Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Cleanic, Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce

Bezalkoholawa i bezacetonowa formuła pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci w chusteczce Cleanic skutecznie zmywa lakier tradycyjny i winylowy. Pielęgnuje i natłuszcza paznokcie. Zawiera olejek migdałowy i witaminy E i F. Jedna chusteczka pielęgnacyjnego zmywacza do paznokci wystarcza do zmycia 10 paznokci pomalowanych ciemnym lakierem. Przyjemnie pachnie. Idealny do torebki, kieszeni czy kosmetyczki.

bez acetonu
w płatkach
10-50ml

Bardzo fajny produkt. Idealny do torebki/ na wyjazdy - na wszystkie awaryjne sytuacje. Pachnie bardzo ładnie, zupełnie nie jak zmywacz także po zapachu nikt się nie zorientuje, że zmywacie paznokcie. Skuteczność również na plus - radzi sobie z ciemnymi lakierami.

Warto wypróbować

Nie sądziłam że ta chusteczeka będzie moim hiciorem. Przyjemny zapach, chusteczką spokojnie zmyjemy lakier z wszystkich paznokci nawet ten najciemniejszy, świetny produkt polecam

Dobry

Zmywacz do paznokci w chusteczkach w opakowaniu jest jedna chusteczka ktora spokojnie wystarcza na 10 paznokci. . Świetnie usuwa lakier. Jest to formuła wzbogacona naturalnym olejkiem i witaminą E natłuszcza paznokcie i nadaje im zdrowy wygląd.

Super na awaryjne sytuacje!

Kiedy weszłam w posiadanie tego specyfiku, nie sądziłam, że może spełnić wszystkie obietnice producenta, a jednak! Jest bardzo wydajny i jedna chusteczka rzeczywiście wystarcza na zmycie lakieru z obu dłoni. Ma ładny zapach, lakier zmywa w bardzo szybkim tempie. jedyne co mnie trochę drażni, to, ze zostawia lepką warstwę, ale nie niszczy paznokci, więc mu to wybaczam, bo dłonie wystarczy umyć. :)

świetny <3

Zmywacz jest w formie chusteczki, która ma starczyć na 10 paznokci i rzeczywiście tak jest. Z początku ciężko mi było uwierzyć, że zetrę tym paznokcie, bo chusteczka nie była super mocno nasączona, ale udało się. Produkt jest nasączony tłustą substancją a pachnie tak przepięknie, że mogłabym zjeść tę chusteczkę, pachnie słodko jak jakieś pyszne ciasto. Nie czuć ani odrobinę typowego zapachu zmywacza więc w domu nie śmierdzi. Taka chusteczka jest świetną alternatywą gdy chcemy szybko pozbyć się lakieru z paznokci a nie mamy zmywacza pod ręką. Koszt jednego opakowania to około 1 zł z groszami, ja swoją kupiłam w Carrefour.

ciekawy pomysł

Kupiłam sobie z myślą o wyjazdach lub np. pracy.
Każda chusteczka jest oddzielnie zapakowana, a jedna wystarczy na całe dłonie lub stopy. Na początku jest dziwny taki lepki, ale jak potrze się paznokcie to chusteczka doskonale usuwaja lakier. Po użyciu konieczne dla mnie jest umycie rąk bo są lepkie. Ładnie pachnie, ale zbyt intensywnie.

Średni

Kupiłam kilka opakowań przed wyjazdem, ponieważ nie mogłam wziąć ze sobą klasycznego zmywacza. Spełnił swoją rolę, bo zmył co miał zmyć. I to tyle, nie podobał mi się jego zapach, powłoka którą zostawił na palcach (mimo że je nawilżyła, to jednak przeszkadzało mi to bardzo) i sama forma użycia. Tarcie chusteczką brudną od lakieru po innych paznokciach było niezbyt komfortowe. Mimo że zostało mi kilka opakowań to nie mogę się zebrać, aby je zużyć

Genialne na wyjazdy!

Chusteczki kupione specjalnie na wyjazd, żeby nie targać całej butelki zmywacza.
Zakup przypadkowy, ale trafiony w 10!
Ma bardzo ładny zapach (jak na zmywacz), a jedna chusteczka zmyje spokojnie i z 20 paznokci, jest bardzo wydajna, nie rwie się.
Na wyjazdy niezastąpiony produkt.

Mój faworyt

Dostałam te husteczki przy zakupie pudełka z Joy'a i tak troche leżały w szafie bo nie byłam do takich cudów przekonana... A tu takie zaskoczenie! Te chusteczki są REWELACYJNE. Głównym plusem dla mnie jest zapach - sam w sobie może nie jest jakiś cudowny ale w porównaniu z tradycyjnym zmywaczem? Kolejnym ogromnym plusem jest wydajność i działanie bo ta niepozorna chusteczka na spokojnie zmyła cały lakier z paznokci i wystarczyłaby jeszcze spokojnie na jedno - dwa użycia. Jedynym minusem w tej kwestii jest to, że przy bezbarwnym lakierze możemy zostawić odrobine lakieru bo gubi sie to przy tafli jakie zostawia ta chusteczka i nie widać czy na paznokciach została ta substancja czy lakier. Kto używał ten wie o co mi chodzi - chusteczki zostawiają coś takiego jak olejek, a nie wysychają jak zwykly lakier. Tym samym właśnie dłonie nie są przesuszone tylko wręcz nawilżone.

Ciekawy produkt

Coś innego niż przeciętny zmywacz do paznokci. Zawsze po zmyciu lakieru biegłam do łazienki umyć ręce i posmarować kremem żeby zniwelować uczucie chemicznego osadu wysuszenia skóry. W tym przypadku nie ma takiego uczucia.
Po jego użyciu faktycznie odciosłam wrażenie że pielęgnuje on paznokcie a przynajmniej ich nie niszczy, nie przesusza.
Ma formę chusteczki nasączonej olejkiem. Podczas używania czuć śliczny słodkawy zapach (nie taki chemiczny jak w przypadku standardowych zmywaczy).
początkowo podczas zmywania myślałam że nie działa i cała odżywka została na paznokciach ale po chwili zauważyłam że to ten olejek, niestety przez to nie zmyłam dokładnie odżywki bo błyszczący olejek który pokrywał paznokcie nie pozwalał mi odróżnić resztek odżywki od zmywacza.
Na pewno lepiej będzie się sprawował przy kolorowych lakierach ale mimo wszystko bardzo ciekawy produkt.

smrod

Zmywacz jest napewno bardzo wygodny w użyciu .Jedna chusteczka spokojnie wystraczy nawet na 2 razy :) dobrze zmywa ciemne lakiery , nawilża pazurki ,ale jedno jest nie do przejscia dla mnie- ten smród!!! to smierdzi jak brudna pielucha lub chustki dla niemowalków.Obrzydliwy zapach zniecheca do kupienia ponownie tego produktu

jest super

Używam od kilku miesięcy i nadal jest moim numer 1! Lakier zmywa się idealnie, a skórki pozostają idealnie nawilżone i pachnące. Ostatnio musiałam użyć tradycyjnego zmywacza i ... nigdy więcej. Po zmywaczu w chusteczkach płytka paznokcia jest zregenerowana, paznokcie się nie rozdwajają.
Wybór jest oczywisty i tylko zmywacz w chusteczkach!