Rival de Loop, Chusteczki pielęgnujące do demakijażu

Rival de Loop, Chusteczki pielęgnujące do demakijażu

Delikatne chusteczki pielęgnujące, łagodnie oczyszczają twarz, szyję i dekolt z makijażu, podkładu, zanieczyszczeń, pozostawiając skórę miękką i gładką.

Skóra jest odświeżona i orzeźwiona.

Produkt został przebadany dermatologicznie

i okulistycznie, posiada atest PZH.

Chusteczki nasączone zostały delikatną emulsją, zawierającą Bisabolol, który zapobiega porażnieniom.

Cena: 6 zł / 25 sztuk

Niepozorne, a bardzo dobre

Dobrze usywaja makijaz ( tusz, szminke , podklad). Sa dostatecznie nawilzone, ze nie wysuszaja twarzy, nie podrazniaja. Odswiezaja, maja mily zapach i poreczne opakowanie. Kupilam je przypadkiem, a okazlay sie dobrym zakupem.

Używam tego produktu od:grudzien 2008

nie dla mnie :/

W skrócie:

minusy:
- zapach (nieświeży, kojarzy mi się z kurzem)
- słabo nawilżone
- szorstkie!
- podrażniają, pozostawiają czerwoną twarz :(

plusy:
- cena

Wielokrotnie dawałam im szansę, ale w końcu mnie zmęczyły.
Nigdy więcej.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5 *25 sztuk

Są ok!

Chusteczki są w sam raz dla zabieganej kobiety. Są w malym opakowaniu czyli nie zajmują dużo miejsca w torebce. Są tanie nawet bez promocji ponieważ bez niej kosztują 2,90zł. To i tak nic w porównaniu z innymi które kosztują około 10zł. Jeżeli nie nakłada się ton makijażu na twarz to na pewno świetnie się sprawdzą. Opakowanie jest szczelne dzięki temu chusteczki szybko nie wyschną, muszę powiedzieć, że ślicznie pachną! Kupiłam na wyprówanie (ponieważ maluję tylko rzęsy, niewielka ilośc pudry i jakaś pomadka) i sprawdzają się bardzo dobrze. Na rano gdy wstałam to cera była miło w dotyku i nawilżona. Pomimo tego, że cera jest chwilke lepka, to bardzp szybko się wchłania więc nawet tego nie czuje! Co najważniejsze, buzia się nie błyszczy!

Za taką cenę, jak najbardziej warto wypróbować!

Używam tego produktu od:niedawna

całkiem ok

Kupiłam je wlaściwie na jeden wieczór - nie mialam ochoty zabierac w krótką podróż całego ekwipunku do demakijażu i oczyszczenia twarzy;) Do tej pory nie stosowalam tego typu specyfików, bałam się że zapachają, podrażnią, nie poradzą sobie z demakijażem oczu itd.

Z lekką obawą zaczęłam zmywac wieczorem makijaż i pozytywne zaskoczenie - chusteczki poradziły sobie z kryjącym podkładem ( dermablend ) jak i makijażem oczu (niewodoodpornym). Nie zostawiły specjalnie tłustej/lepkiej warstwy. Nie wysuszyły, nie podrażniły i nie zapchały. Spodobały mi się na tyle, że zużyłam całe opakowanie już w normalnych, domowych warunkach. No co dzień preferuję jednak żelik i wodę, ale na krótkie wypady kupię je ponownie. Plus za małe opakowanie i niską cenę .

Używam tego produktu od:kilkanście dni

beznadziejne

Nie wiem do czego te chusteczki się nadają.. Na pewno nie do stosowania na twarz. Zostawiają tłustą warstewkę, twarz po ich użyciu się lepi, nie zbierają z twarzy wszystkich zabrudzeń... Poza tym mają mdlący zapach, oapkowanie nieestetyczne i średnio wygodne.
Tanie i niestety cena adekwatna do jakości.

Bardzo dobre chusteczki

Kupiłam chusteczki przypadkiem, gdyż szykował mi się dłuższy wyjazd. Cena była zdumiewająco niska ( ok. 3 zł). Miałam pewne obawy czy oby nie uczyli mnie. I niepotrzebnie. Chusteczki znakomicie spełniły swoja funkcję.
* przyjemny zapach
* mięciutka chusteczka,
* bardzo dobrze zmyły makijaż (nawet wodoodporny tusz)
* buzia była mięciutka, gładka i czysta
Teraz nawet w domu ich używam dla odświeżenia w ciągu dnia. Naprawdę dobry produkt.
A dodam,że mam cerę mieszaną.

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy

oj raczej nie-e

Kupiłam je do odświeżania podczas podróży i wtedy się sprawdziły. Niestety z moim makijażem sobie nie radzą, są nieprzyjemnie szorstkie i suche, opakowanie po trzech użyciach przestało się zamykać. Jak dla mnie zbyt ostry zapach. Jedynie cena jest na plus bo zapłaciłam 3,99 / 25 sztuk. Raczej nie polecam

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych op: jedno nie do końca:/

Bardzo dobre

Wcześniej używałam chusteczek Cleanica, ale te są nie dość, że lepsze to jeszcze o połowę tańsze.

Plusy:
-bardzo delikatny zapach
-nie podrażniają i nie szczypią w oczy jak Cleanic
-bardzo dobrze usuwają makijaż
-buzia jest po niech odświeżona i matowa

Minusów raczej nie widzę.

Używam tego produktu od:tygodnia

szczypią oczy

Kupiłam je z myślą o zmywaniu makijażu głównie oczu i tu się za bardzo nie spisały :( trzeba naprawde soldnie "szorować" nimi oczy zeby zszedł makijaż a jak już to osiągnęłam to strasznie szczypały mnie oczy. Nie polecam ich do cery suchej bo są strasznie ostre i podrażniają

Używam tego produktu od:kiedyś tam

Przyzwoite, ale...

No coz..Nie tak dawno kupilam je na wyjazd, a ze nie moglam wziac ze soba mleczka do demakijazu to pokusilam sie na nie. Plus za cene-to na pewno, jedne z tanszych chusteczek, ale tak poza tym to bez wiekszych rewelacji- owszem zmywa makijaz, ale troszke terzeba sie nameczyc i naszorowac;) Nie podrazniaja, sa delikatne.

Używam tego produktu od:uzywalam pare dni

Do ciała owszem

Kupiłam chusteczki z myślą o przecieraniu ciała podczas wycieczki. Wtedy spisały się świetnie. Co najważniejsze przy stosowaniu zarówno do ciała, jak i twarzy nie kleją się. Dobre do lekkiego odświeżenia, ale nie do zmywania makijażu. Mają bardzo mocny zapach, który przy wrażliwej skórze może wywołać podrażnienia. Niedokładnie zmywają makijaż. Opakowanie po pewnym czasie nie chce się zamykać, bo cały klej schodzi. Wygodne w użyciu i do ciała naprawdę dobre. Mało ich w opakowaniu (10?). Kupię przy okazji podróży i tylko do stosowania do ciała.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetne i niedrogie

Chusteczki są dobrze nawilżone, delikatnie i przyjemnie pachną, świetnie radzą sobie z makijażem, nie podrazniają oczu, są miękkie więc nie "szorują" po skórze w trakcie zmywania, niziutka cena - za 10szt/1.99zł w promocji (na próbę kupiłam mniejsze opakowanie).

Zawsze po demakijażu myję twarz żelem, żeby uniknąć podrażnień i worków pod oczami, wczoraj mi się nie chciało, więc machnęłam tą chusteczką dokładnie całą twarz, poszłam spać, a rano - skóra gładziutka, miła w dotyku, nawilżona. Zero podrażnień. Nie powiem, miło się zdziwiłam ;)

Dla mnie super, są bardzo delikatne, ale świetnie zmywają makijaż i w ogóle nie podrażniają. Polecam.

Używam tego produktu od: niedługo