Miss Sporty, Just Clear Mascara (Transparentny tusz do rzęs)

Miss Sporty, Just Clear Mascara (Transparentny tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Maskara Just Clear nadaje rzęsom naturalny wygląd i blask. Żelowa formuła pielęgnuje nadając piękny kształt i połysk. Nie rozmazuje się ani nie klei. Testowana oftalmologicznie

odżywki do rzęs
żel

Zależnie od zastosowania

Tego produktu można używać na wiele sposobów: jako żel do brwi, jako podkreślenie naturalnych rzęs, lub jako utrwalenie tuszu. Według mnie najlepiej sprawdza się w tej ostatniej roli, dobrze rozdziela rzęsy, lekko unosi i sprawia, że tusz jest dłużej trwały. W przypadku brwi, lekko je unosi ale szybko opadają i finalnie efektów prawie nie widać.

Fajny produkt

Dobry żel do ulozenia brwi w bardzo dobrej cenie. Nie zlepia się, nie tworzy gluta na brwiach (z czym się spotkałam) brwi są ładnie rozczesane. Nie ma zapachu, nie podrażnia skóry. Nie jest to efekt laminacji, czy jakoś ultra trwały natomiast do zwykłych brwi jest super. Ja używam zazwyczaj z kredką więc ten żel dodatkowo pozwala równomiernie rozprowadzić kolor, dzięki czemu można uzyskać bardziej naturalny efekt.

delikatny efekt ;p

produkt jest bardzo lekkim przezroczystym żelem- na rzęsach daje taki "mokry" efekt, co może wyglądać ładnie do bardziej naturalnych makijaży, jednak formuła jest baaardzo delikatna, więc po ok 2 godzinach efekt jest już praktycznie niewidoczny. Do brwi sprawdza się naprawdę nieźle- jest taką lżejszą alternatywą zwykłego żelu, więc nie da spektakularnych efektów, ani nie utrwali brwi na kilka godzin, ale do prostej stylizacji (wyczesania do góry lub zwężenia brwi) nadaje się bardzo dobrze :)

Jak za taką cenę jest super

Używam od 3 miesięcy do brwi i jest naprawdę super. Jak za taką cenę jest naprawdę dobrze. Jednak efekt nie utrzymuje się zbyt długo, również opakowanie się ściera oraz żel z czasem mętnieje. Jednak pomimo to polecam:)

Słaby

Używałam głównie jako żel do brwi i bardzo słabo je trzyma. Po kilku minutach brwi żyją już swoim życiem. Jako bezbarwna mascara wygląda nawet spoko. Podkręca trochę rzęsy i troszke je wydłuża, dlatego jest idealny na jakiś luźny dzień.

Bardzo dobra w tym przedziale cenowym

Tej transparentnej mascary używam do ułożenia i "przyklepania" brwi. Wygodna szczoteczka ładnie je rodziela i układa. Po wyschnięciu żelu efekt utrzymuje się prawie cały dzień. Niestety nie oszukujmy się, nie poradzi sobie z grubszymi włoskami (chyba, że będą po liftingu). Mascara jest wydajna, jedno opakowanie starcza mi długo przy codziennym używaniu. Uważam, że za taką cenę to naprawdę dobry produkt.

Napewno kupię kolejny raz!!

Ta mascara jak dla mnie super sprawdza się na rzęsach, bardzo je wydłuża idealna pod tusz. Co do brwi średnio ale też może być, nie utrzymuje ich długo. Moje rzęsy po regularnym używaniu tego produktu stały się dużo dłuższe.Ogólnie bardzo fajny produkt.

Zarówno do rzęs jak i brwi

Produkt ten poleciła mi moja przyjaciółka. Zaczęłam go używać przed tuszem do rzęs, dzieki czemu produkt ten bardzo fajnie wydłużył rzęsy i odpowiednio je rozdzielił. Konsystencja produktu dość szybko zasycha, więc najlepiej dosłownie chwilkę odczekać i od razu nałożyć tusz. Efekt jest naprawdę spektakularny.
Tusz ten jest bardzo wydajny. Czasami używałam go również do układania brwi i muszę przyznać, że również fajnie się sprawdził.

Jedyny minus to opakowanie, które jest przezroczyste a tusz ten szybko się zabrudza od tuszu do rzęs, więc niezbyt ładnie to wygląda, ale nie przeszkadza w żaden sposób w użytkowaniu.

Lubię, i to bardzo

Zużyłam już kilka opakowań tego żelu - używam go do codziennego wygładzenia i podkreślenia brwi. Nie uczula, ładnie "czesze" moje dość gęste brwi, dzięki czemu przez cały dzień maja schludny, ładny kształt. Dzięki przezroczystemu opakowaniu widać, ile produktu już zużyłam. Jest tani, a przy tym bardzo wydajny. Szczoteczka ma optymalną wielkość, dobrze układa nawet odstające włoski. Na pewno kupię go ponownie.

Transparenty tusz jest niezbędny w moim codziennym makijażu, gdyż wykonałam makijaż permanentny. Z ciekawości zainwestowałam na produkt z firmy Miss Sporty- Just Clear Mascara. Zaletami są: niska cena, praktyczna szczoteczka, poręczne opakowanie. Średnio odpowiada mi konsystencja. Po zastosowaniu brwi są rozdzielone, "ogarnięte". Używałam już lepszych produktów, jednak ten jest przyzwoity, na każdą kieszeń.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Bdb do układania brwi :)

Przede wszystkim nie osadza się na brwiach.. Moje brwi czasem lubią układać się w różne strony, potrzebowałam czegoś co je zdyscyplinuje. Ten żel sprawdza się świetnie - układa brwi dokładnie tak jak chcę, a dodatkowo je utrwala. Jest bardzo wydajny. Cena w porównaniu do zastosowania i jakości jest śmieszna. Polecam również tym co dopiero zaczynają przygodę z makijażem

Tylko do brwi ma jakikolwiek sens

Żel do brwi bardzo fajny, utrzymuje włoski cały dzień, ale jednocześnie nie przykleja ich do skory i nie robi z nich cementu. Nie grudkuje się jakkolwiek i bardzo łatwo jest go zaaplikować.
Co do drugiego jego przeznaczenia, tj. jako maskara do rzęs, mam pewne wątpliwości. Nałożyłam raz na rzęsy, jednak może trzeba mieć grubsze i ciemniejsze włoski, aby to miało jakiś sens. Sam żel nic nie robi. Nie wiem też, jak według producenta, produkt ten miałby pielęgnować rzęsy.