Avon, True Colour, Conditioning Nail Enamel Remover [Nail Experts, Clean & Correct Nail Enamel Remover] (Zmywacz do paznokci z odżywką)

Zmywacz do paznokci Avon dokładnie oczyści i odżywi Twoje paznokcie, łagodząc podrażnienia dzięki zawartości panthenolu.

Skuteczny i pachnący zmywacz do paznokci z łagodzącym panthenolem
Efekt: oczyszczona i odżywiona płytka paznokcia – gotowa do aplikacji kolorowego lakieru
Subtelny kwiatowy zapach i nawilżone, zdrowo błyszczące paznokcie? Mówimy o odżywce? Też! Odżywka i zmywacz w jednej buteleczce to istna rewolucja! Bezacetonowy, pachnący zmywacz z dodatkiem panthenolu kompleksowo pielęgnuje Twoje paznokcie, jednocześnie dbając, byś mogła precyzyjnie usunąć niechcianą warstwę lakieru.

bez acetonu
zapachowa

nieskuteczny

Nie polecam ze względu na slabe a właściwie żadne właściwości zmywające...odniosłam wrażenie,że jest rozcieńczony wodą.Nie warto wydawać pieniędzy!

Nawet nawet

Dla mnie zapach jest super..intensywny ale fajny, rzeczywiscie ma problem z brokatowymi lakierami ale ja i tak zadko je uzywam:)

Średnio wydajny

Zgadzam się z poprzedniczkami, że przy jasnych kolorach i nie udziwnionych lakierach jest w porządku. Zapach mi za bardzo nie przeszkadza, choć jest troszkę intensywny. Łagodny dla paznokci. Kiedyś lakier mi się wylał na ubranie, ten zmywacz usunął go (choć z problemami i nie do końca) nie odbarwiając tkaniny. To taki plusik na marginesie.

przeciętny

Gdybym używała jedynie jasnych lakierów i ciągle miała katar, to bardzo by mi ten zmywacz odpowiadał. Niestety preferuję ciemne lakiery i kataru nie mam przez co bardzo przeszkadza mi intensywny zapach tego kosmetyku. Na plus zaliczam pojemność buteleczki - 150 ml to bardzo dobra wielkość, nie trzeba co tydzień biegać po nowy zmywacz.

delikatny

Bardzo delikatny zmywacza do paznokci. Rzeczywiście trudno zmywa, szczególnie ciemne i brokatowe lakiery. Trzeba na to poświęcić trochę czasu, ale w zamian paznokcie nie są przesuszone!!! I wyglądają ładnie. Nie jest najtańszy, ale spora butelka.

Może być

Bardzo lekki zmywacz, troche trzeba się natrudzić zeby zmyć ciemny kolor lakieru.Nie wysusza paznokci. Dość przyjemny zapach. Ekonomiczne duże opakowanie.Miałam go tylko raz bo mam innego faworyta o większej pojemności i znacznie tańszego.

żadna rewelacja

Raz, że śmierdzi, dwa, że kiepsko zmywa. Naprawdę muszę się napracować, żeby zmyć dwie warstwy ciemnego lakieru. Nie jest śliski, "tępo" rozprowadza się po paznokciu. Plusem jest tu duża pojemność (tradycyjne małe zmywacze szybko się kończyły). Ceny nie porównywałam, więc nie wiem czy wychodzi drożej czy taniej.

polecam

maluje pazurki raczej w jasnych kolorach tak wiec nie mam problemu ze zmywaniem ich...dla mnie wlasnie zapach tego zmywacza jest zaleta ,moje paznokcie naprawde ladnie pachna po jego uzyciu:)jestem mu wierna juz dluuugo

niezły

Faktycznie są trudności z błyskawicznym zmyciem lakieru przez jedno przetarcie nasączonym wacikiem.Ale coś za coś.Po prostu nie zawiera tak wielu szkodliwych składników,które z drugiej strony gwarantują natychmiastowe działanie.Zapach faktycznie niezbyt przyjemny,ale błyskawicznie znika.Pojemność spora, ale zużywa się go więcej niż tradycyjnych zmywaczy acetonowych kupowanych w maleńkich buteleczkach.