NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

Średnia ocena: 3.53/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.93/5

Zapomnij o osypującym się brokacie i uzyskaj kontrolę nad każdą błyszczącą drobinką z naszą nową bazą pod brokat Glitter Primer! Ta lekka, kremowa formuła utrwali i utrzyma na swoim miejscu nasz primer.

bazy do makijażu ust, bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
w tubie

Świetna

Klej NYX dobrze trzyma cienie z drobinkami, brokaty, nie znam do tego lepszego :) Może być również dobrą bazą pod cienie klasyczne, jednak warto mieć na uwadze, że utrudnia blendowanie. Cena ze średniej półki, ale bajecznie wydajny. Świetny produkt.

Jestem bardzo zadowolona

Nie byłam przekonana do stosowania glitter primera, ale… Teraz nie wyobrażam sobie mocniejszego makijażu bez tej bazy! Dzięki niej kolory cieni są bardziej wyraziste, tak samo z blaskami! Dodatkowo zawsze miałam problem z „tłustą powieką"" i po jakimś czasie cienie zbierały mi się w jednym miejscu… Z bazą ten problem nie występuje lub jest mniejszy

I to się klei

Primer od NYX jest jednym z lepszych, jakie kiedykolwiek używałam. Produkt jest w dużym i wygonie dozującym się opakowaniu, przy czym bardzo wydajny.

Podczas aplikacji, jest lekko wyczuwalny na powiece, jednak kiedy doda się brokat, cień z brokatem czy cień sypki wtedy staje się nie wyczuwalny. Produkt jest trwały, jednak nie jest wodoodporny, łatwo wtedy schodzi. Testowałam go także na zwykłych cieniach matowych, jednak one mi się rolują na powiece.

Jednakże jest to kosmetyk, który na zawsze zagości w mojej kosmetyczce, tak jak brokaty na moich powiekach.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Najlepszy wśród glitterów

Jednym słowem - rewelacyjny! Najmocniejszy, jaki kiedykolwiek używałam.

Świetnie sprawdza się do sypkich pigmentów oraz cieni brokatowych, które nie trzymają się powieki. Jest naprawdę mocny. Mimo kilku godzin noszenia makijażu, cienie nie odpadają i nie zjeżdżają. Po aplikacji cieni na glitter, ich kolor jest bardziej wysycony i podkreślony. Wyglądają bajecznie!
Cienie można aplikować na klej palcem lub pędzelkiem - w obu przypadkach to czysta przyjemność. Po nałożeniu cienie bez problemu się blendują.
Jest bardzo wydajny - zaledwie mała kuleczka wystarcza do pokrycia całej powieki.

Genialna baza pod brokaty i błyszczące pigmenty różnego rodzaju :)

Ten klej pod brokat czy pigmenty jest sztosem.
Kosmetyk jest tak kultowy w makijażu, że każdy powinien go mieć w kolekcji kosmetyków kolorowych.

Baza ma same plusy :
* trwałość- brokaty czy pigmenty różnego rodzaju trzymają się na niej betonowo, zero osypu, zero zabierania się w załamaniach powieki , zero wytracania się koloru
* podbija blask, kolor - wszystko to co powinien robić klej pod tego typu kosmetyki do powiek
* nadaje się też pod cienie perłowe
* nie czuć żadnego zapachu kleju
* ma lekką formułę
* można nałożyć go palcami czy pędzelkiem
* jest bardzo wydajny , naprawdę niewielka ilość wystarczy aby przykleić kosmetyk
* fajny aplikator pozwalający wycisnąć małą ilość
* cena - za taką jakość jest ok
* zakupimy go na prawie każdej drogerii.

Świetna

W konsystencji, jest jak klej. Zachowuje się jak klej. Tubka przypomina mi klej.

Aplikuję ją palcami delikatnie wklepując, chwilę czekam aż lekko wyschnie i robię makijaż. Na powiekach spełnia swoją rolę świetnie, cienie siedzą na miejscu całą noc. Nic się nie przemieszcza.

Trzeba jednak bardzo mocno uważać z ilością produktu, zbyt dużo sprawia, że cienie w ogóle nie chcą się rozprowadzać i tworzą się nieestetyczne plamy.

Nie mam porównania do innych

Kiedy potrzebowałam czegoś do błysków od razu zakupiłam rozsławiony glitter primera od nyx. Nie szukałam niczego tańszego innych firm. Cena jest adekwatna do jakości - produkt jest wydajny. Przy codziennym użytkowaniu strarcza mi przynajmniej na rok. Swoje zadanie spełnia w 100 procentach. Błyski i brokaty trzymają się doskonale, bez osypu nawet po wielu godzinach. Polecam!

Najlepszy w swojej dziedzinie

Jest to najlepsza baza pod makijaż oczu, bezapelacyjnie! Must have dla osób, którym normalnie cienie lubią się rolować i nie trzymają się na miejscu zbyt długo. Tutaj mamy pewność, że cały dzień, a nawet noc cienie będą na swoim miejscu, a blask błyszczących cieni utrzyma się cały czas. Używam również pod matowe cienie, pięknie wybija ich kolory i wbrew pozorom dobrze się blendują. Dodatkowo baaardzo wydajny, bo potrzebna jest dosłownie kropelka.

Pewniak na wielkie wyjścia

Wielkimi krokami zbliżają się święta i nowy rok czyli błyski, brokaty i inne świecidełka.

Kultowy produkt, który chyba wszyscy znają

Plusy:
➕ estetyczne opakowanie
➕tubka
➕wydajny -wystarczy malutka ilość produktu
➕przedłuża trwałość cieni
➕wzmacnia blask
➕szybko zastyga-co dla niektórych może być minusem
➕ułatwiona dostępność-Nyx weszło do rossmana, hebe

Minusy:
➖Brak

Trzyma wszystko!

Produkt trzyma wszystkie cienie, brokaty, przedłuża trwałość makijażu oczu. Każdemu się sprawdza, na każdej powiece. Kluczem jednak jest używanie małej ilości ;) idealny dla wizażysty do kuferka, ale też dla kogoś kto maluje się od czasu do czasu, ale maluje powiekę ;) kultowy produkt, wszystko się w nim zgadza.

Najlepsza baza pod cienie do powiek jaką widział świat

Udało mi się dostać moją wymarzoną bazę z Nyxa Glitter Primer w promocji za 25 zł w drogerii Hebe (standardowa cena to ok. 35 zł). I powiem szczerze, opadła mi szczęka. Ta baza jest nie do zdarcia, zarówno z brokatowymi cieniami, jak i z cieniami innego typu, np. matowymi, satynowymi, błyszczącymi. Robiłam przy użyciu tego primera różne makijaże, cieniami różnych marek. Efekty za każdym razem były olśniewające, kolory intensywniejsze, a trwałość makijażu po prostu nie do zdarcia.

Glitter Primer znajduje się w wygodnej tubce, można go zmieścić z łatwością w kosmetyczce. Jest super wydajny, łatwy w aplikacji i daje naprawdę świetne efekty. Ma cielisty kolor i jest bardzo wydajny. Tubeczka wprawdzie jest niewielka (10 ml), ale dzięki temu, że produkt jest wydajny wystarczy na bardzo długo. Produkt nie powoduje alergii i nie podrażnia oczu.

Ta baza jest czymś, na co zawsze czekałam. To dosłownie sztos! Może nieelegancko jest tak się zachłystywać jakimś kosmetykiem, niemniej musicie mi wierzyć, jest po prostu wspaniały. Nigdy więcej nie sięgnę już po inną bazę pod cienie, ponieważ w tej się zakochałam.

To jest beton, a nie baza :D ten kto ją opatentował jest geniuszem!

Kultowy produkt, obowiązkowy w kufrze wizażysty, ale też pomocny w ,,domowych warunkach"

Wydajny jak diabli- wystarczy odrobina a wszystko pięknie się do niego klei (od perłowych cieni, do brokatów, przez pigmenty/ turbopigmenty)

Dość tępa, gęsta konsystencja, która błyskawicznie zasycha

Nie testowałam przy matowych cieniach- za bardzo obawiam się plam (może zbyt mocno chwytać cień utrudniając blendowanie)

Opakowanie w formie wyciskanej tubki srebrnej z napisami holo- wygląda na ,,młodzieżowy" kosmetyk.
Mnie niestety urwała się końcówka, wiec musiałam przełożyć produkt do innego opakowania

Gorąco polecam