Clarins, Eau Lactee Auto - Bronzante [Liquid Bronze Self Tanning] (Emulsja samoopalająca do twarzy i dekoltu)

Najnowszy samoopalacz Clarinsa do twarzy i dekoltu to innowacyjna i prosta metoda aplikacji - oto pierwszy produkt samoopalający, który nakłada się wacikiem kosmetycznym. Odświeżający niczym woda, łagodny jak mleczko, nakłada się go szybko i prosto - wysycha natychmiastowo i od razu można aplikować krem nawilżający lub ochronny (samoopalacz nie zawiera żadnych filtrów). Preparat nadaje naturalną, równomierną i dlugotrwałą opaleniznę, zmiękcza skórę i neutralizuje wolne rodniki. Daje natychniastowe uczucie świeżości, a intensywność opalenizny można stopniować, nakładając kolejne warstwy samoopalacza. Przetestowany alergologicznie, niekomedogenny (nie zatyka porów).

nawilżające, koloryzujące
balsam
samoopalacze do ciała, samoopalacze do twarzy

niestety zapycha:(

Zainwestowałam w ten produkt, gdyż niestety wszystkie samoopalacze do twarzy, które przejrzałam pod katem składu mają zapychające mnie składniki, a ten wydawał się nie mieć na pierwszy rzut oka.

Po użyciu od razu mnie wysypało i to naprawdę solidnie jednak nie myślałam, że to on. Po kilku odstawieniach i powrotach dowody są niepodważalne:(

Na plus zaliczam:
+rozmiar opakowania 125 ml
+delikatną konsystencję, rzadką przez co niewiele go trzeba zaaplikować
+delikatny zapach
+nie wysusza skóry na wiór. Jak każdy samoopalacz może lekko wysuszać, ale póki co nie odczuwam tego.

Na minus:
- minimalny efekt opalenizny-nakładam przy użyciu rąk, gdyż przy użyciu wacika produkt jest nieekonomiczny i niewidoczny. Ja dla mnie powinny być dwa rodzaje do jasnej i ciemnej karnacji, co rozwiązało by ten problem.
-trwałość-wymaga codziennego użycia, zmywa się całkowicie przy demakijażu. Poprzednio używane starczały jednak na 3-4 dni (Sally hansen).

Za tę cenę powinien jeszcze coś robić np. nawilżać, odmładzać ;-), cokolwiek.

Nie polecam dla cer skłonnych do zapychania, ale jak widać niektórym służy :)

Wspaniały samoopalacz mój nr 1

Fantastyczny samoopalacz. Clarins daje efekt niezwykle naturalnej, oliwkowej opalenizny.W miarę dawkowania, kolor opalenizny może być różny- od lekkiego muśnięcia słońcem, po czekoladę. Ja używam 2 dni z rzędu rano lub wieczorem i efekt jest rewelacyjny przez 3-4dni.
Zapach boski w przeciwieństwie do Clarins, Delicious Self Tanning Cream nie posiada ani troszkę zapachu typowego dla samoopalacza,choć w Delicious wyczuwam go tylko odrobinę. To mleczko jest bardzo lekkie, nakłada się je na wacikiem i używa jak mleczka do demakijażu ja nakładam jednak dłonią i wydaje mi się że efekt jest wtedy mocniejszy a mleczko wydajniejsze.
Nie ma mowy o smugach czy plamach.
Cera jest ślicznie opalona , naturalna ,zdrowa.
Najlepszy samoopalacz jaki miałam dla mnie KWC.

tak!

Do kupienia tego preparatu przekonała mnie recenzja Katosu na yt (tam odsyłam zainteresowanych). Jestem bardzo zadowolona z zakupu; mam bardzo jasną skórę i szukałam samoopalacza, który da naturalny efekt i taki właśnie dał mi ten produkt. Aplikacja jest bardzo łatwa i szybko wysycha na twarzy. Nie mam żadnych plam, zacieków. Zapach samoopalacza prawie niewyczuwalny. Może osoby o naturalnie ciemniejszej karnacji mogą nie być zadowolone, ponieważ efekt jest bardzo delikatny.

Świetny:)

Świetny produkt. Stosuje go pod krem na noc na oczyszczoną twarz.
Rano skóra jest wypoczęta pełna blasku i lekko opalona. Taki dyskretny kolor.
Mega wydajny. Wystarczy trochę na wacik i efekty są.

Używam tego produktu od: od miesiąca

raczej nie...

Produkt jest mało wydajny i prawie nie zauważalny-jeśli nakładamy go wacikiem.Jeśli nakładam palcami -na odwrót,wydajny i efekt jest ..lekko pomarańczowy.Łatwo tworzą się zacieki.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Ok

Jestem na etapie poszukiwania samoopalacza idealnego. Ten jest całkiem ok:
Plusy
- łatwo się rozprowadza
- opalenizna jest równomierna
- nie schodzi plamami
- nie śmierdzi !!
- nie zapycha porów
- stosunek cen do wydajnosci/pojemności jest ok

Minusy:
-lekko wysusza skórę
- szybko się zmywa
- kolor opalenizny jest samooplaczowy i za jasny

Szukam dalej swojego ideału, który przede wszystkim będzie imitował kolor słonecznej opalenizny

Używam tego produktu od: 2 mc

Nie koniecznie

Samoopalacz kupiłam za namową recenzji na wizażu jak i pochlebnej opinii Pani z Douglasa. Podobno jest to najlepszy samoopalacz z oferty perfumerii. Cóż, jeśli jest najlepszy to moje wyobrażenie o cudownym samoopalaczu sie chyba nigdy nie spełni.

Bardzo wysoka cena w porównaniu do jakości, poprzez nakładanie go na wacik zużywa się więcej kosmetyku, wydajność zatem jest bardzo mierna.

Nakładając palcami efekt smug, lub brudnych palców, mimo iż umyłam je dokładnie po zaaplikowaniu na twarz.

Wysusza, tak i to bardzo. Miał pielęgnować a robi spustoszenie, efekt ściągnięcia skóry.

Co najbardziej mnie boli i nie zmusi do ponownego zakupu to nierównomiernne schodzenie z twarzy. Bardzo brzydki efekt kropek, placków, łuszczącej się skóry (mogłabym porównać do centek lamparta , tak wygląda twarz). Cieżko go zmyć, trzeba trzeć i szorować skóre, można łatwo się podrażnic a centki i tak ledwo co znikają, przebijają z pod podkładu. Ogólny efekt wygląda opłakanie.

Plusy:
konsystencja, piękny zapach, wygodne opakowanie.
Tyle.

Używam tego produktu od: jakis czas

polecam!!!!!!

Rewelacyjny efekt naturalnej opalenizny:)
Świetnie się wchłania,pielęgnuje skórę,pięknie pachnie,nie pozostawia smug:)POLECAM BO WARTO! :) szkoda tylko ze taki drogi,ale cóż za jakość trzeba zapłacić;)

godny polecenia

dla mnie to prawdziwy kwc, a juz piszę dlaczego, mam jasną karnację i widzę fajny efekt opalenizny po nalozeniu tego preparatu, nie jest ani jasny ani ciemny, nie tworzy zaciekow, nie smierdzi, wrecz pachnie, wspaniała konsystencja, szybki efekt, dlugo sie utrzymuje, w porownaniu do poprzedniego ktorego uzywalam czyli Clarins, Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense jest nie samowicie wydajny,i sto razy lepszy, nie zmienie go juz na zaden inny, nie widze tutaj zadnych minusow, no moze po za ceną;-)

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

nie zachwycił mnie

bardzo,bardzo delikatny efekt,nie utrzymujacy sie zbyt dlugo,po nastepnych aplikacjach aby wzmocnic efekt skora odczuwa dziwny dyskomfort.nie schodzi rownowmiernie szczegolnie w okolicy czoła(dochodzi do roznych dziwnych zjawisk)nie odczuwam wlasciwosci pielegnacyjnych(wrecz jak by wysuszał)-moja cera go poprostu nie lubi.nie podoba mi sie rowniez aplikacja platkiem kosmetycznym.co do plusow to nie daje typowego zapachu i nie zatyka porow z tym sie zgodze.ogolnie uwazam ze nie jest wart swojej ceny niestety.mozna znalezc cala mase lepszych kosmetykow samoopalajacych tanszych marek jak np.Vichy czy L\\\'oreal.moze na cerach bezprobmemowych spisuje sie lepiej.ja aktualnie mam cere mieszana i nie polecam.

godny polecenia

wspaniala leciutka emulsja, latwo sie aplikuje, wchlania natychmiastowo, nie smierdzi!! sliczny zapach:)) cera jest wygladzona i mieciutka nie daje maxymalnej noty dlatego ze efekt jest baaaaaardzo delikatny,srednie karnacje moga byc zawiedzione, kolor jaki uzyskuje po kilkakrotnym smarowaniu jest zbyt jak dla mnie delikatny, polecam bladzioszkom

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

swietny

to fajny samoopalacz, nie pozostawia zaciekow. Rozprowadza sie bardzo latwo.Nie ma samoopalaczowgo zapachu, wrecz przeciwnie- pieknie pachnie!! polecam! to bardzo dobry produkt!

Ilość zużytych opakowań: dwa