Eveline Cosmetics, Hybrid Professional, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci)

Eveline Cosmetics, Hybrid Professional, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci)

Profesjonalny odtłuszczacz z serii Hybrid Professional idealnie sprawdza się w czasie wykonywania manicure'u hybrydowego jak i klasycznego.
Wyjątkowo skutecznie oczyszcza naturalną płytkę paznokcia z tłuszczu i pozostałości zmywaczy, kremów, balsamów.

Doskonały do odtłuszczenia płytki paznokcia przed nałożeniem lakieru, idealny do przemywania masy żelowej.
Dokładne odtłuszczenie paznokci zwiększa przyczepność lakieru i poprawia jego trwałość.
Produkt testowany dermatologicznie.

Niedawno wymieniałam kosmetyczkę jeśli chodzi o produkty do robienia hybryd i postawiłam na kosmetyki marki Eveline. Mam ich lakiery hybrydowe, które świetnie się u mnie sprawdzają,więc bez wahania kupiłam kolejne produkty z serii. Cleaner marki Eveline polubiłam przede wszystkim ze względu na delikatny i przyjemny dla nosa zapach oraz skuteczność w oczyszczaniu i przygotowaniu płytki do wykonywania manicure hybrydowego.

OPAKOWANIE

Zamknięty w czarnej buteleczce z logo marki oraz nazwą produktu na wyrazistym,złotym tle. Buteleczka jest sporej wielkości, ale dzięki swojemu pękatemu kształtowi nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Otwór dozujący jest zabezpieczony korkiem na kształt kroplomierza, dzięki czemu możemy odmierzyć odpowiednią ilość bez obaw, że coś się niepotrzebnie rozleje. Całość jest estetyczna i przede wszystkim funkcjonalna. Na opakowaniu znajduje się dokładny opis kosmetyku oraz sposób jego stosowania.

CLEANER

Cleaner to tak naprawdę pierwszy krok i niezbędny kosmetyk przy wykonywaniu manicure hybrydowego. Jest niezbędny jeśli chodzi o przygotowanie paznokci do manicure hybrydowego a potem końcowe przemycie gotowego manicure i usunięcie lepkiej warstwy, jeśli stosujemy klasyczny top. Ten Cleaner stosuję z przyjemnością od pierwszego użycia. Ma przyjemny, lekko słodki zapach, co wyróżnia go na tle innych tego typu produktów a przede wszystkim zapewnia komfort użytkowania. Używam go przed wykonaniem manicure hybrydowego w celu oczyszczenia płytki paznokcia. Nakładam go za pomocą wacików bezpyłowych i przecieram. Produkt dokładnie oczyszcza paznokcie i przygotowuje na kolejne etapy manicure, dzięki niemu wiem, że paznokcie są odpowiednio przygotowane, odtłuszczone i lakier będzie dłużej się trzymał. Zdecydowanie wpływa na trwałość manicure (stosuję go z lakierami, bazą i topem z tej samej serii). Jest łatwy w użyciu, wydajny. Korzystna cena zachęca do zakupu.

PLUSY
przyjemy zapach
dobrze oczyszcza płytkę
ma praktyczne opakowanie
jest wydajny
korzystna cena

Zadowalający

Generalnie odtłuszczacz na plus, robię samodzielnie manicure hybrydowe i ten odtłuszczacz sprawdza się naprawdę dobrze. Jest wydajny, super przygotowuje zarówno płytkę na lakiery jak i ściąga warstwę dypresyjna po zakończonym manicure.

Zaskoczenie

Na produkt trafiłam przypadkiem, gdy potrzebowałam kupić coś na szybko. Ten produkt to jeden z tych, który malo kosztuje i super działa. O wiele lepszy od innych produktów wiodących marek produkujących kosmetyki do paznokci ;)

Nowe odkrycie

Na ten cleaner trafiłam całkowicie przypadkiem, gdy potrzebowałam czegoś na szybko, a miałam za daleko do sklepu z produktami do hybryd. Nie spodziewałam się niczego dobrego, a tu takie zaskoczenie! Jest super, sprawdza mi się o wiele lepiej niż produkty innych marek, dedykowanych do hybryd! Wydajny, super odtłuszcza i za super cenę!

Odtłuszczacz kupiłam kilka miesięcy temu, gdy zaczynałam przygodę z lakierami hybrydowymi. Idealnie się sprawdza do oczyszczania paznokci po piłowaniu, matowieniu, jak również do przemywania topów z warstwą dyspersyjną. Taki kosmetyk przydaje się również przy klasycznym manicure - czasami nakładam sam kolor, a top coat dopiero wtedy, gdy kolor traci świeżość. Odtłuszczacz usunie resztki kremów czy mydła przed aplikacją.
Kolejny plus za bardzo fajny zapach.
Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Odłuszczacz Eveline

Bardzo dobra odłuszczać. jeden z niewielu który jest stosunkowo tani a na prawdę bardzo dobry. mam już kolejną buteleczkę i pewnie będę kupowała go kolejny i kolejny raz, bo zapach nie jest drażniący i aż nie wykręca twarzy, Działanie ma dobre, dostępny jest też całkiem fajnie, więc nie można zbytnio narzekać.

W sam raz na domową stylizację paznokci

Cleaner jest w sam raz do domowej stylizacji paznokci. Bardzo często robię sobie hybrydy w domu i ten produkt spełnia moje oczekiwania. Wielkim plusem jest to, że jest w bardzo dobrej cenie i jest dostępny w praktycznie każdej drogerii. Jak na cleaner ma całkiem przyjemny zapach.

Mój Ci On

To chyba jedyny produkt, którego innych zamienników nie chcę poznawać. Zazwyczaj mam tak, że coś mi się spodoba, ale ciągle mam niedosyt, w głowie lampkę, że może gdzieś jest coś jeszcze lepszego i testuje coś nowego, a potem wracam z podkulonymi ogonem, a tutaj tego nie ma, trafiliśmy na siebie przypadkiem i to była miłość od pierwszego użycia. Od paru lat robię sobie paznokcie hybrydowe sama, jednokolorowe ( chyba, że mam ochotę zaszaleć to wtedy oddaje się w ręce profesjonalistki ;). Do tej pory używałam cleaner'ów znanych z hybryd marek na S i N i byłam zadowolona, do czasu gdy nagle nie skończyło mi się opakowanie i najbliżej był Rossman, wyboru zbytnio nie było, w konkurencji chyba jedynie Wibo i tak oto się odnaleźliśmy :). Ten zapach, myślę ,że to wyróżnia go spośród wszystkich innych z tej kategorii, jest po prostu śliczny, utrzymuje się chwilkę i czuć go w trakcie zabiegu na wacikach i na skórze i na samych paznokciach, po prostu umila nam te chwile. Część osób piszę, że pachnie czymś słodkim typu karmelki, owocami, wanilią, dla mnie to zapach konfitury z róży, chociaż moja połówka, kiedyś mi oznajmił, że pachnie pięknie malinami w pokoju xd, więc dla każdego coś innego, ale właśnie przyjemnego :). Opakowanie zgrabne, działa jak każdy inny cleaner, plus przepięknie pachnie. Cena fajna i do tego często na promocji i wtedy warto kupić na zapas :D. Polecam z całego serca.

Cleaner odtłuszczacz Eveline

Zakupiłam w Rossmannie w ciemno. Opakowanie estetyczne, cena bardzo przystępna, pojemność ok, zapach- zdecydowanie na plus. A jeśli chodzi o jakość to nie zauważyłam aby różnił się czymś od tych droższych cleanerów. Mogę go polecić.

Ma nieziemski owocowy zapach

Ma nieziemski owocowy zapach.
To pierwszy Cleaner który ma tak nieziemski zapach

Zazwyczaj wybieram i kosmetyki do pielęgnacji paznokci innych firm ale ostatnio skończył mi się Cleaner i kupiłam markę Eveline bo była w rozsądnej cenie w Rossmanie.
Już od momentu odkręcenia opakowania zachwycił mnie cudowne owocowy zapach
Do tej pory nie spotkałam się żeby żaden Cleaner miał tak przyjemny owocowy słodki zapach
Również jest bardzo skuteczny w odtłuszczaniu paznokci a po wszystkim idealnie można nałożyć bazę
Można go używać do kosmetyków innych marek
Ponadto jest naprawdę w rewelacyjnej cenie i uważam że jest Wart wypróbowania

Słodki zapach!!!!

Eveline Hybrid Odtłuszczacz do paznokci kupiłam w Rossmann do zakupu skusiła mnie niska cena i to że ogulnie lubię markę Eveline która w Swojej ofercie posiada wiele perełek do których z chęcią wracam.Ale do rzeczy odtłuszczcz jest w podręcznej plastikowej butelce jego zapach jest bardzo mocny ale przyjemny pachnie jak dla mnie karmelem.Bardzo dobrze przygotowuje płytkę paznokcia do nałożenia hybrydy, nawilża suche skurki nie podrażnienia.

Mega!!!!

Cleaner kupiłam w sumie w ciemno. Nie sprawdzając opinii w necie. Po prostu skończył mi się mój, a że nie chciało mi się jechać specjalnie do galerii w której jest stoisko z produktami firmy n....... Postanowiłam poszukać czegoś w Rossmanie którego mam pod nosem. Było parę, szczerze wybrałam pierwszy lepszy. Jakie było moje zaskoczenie jak odkręciłam cleaner. Piękny owocowy zapach przypominający żelki. Mniam, mniam. Sprawdza się jak to cleaner. Nie wysusza skórek. Zapach jest intensywny, długo się utrzymuje. Dla mnie na wielki plus. Potrafił przycmić nieprzyjemny zapach bazy kauczukowej. Mój ulubieniec.