L'Oreal Paris, Studio Line, Hot Liss (Krem wygładzający na gorąco)

L'Oreal Paris, Studio Line, Hot Liss (Krem wygładzający na gorąco)

Mleczko aktywowane temperaturą, do stosowania wraz z prostownicą lub suszarką. Ułatwia i intensyfikuje prostowanie włosów, daje długotrwałe wykończenie fryzury, jedwabisty połysk i chroni włosy.
Stosuje się na osuszone ręcznikiem włosy, następnie suszy się włosy suszarką i na samym końcu prostuje prostownicą lub suszarką i szczotką.

mleczko
inne
termoochronne, wygładzające
bez alkoholu, zapachowa

obciąża włosy

Nie jest to mój ulubiony produkt do prostowania, choć ma kilka zalet

:-) + cena - niedrogi, dostępny wszędzie produkt
:-) + wydajny - aż za bardzo ;-) nie chciał się skończyc choć miałam go dość
:-) + chyba trochę działa i pomaga utrzymać proste włosy

:( - aplikacja - nie lubię balsamów nakładanych dłońmi na włosy, wolę kosmetyki z atomizerem, w sprayu
:( - obciąża włosy, powoduje że dużo szybciej się przetłuszczają
:( - niewielki efekt wygładzenia

Nakładałam go tylko na końcówki długich włosów, od połowy ich długości, lecz i w ten sposób nie przypadł mi do gustu.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Generalnie jest Ok :)

Co mogę powiedzieć hmm..
Produkt według mnie bardzo fajny i wart uwagi.
Rzeczywiście wygładza i to bez prostownicy,której z resztą i tak po jego użyciu była dla mnie zbędna.
Krem zniwelował puszenie się włosów,nadał im blasku i gładkości.
Cena przystępna,dostępność też ok.
Opakowanie estetyczne i wygodne w użyciu.
Zapach kosmetyku nawet ładny,ale na szczęście niezbyt nachalny.
Konsystencja też w porządku,nie jest rzadka i nie spływa z włosów,świetnie się rozprowadza.
Mimo,iż mam włosy skłonne do przetłuszczania ten produkt ich nie obciążył i nie przyspieszył tłuszczenia.
Jeżeli chodzi o właściwości termoochronne to raczej nie są jakieś szczególnie zachwycające,może z tegoż względu że używam tylko suszarki i to jeszcze nie zawsze ciepłego strumienia.
Myślę,że pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Ideał!

Szukałam mleczka do prostowania włosów, które dodatkowo by je wygładziło i to mleczko okazało się idealne! Błyskawicznie wygładziło strukturę włosa, stały się jedwabiście miękkie, zapach bardzo przyjemny, nie wiem jak z ochroną bo zaczęłam używać gdy miałam już lekko podniszczone końcówki! Jedynym minusem jest to, że jeżeli zaaplikujesz odrobinę za dużo, to nie masz włosów tylko kluchy, które trzeba znowu myć! I największym minusem jest wycofanie go ze sklepów, po prostu zniknął :(

Ilość zużytych opakowań: troszkę ;)

jest ok . ;)

Wydaje mi się, że recenzowałam już ten produkt.. hm.. może usunięto moją opinię ?

Mam ten produkt od lipca 2010. Jesienią i na początku zimy \'11 używałam po każdym myciu włosów. Potem prostownica. Wygładzał bardzo ! Do tego super-łatwo się prostowało włosy :) Jednak z czasem zauważyłam przesuszenie.. odstawiłam więc i wróciłam do jedwabiu. Ostatnio przypomniałam sobie o nim, a że mam już końcówkę postanowiłam wykorzystać do końca i zakupić coś innego...

A więc tak : obecnie używam nawet jak nie prostuję włosów (ponieważ postanowiłam sobie, że na czas wakacyjny nie będę używać prostownicy), bo niesamowicie wygładza włosy ! Stają się sypkie, lejące i błyszczące. Łatwiej się układają. To jest duuży plus :)

Reasumując :

+ wygładza,
+ jest wydajny,
+ cena - nie jest drogi :),
+ wygodne opakowanie z dozownikiem,
+ ułatwia prostowanie,
+ włosy nie wywijają się nawet podczas deszczu,

- przy zbyt dużej ilości skleja i obciąża,
- gdy zbyt często go używamy - wysusza,
- nie zauważyłam termoochrony, dlatego tylko 3 gwiazdki.

Nie wiem czy zakupię ponownie, ponieważ nadal szukam ideału :)

Używam tego produktu od: lipiec 2010

garnier lepiej sie spisał i wydajniejszy był

Plusy:
- zapach
- cena
- poręczne opakowanie z dozownikiem
- średnie wygładzenie. to super efekty chyba są tylko u osób, które maja i tak z natury proste włosy
- w miarę wydajny

Minusy:
- sam nie działa nic, muszę stosować prostownicę dodatkowo. efekt utrzymuje się do 2 dni max.

Pewnie jeszcze raz wypróbuję :)

Używam tego produktu od: stycznia 2010
Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

Świetnie wygładza włosy!

Krem nakładałam na mokre, lekko osuszone ręcznikiem włosy. Nie zawsze używałam potem prostownicy- stosowałam ten produkt, ponieważ idealnie wygładzał moje włosy i wyglądały po nim na zdrowsze.

PLUSY
-ładny zapach
-świetnie wygładza włosy
-redukuje puszenie się włosów, były po nim bardziej zdyscyplinowane
-łatwiej mi się prostowało po nim włosy, a jeśli nie prostowałam to loki miały ładniejszy skręt (mimo, że jest to produkt do prostowania:))

Jest to jednak produkt do stylizacji, a nie pielęgnacji, dlatego nie polecam go do codziennego stosowania. Po dłuższym okresie używania może przesuszać włosy i sprawiać, że będą matowe. Dlatego myślę, że jest to produkt do stosowania na jakieś ważne wyjścia, a nie na co dzień.

Nie kupię tego produktu ponownie, ponieważ zrezygnowałam z tego typu kosmetyków i stawiam bardziej na pielęgnację. Mimo wszystko jest to kosmetyk warty uwagi.

Używam tego produktu od: używałam go ok 3 lata temu przez okres jednego roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania, 150 ml

naprawdę wygładza

Krem ten bardzo dobrze wygładza włosy przy użyciu prostownicy lub suszarki. Jest to typowy produkt do stylizacji ,a nie zadziałania odżywczego. Spełnił swoje zadanie, ale moim zdaniem jest to produkt do używania od święta. Gdyż włosy moga się przesuszcać i niszczyć przy użyciu prostownicy. Jest dosyć pracochłonny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 krem

Całkowicie zbędny obciążacz

Jak dla mnie krem ten nie robił nic, prócz obciążania włosów, co najwyżej trochę wygładzał. Na pewno jednak nie chronił włosów przed działaniem wysokiej temperatury, nie wspomagał też prostowania włosów, czy wpływał na trwałość efektu.

Używam tego produktu od: używałam ok. 1-2 msc

Wykorzystała: kilka próbek

Średni.

Ładnie wygładzał włosy, nadawał im połysk ale nie zauważyłam żeby dawał długotrwałe wykończenie fryzury. Ma ładny zapach ale gdy nałoży się go za dużo skleja włosy i obciąża. Co do jego ochrony włosów - wątpie żeby to robił. Są zdecydowanie lepsze specyfiki, które rzeczywiście robią to co mają robić. a, ponieważ to 2 dostałam w prezencie ;)

Używam tego produktu od: ostatni raz ponad 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

Dla mnie jest to odżywka do włosów

Rzeczywiście wygładza włosy, ale nie zauważyłam aby przedłużał efekt prostych włosów lub pomagał mi w ich prostowaniu. Dla mnie plusem tego produktu jest jego zapach i opakowanie. Strasznie przetłuszczał mi włosy i zużyłam go jakoś, ale było ciężko.

Używam tego produktu od: Używałam go dwa lata temu

przeciętniak

użytkowałam go jakiś czas temu, sprawdzał się średnio. faktycznie wygładzał włosy, nie były takie sianowate, ale trzeba było uważać z ilością, bo potrafił obciążyć fryzurę. na pewno nie ułatwiał prostowania i nie przedłużał tego efektu. zapach, z początku przyjemny, potem zaczął mnie drażnić, do tej pory go pamiętam i zapewniam, nie chciałabym go znowu poczuć ;) sama nie wiem czemu. ogólnie myślę, że dużo zależy od stanu i rodzaju włosów, przy jednych sprawdzi się bardziej, przy drugich mniej. jednak ja już go nie kupię, bo chociaż efekt był, to słaby i znam lepsze tego typu specyfiki.

Używam tego produktu od: ostatni raz ponad pół roku temu

nie sprawdził się!

Podobnie jak przedmówczyni, prostuję włosy codziennie, również chciałam znaleźć produkt, który chronił by moje włosy przed wysoką temperaturą.

Produkt ten absolutnie się nie sprawdził!!!!

Bardzo obciążał włosy, wcale nie pomgał w prostowaniu, ponadto nie zauważyłam żadnej poprawy stanu moich zniszczonych włosów.
Podchodzilam do niego kilka razy,za każdym było to samo. Wkońcu wylądował w koszu.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: nie używam