania się rewelacyjnie i nie pozostawia tłustej, świecącej warstwy. Krem używam zarówno na noc, jak i na dzień pod makijaż i dla obu zastosowań sprawdza się świetnie.

Krem ma intensywny różany zapach, który się kocha, albo nienawidzi. Ja osobiście uwielbiam zapachy różane, więc dla mnie jest super.

Krem faktycznie poprawia stan mojej cery. Zauważyłam wygładzenie, ujędrnienie i nawilżenie skóry. Owszem nie jest to działanie intensywne i bardzo zauważalne, ale delikatnie działa.

Krem jest świetny dla mojej wrażliwej, alergicznej cery. Świetnie jest znaleźć kosmetyk, który nie powoduje wysypki na twarzy, ale wiadomo każdego uczula coś innego. Mi ten krem służy dobrze.

Bardzo lubię uniwersalność kremu, który można stosować i na noc i na dzień pod makijaż, ale też pod oczy. To jest super, że mamy takie 2 w 1. Krem nic nie podrażnia moich oczu.

Aby dodać ten kosmetyk do "moich hitów" musiałby bardziej długoterminowo nawilżać. Pomimo świetnego działania zaraz po aplikacji, krem po około 1-2 h wchłania się całkowicie i skóra jest po prostu sucha. Mimo to uważam, że warto po niego sięgnąć, bo jest dobry stosunek ceny do jakości.

Beznadziejny produkt

Krem z serii myWONDRBALM kupiłam podczas szybkiego wypadu do Rossmana. Był akurat w całkiem dobrej promocji i postanowiłam zaryzykować. Czytałam o tej marce sporo pozytywnych komentarzy.

Ten krem to po prostu niesamowicie tłusty krem, zamknięty w tandetnej różowej tubeczce. Efekt po nałożeniu na skórę tragiczny. Miałam wrażenie, że wysmarowałam się gliceryną. Strasznie się lepił, a makijaż na nim nie miał prawa się utrzymać, bo dosłownie się rozwarstwiał. Na pewno nie nawilżył. Olejki spowodowały, że skóra jest miękka w dotyku. Poza tym spowodował ogromny wysyp zaskórników. Spotęgował wysyp niedoskonałości. Czyli jest strasznie zapychający.

Polecam omijać szerokim łukiem

Daje jedna gwiazdkę, ponieważ niżej się już nie da

Różowa tandeta. Do wszystkiego, a do niczego. ; )

Dawno żaden kosmetyk aż tak mnie nie rozczarował.

Zalety:
– brak

Wady:
– nie robi nic
– tłusty, sam olej
– nie wchłania się w ogóle
– nie nadaje się pod makijaż
– nie dla każdego typu skóry
– nie dla skóry wrażliwej

Skóra: mieszana, w tym wrażliwa

Ogólnie: Jest tłustym olejem, do niczego. W ogóle się nie wchłaniał. Był straszny! Ledwo zmęczyłam ten krem. Do twarzy nie nadaje się w ogóle. Do wszystkiego, a do niczego. Tragedia.

Ulubieniec

Ulubiony krem z tej serii. Idealnie nawilża, świetnie sprawdza się pod makijaż. Wydajny, bez drażniącego zapachu, nie tłuści skóry, nie pozostawia uczucia lepkości. Dla mnie świetny!

Przyjemny krem

Zacznę od tego, że naprawdę pięknie pachnie różami. Zapach nie dusi ani nie mdli, jest naprawdę ładny. Wchłania się szybko i nie zostawia wrażenia maski. Skóra jest nawilżona i wygładzona, ale nie zauważyłam wyrównania kolorytu. Krem jest bardzo wydajny, nietrzeba nakładać go dużo żeby wykremować całą twarz. Super, że nie jest testowany na zwierzętach. Nie wiem czy jeszcze go kupię, pewnie jak będzie na promocji to się skuszę.

Przyjemny różany zapach

Krem wydajny o MIŁYM delikatnym różanym ZAPACHU. Idealny na DZIEŃ pod MAKIJAŻ, super sprawdza SIĘ jako krem na noc. Doskonale NAWILŻA i koi CERĘ. Nie zapycha PORÓW. U mnie świetnie sprawdził się jako baza pod MAKIJAŻ mineralny, czesto STOSUJĘ go jako krem do rąk i TEŻ daje radę :-) polecam serdecznie serdecznie

Naprawdę rewelacyjny kosmetyk

Krem jest rewelacyjny na noc, jest bardzo nawilżający, ma bogatą konsytencję, wystarczy nałożyć małą kuleczkę kremu i starczy na twarz i szyje. Kiedy wstaje rano dalej w dotyku czuje wygładzenie na buzi. Jedynie przeszkadza mi mocny zapach róży. Jest bardzo intensywny, wiem ze nie każdemu on będzie pasować, ale myśle ze dla efektu jaki daje krem naprawde warto. Myśle ze do niego wroce

Naprawdę fajna wersja

Lekki, dobrze nawilżający krem. Testuję dla urozmaicenia (jestem wielką fanką kokosowego) i nie zawiodłam się. Jedyne co nie do końca do mnie przemawia to zapach, bo nie czuję tam mango - Nie jest to wadą, bo i tak jest przyjemny:)

Naprawdę go polubiłam

Ze wszystkich kremów Miya z tej serii ten jako jedyny odpowiednio nawilża moją skórę, że po chwili od nałożenia nie jest ściągnięta ani sucha.
Czasami drażni mnie zapach.
Jest idealny pod makijaż.

Najlepszy krem z całej serii

Używałam każdego kremu z tej firmy: złotego, zielonego, niebieskiego i różowego, ten sprawdził się najlepiej.
Ma piękny różany zapach wyczuwalny nawet po kilku godzinach, gęstą konsystencję ale po nałożeniu na skórę nie odczuwa się aby był tłusty, szybko wnika, zostawia ją miękką i delikatną. Plus za to że twarz nie przetłuszcza się zbyt szybko po nim. Na promocji można go kupić nawet za 17zł. Świetnie sprawdzi się też do rąk, szyji, dekoltu. Zawsze mam tubkę w kosmetyczce bo jest uniwersalny.

Mieszane odczucia

Podczas kilku pierwszych użyć krem mnie zapchał, nie jakoś mocno, ale pojawiło się parę wyprysków. Później moja cera jako tako się do niego przyzwyczaiła, ale tylko w formie używania na dzień przy wsparciu innego kremu na noc, który nie pozwalał na pojawianie się żadnych niespodziewanych gości na twarzy. Mam mieszaną cerę skłonną do zaczerwienień i nie zauważyłam żadnej poprawy podczas jego stosowania.