Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Bezalkoholawa i bezacetonowa formuła pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci w chusteczce Cleanic skutecznie zmywa lakier tradycyjny i winylowy. Pielęgnuje i natłuszcza paznokcie. Zawiera olejek migdałowy i witaminy E i F. Jedna chusteczka pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci wystarcza do zmycia 10 paznokci pomalowanych ciemnym lakierem. Przyjemnie pachnie. Idealny do torebki, kieszeni czy kosmetyczki.

w płatkach
10-50ml
bez acetonu

nowatorskie zmywanie lakieru

Jeszcze jakiś czas temu nie pomyślała bym że będę mogła kupić zmywacz do paznokci w chusteczce a opakowanie schować do najmniejszej torebki.
Dzięki marce Cleanic moje najśmielsze oczekiwania się spełniły.
Chusteczki które są Bezalkoholowe i bezacetonowe skutecznie zmywają lakier tradycyjny i winylowy. Pielęgnują i natłuszcza paznokcie jednocześnie. Chusteczki w swoim składzie zawierają olejek migdałowy i witaminy E i F. Są bardzo wystarczalne ponieważ jedna chusteczka pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci wystarcza do zmycia 10 paznokci pomalowanych ciemnym kolorem. Przyjemnie pachną co jest ogromnym plusem i idealnie zmieszczą się do torebki, kieszeni czy kosmetyczki. Jedyny minus to małe opakowanie ale to może zmieni się w przyszłości.

Świetne są

Każda chusteczka znajduje się w foliowej saszetce, którą łatwi przerwać w zaznaczonym miejscu.
Odrazu po otwarciu czuć piękny zapach, delikatny.

skutecznie oczyszcza, pielęgnuje oraz zabezpiecza płytkę paznokcia i skórę wokoło paznokci przed wysuszeniem.

Chusteczka jest taka jak by lepka, ale solidnie wykonana, bo nie rwie się przy użyciu. Jedna saszetka wystarczyła na zmycie lakieru na obu dłoniach. I również produkt jest do jednorazowego użytku.

Mega dobry

Kupiłam go jak byłam na wakacjach i potrzebowałam czegoś co szybko zmyje mi już zdarty lakier z paznokci nie chciałam odrazu kupować całego opakowania więc padło na chusteczki, zmywacz ten z łatwością zmył mi ciemny kolor lakieru i starczyło na wszystkie paznokcie, ponad to zostawił je lekko natłuszczone, nie wysuszył ani nie pogorszył ich stanu, w awaryjnych sytuacjach będąc w podróży spisuje się na medal, na codzień preferuje pełnowymiarowy produkt ze względów ekonomicznych.

Wyjazdowy hit

Nie jeden raz podczas wyjazdu odpryskiwał mi lakier. I zawsze w panice szukanie gdzie kupić. Z tym produktem problem zniknął. Wrzucam w kosmetyczkę i cyk, lakier zmyty szybko, pomalowane na nowo. Bardzo wygodny, uratował nie jedną moją wycieczkę i delegacje.

Zawsze pod ręką.

Zakupiłam kiedyś z ciekawości chyba 2 saszetki w hipermarkecie Auchan. Nie byłam zbyt specjalnie do nich pozytywnie nastawiona. Wydawało mi się, że to taki pic na wodę i pewnie chusteczka nie zmywa lakieru i tylko lekko jest mokra.
Myliłam się. :) Bardzo dobrze nasączona. Świetnie zmywająca lakier. Nawet ciemny. Jedna chusteczka na spokojnie starczy na wszystkie paznokcie. W zapachu nie są jakieś rewelacyjne, ale to zmywacz. Cudownie nigdy pachnieć nie będzie. Świetny skład, bez acetonu i alkoholu co pozytywnie wpływa na paznokcie. Nie powodują jednak, że ma się całe dłonie. Nie nie, nic takiego. Dzięki temu nie potrzebnie nie wysuszamy i podrażniamy dłoni. Sam ten produkt negatywnie nie wpływa na paznokcie i skórki. Po zbyciu pozostawia tłustą warstwę, wydaje mi się, że olejek pielęgnacyjny.

Uwielbiam

Chusteczki świetnie zmywają lakier z paznokci, jedną jak i dwie warstwy. Co najbardziej mnie w nim ujęło to bardzo przyjemny zapach. Zmywacze są zazwyczaj nieprzyjemne, aż szczypią w oczy, a ten pachnie pięknie. Chusteczki są leciutko tłuste, dzięki czemu nawilżają paznokcie i skorki.

Ok

Bardzo lubię zmywacz w chusteczce, ponieważ pozbycie się lakieru z jego pomocą jest w moim wykonaniu zdecydowanie mniej czasochłonne. Zazwyczaj maluję paznokcie lakierami hybrydowymi, ale akurat kiedy mam na dłoniach zwykły lakier, sięgam po te chusteczki. Świetnie zmywają, nie czuć ich typowym zmywaczem, są konkretnie nasączone, zajmują mało miejsca, są tanie-dobrze sprawdzają się w swojej roli.

Wykorzystała: kilka próbek

Idealny zmywacz

Zmywacz w chusteczce to dla mnie innowacyjne rozwiązanie. Nie tylko możemy taki produkt wszędzie ze sobą zabrać, bo nie zajmuje dużo miejsca, ale także nie ma strachu, że coś się wyleje i zniszczy kosmetyczkę jak przy zmywaczach w płynie.
Kazda chusteczka znajduje się w foliowej saszetce, którą łatwo przerwać w zaznaczonym miejscu. Jest to produkt jednorazowy. Można go kupić na sztuki i kosztuje grosze. Jest dostępny w różnych drogeriach, np. Natura.
Aromat chusteczki nie maskuje typowego swądu zmywaczu, produkt po prostu przyjemnie pachnie. Ważne jest to, że nie zawiera acetonu czy alkoholu i ma właściwości pielęgnacyjne przez dodatek oleju migdałowego i wit. E i F.
Chusteczka pozornie jest sucha i ma dziurkowaną powierzchnię. Jest solidnie wykonana, bo nie rwie się przy użyciu. Jedna sztuka wystarczyła na zmycie lakieru na obu dłoniach. Bez rozcierania, w krótkim czasie.
Zmywacz nie wysusza płytki czy skórek, nie tworzy białego nalotu na paznokciu. Natłuszcza płytkę i sprawia, że jest czysta i gładka.
Mój HIT!

Świetna sprawa, zmywacz zawsze pod ręką ;)

Dawno, dawno temu, gdy na moich dłoniach gościł głównie zwykły lakier, to zdarzyła mi się sytuacja typowa i znana wszystkim wokół: odprysł mi lakier. I żeby było weselej, to od razu z 3 paznokci naraz! ''No żesz ku...rde i co ja teraz zrobię?''.Było za późno, by iść do kosmetyczki, lakieru przy sobie nie miałam, tak więc jedynym sensownym wyjściem było zmycie całości. Wpadłam do małej drogerii a tam prócz tego słynnego killera w szklanej butelczynie, było tylko to! Obejrzałam, chwilę pomyślałam i z niedowierzaniem kupiłam - 5 chusteczek, a co! Głównie dlatego, że na pazurach miałam wówczas krwistą czerwień, a nie wierzyłam, że jedna chusteczka załatwi całą rękę. Załatwiła, a ja do dziś pozostaję pod wrażeniem działania tego produktu!

ZALETY:
+Opakowanie: każda chusteczka zapakowana jest osobno, w foliowe opakowanie, które swobodnie otworzymy bez nożyczek. Dzięki temu chusteczka nie wysycha i nie traci swoich właściwości.
+Materiał - nie rozrywa się w trakcie zmywania i wspaniale pochłania lakier.
+Zapach: migdałowy, piękny i zdecydowanie umilający zabieg! No i nareszcie nikt nie grozi mi eksmisją, bo zatruwam powietrze ;)
+Ciekawa formuła - brak acetonu, są za to olejki! Chusteczka wydaje się być sucha i tłustawa jednocześnie - gdy ją miałam w dłoni po raz pierwszy, to myślałam, że mnie oszukano i mam zwietrzały egzemplarz :D. Ale zmywa genialnie i robi to szybko i bezproblemowo.
+Doskonale radzi sobie z ciemnymi emaliami, z top coatem żelowym, z lakierami drobinkowymi i nawet z brokatowymi, choć w przypadku tych ostatnich trzeba poświęcić temu więcej czasu - i chusteczek przy okazji. Nie rozmazuje lakieru po płytce, ja robię to tak, że przykładam chusteczkę do paznokcia, chwilę trzymam i ruchem ściągającym-zygzakowatym idealnie usuwam lakier z płytki.
+Nie wysusza, paznokcie pozostają nabłyszczone i nawilżone (zasługa olejków).
+Skórki są w świetnym stanie!
+Nie wywołuje alergii.
+Jest niezwykle praktyczny - małą saszetkę można mieć zawsze przy sobie (spokojnie jedną chusteczką oblecę wszystkie paznokcie, przy intensywnych kolorach lepiej mieć dwie), nie potrzeba płatków kosmetycznych no i nic się nie rozleje. Do torebki i w podróż - jak znalazł!
+Cena - ja za jedną płaciłam 0,90 zł, może i wydaje się to wygórowaną ceną, ale pamiętajmy o innych aspektach - brak płatków, brak rozlewania, pielęgnacja paznokci i efektywne zmywanie - same zalety!
+Łatwo dostępny, widuję go nawet w supermarketach!

Dla mnie ten produkt nie posiada żadnych wad - jest lepszy od zmywacza w płatkach od Top Choice/Donegal, z którymi miałam do czynienia - przeważa osobne pakowanie, niska cena i łatwość zmywania lakieru.
Polecam go każdej z Was - to takie małe coś, które warto mieć zawsze przy sobie (zwłaszcza, gdy nie robimy hybryd) oraz zabierać w podróż. Nawet i do użytku domowego sprawdzi się lepiej, niż klasyczny zmywacz, bo nie zużyjemy góry płatków i nie zadusimy domowników acetonowymi oparami ;)

Genialny!

Super!!!

Nie byłam przekonana, czy jedna chusteczka poradzi sobie ze zmyciem 4 warstw lakieru, ale po pierwszym paznokciu widziałam, że te chusteczki staną się moimi ulubieńcami - są świetne!

Bezproblemowo usuwają lakier, paznokcie i skórki nie sa przesuszone, a wręcz sprawiają wrażenie nawilżonych. Jedna chusteczka spokojnie wystarcza na zmycie wszystkich paznokci, no i zapach - w końcu nie muszę wietrzyć pokoju przez godzinę. Zapach jest bardzo przyjemny i znika wyraz z wyrzucenie chusteczki do kosza :) Czego chcieć więcej? Niezastąpione na wakacjach, w torebce itd.

Skuteczne, wytrzymałe i pielęgnujace!

Każda chusteczka zapakowana jest w oddzielne opakowanie. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy można kupić je jako zestaw, ja widziałam w Super Pharm jedynie do zakupu oddzielnie, chyba po 79gr (jako klientka Super Pharm miałam kupony na swojej karcie i płaciłam za nie 19gr).

Wykonane z wytrzymałego materiału i bardzo duże, jak do demakijażu twarzy.

Bardzo dobrze zmywają lakier - zarówno jedną warstwę jak i kilka. Jedna chusteczka wystarczy na zmycie wszystkich 10 paznokci. Stosowałam je zarówno do usuwania zwykłych odżywek jak i pełny manicure (baza, 2 warstwy koloru i top), w obu przypadkach sprawdza się świetnie i zdecydowanie wystarcza na idealne usunięcie lakieru.

Po zastosowaniu pozostaje na paznokciach coś na kształt oliwki, która ma za zadnie pielęgnować nasze skórki i paznokcie. Raczej starałam się zmywać to wodą z mydłem, ale kilka razy zdarzyło mi się po prostu wmasować produkt i nie zauważyłam żadnego skutku ubocznego, a wręcz było widać delikatne nawilżenie.

Zapach jest dość przyjemny, słodkawy. Nie czuć typowego zmywacza/ acetonu, więc sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji bez konieczności uciekania do innego pomieszczenia.

Bardzo dobry produkt w podróżnym opakowaniu, który zmywa niechciany lakier pielęgnując nasze paznokcie. Raczej nie kupię ponownie, gdyż od ponad roku używam głównie hybryd, nie mniej dla lakierowych tradycjonalistek jak najbardziej polecam!

Hej, to jest naprawdę niezłe! ;-)

Do tych chusteczek podeszłam dosyć sceptycznie.. Bo jak to tak.. ,,Wytrę paznokcie chusteczką i już lakier zmyty? Jakoś mi się to nie nie widzi.." Jakież było moje zaskoczenie jak jej użyłam po raz pierwszy.. Wydaje mi się, że wypowiedziałam małe ,,wow" pod nosem :)

Chusteczka zamknięta jest w małej saszetce, którą spokojnie można wrzucić do kieszonki i zabrać na wyjazd, jeśli coś się stanie z lakierem na paznokciach lub jeśli po prostu mamy w planach zmianę koloru. Chusteczka jest nasączona dosyć oleistym zmywaczem, który w dotyku bardzo mi przypomina suchy olejek. Tak jakby nie czuć go w dotyku, ale delikatna tłusta powłoczka jest widoczna. Dodatkowo pachnie jak mnie piernikowo-migdałowo i to zdecydowanie umila jej używanie.

Lakier zmył się z paznokci niemal w mgnieniu oka. Wystarczy, że przyłożyłam chusteczkę i chwilę ją przytrzymałam a następnie wykonywałam lekkie ruchy pocierające. Nic się nie rozmazywało, wszystko pochłaniała chusteczka, która pozostawiła po sobie delikatną, odżywczą otoczkę. Chusteczka nie miała problemu z usunięciem długotrwałego, zielonego odcienia ze stóp i jestem przekonana, że poradzi sobie z każdym kolorem.

Bardzo mi się spodobało, że chusteczka nie zawiera acetonu i po użyciu płytka paznokcia nie pozostawała sucha. Wręcz przeciwnie, płytka dzięki olejkowi z migdałów pozostawała nabłyszczona i nie dostrzegałam przebarwień po lakierze. Nie sądziłam, że taki gadżet okaże się aż tak przydatny.

Koszt takiej chusteczki to 1-1,50zł i być może biorąc pod uwagę cenę i wydajność to zmywacz wychodzi taniej. Niemniej, tutaj nie potrzebuję ani płatków kosmetycznych, ani patyczków - zużywam chusteczkę i po prostu ją wyrzucam. 1,50zł to nie majątek a przecież nie robię tego codziennie, więc siłą rzeczy nie wychodzi drogo a na pewno korzystniej dla paznokci. Bardzo miłe zaskoczenie, na pewno będę je kupować dalej, bo na stopach chętnie stosuję tradycyjne lakiery. Polecam :)