NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

Średnia ocena: 3.48/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.93/5

Zapomnij o osypującym się brokacie i uzyskaj kontrolę nad każdą błyszczącą drobinką z naszą nową bazą pod brokat Glitter Primer! Ta lekka, kremowa formuła utrwali i utrzyma na swoim miejscu nasz primer.

bazy pod cienie, bazy do makijażu ust
przedłużające trwałość makijażu
w tubie

Ulubiony

Uwielbiam go. Po prostu.

Długo się opierałam, nie chciałam inwestować w klej do brokatów jako ktoś, kto nie używa brokatów zbyt często (w momencie zakupu nie używałam ich wcale), w końcu zdecydowałam się zakupić jeden egzemplarz w promocji, na próbę. I zakochałam się.

Tubka jest maleńka, wydawało mi się, że szybko się zużyje, więc używałam sporadycznie. Od pewnego czasu używam produktu regularnie i wiem, że wystarczy na długo - wystarczy naprawdę odrobina, żeby pokryć całą powiekę. W kolorze ciemnobeżowy, znika po rozpracowaniu na skórze. Brokaty, błyszczące cienie przyklejają się pięknie, trzymają w miejscu przez cały dzień (testowane przez +12h), cienie zachowują swój blask aż do zmycia.

To był bardzo udany zakup i wiem, że jak się skończy, kupię go ponownie. Szczerze polecam, prawdziwy hit :)

Idealny .

Klej / baza od NYX Professional sprawdza mie się bardzo dobrze i niemam zamiaru jej jak narazie zmieniać na inną , bo żadna mi tak się nie sprawdzała jak ta od Nyx Professional . Idealnie sprawdza się do sypkich pigmentów , brokatów cieni foliowych i wszystkiego co błyszczy . Kleju używamy w niewielkiej ilości bo jeśli nałożymy zbyt dużo obciąży nam powiekę i błyski zaczną nam się rolować czego nikt niechce . klej sam w sobie jest bardzo trwały , nie ścierają się oraz podbija kolory brokatów , pigmentów i wszystkiego co się błyszczy ! Zapach jest nie wyczuwalny nawet chyba nie posiada żadnego zapachu .Klej jest bardzo wydajny i wart swojej ceny mimo malego opakowania . Produkt ma bardzo fajny aplikator spiczasty dzięki temu wychodzi minimalna ilość produktu . Polecam z całego serca używam już ponad 2 lata i jest to klasyk w mojej toaletce .

Mega

Najlepsza baza pod cienie, jaką kiedykolwiek wymyślono. Niezależnie jakie cienie się na to położy, utrzymają się do momentu, aż postanowimy zmyć makijaż. Cienie można dawać na mokry jak i na suchy produkt. Przy pierwszej opcji bardzo dobrze klei do powieki cienie brokatowe i folie. Maty i satynki lepiej "posiedzą" na wyschniętej już bazie.co do wydajności, praktycznie nie da się jej zużyć. Latami utrzymuje zdatność i właściwości.

Najlepszy klej

Klej zakupiłam zachęcona opiniami koleżanek. Nie myliły się mówiąc, że jest najlepszy do brokatu, ale też do cieni. Używam go pod błyszczące cienie. Fantastycznie utrzymują się na powiece. Nie skleja jej. Cena bardzo dobra. Polecam.

Mój faworyt

Taki produkt za tak niska cenę to jest hit! Do brokatów, folii, ale ja czasem używam jako bazę pod cień. Świetnie wydobywa pigment. Wydłuża trwalosc makijażu. Produkt do zadań specjalnych. Tylko przykro mi, ze tak późno się na niego skusilam.

Mega!

Kleju można używać zarówno na usta, oczy jak i ciało. Zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu. Cienie stają się bardziej intensywne, nic się nie osypuje. Jest bardzo wydajny. Jak najbardziej jestem na tak.

Hit wszystkich hitów

Gdybym miała wybrać tylko jeden makijażowy "gadżet" zdecydowanie wybrałabym te klej do brokatu. Dlaczego? Dlatego, że po jego użyciu przeciętne cienie brokatowe wyglądają jak dobre cienie brokatowe, natomiast te z natury dobre cienie tworzą prawdziwy efekt WOW.
Klej ma śliczne odblaskowe opakowanie, do tego jest bardzo wydajny. Oprócz tego, że każdy brokat wygląda na nim o niebo lepiej, przedłuża on trwałość makijażu.
Naprawdę warto go mieć.

Tego Pana nawet nie trzeba przedstawiać :)

Klej do brokatu zakupiłam po obejrzeniu filmików makijażowych na youtube i każda z influencerek mówiła ,, Nyx Glitter Primer'' :D więc zaciekawiona tym kosmetykiem chętnie po niego sięgnęłam swoimi łapkami. Opakowaniem kleju jest plastikowa, miękka tubka z nakrętką. Po odkręceniu ukazuje nam się wydłużony nosek, który równocześnie jest dozownikiem.

Klej ma białą barwę i gęstą konsystencję, w dotyku jest dość kleisty do dłoni. Klej po aplikacji na powiekę i rozsmarowaniu go zmienia kolor na bezbarwny. Klej nie skleja rzęs oraz nie podrażnia oczu. Zaaplikowane na niego cienie błyszczące i brokaty dobrze się przyczepiają, są trwalsze i ich pigmentacja jest dużo bardziej wyrazista. Klej wspomaga blask. Trzeba przyznać przy tym, że opakowanie jest bardzo wydajne, ponieważ nie trzeba ,,topić'' powieki w kleju by wszystko się ładnie trzymało. Jestem zadowolona i polecam.

Często również go widzę na promocji, standardowo kosztuje około 40 zł ale często przeglądam drogerie internetowe i można go znaleźć w kwocie 25zł :)

Dla maniaczek makijażu,jak najbardziej.

Klej świetnie trzyma brokaty i folie na powiekach,ale trzeba dać minimalną ilość na powiekę.
Nie czułam sklejonej powieki wszystko było ok.
Ja osobiście bardzo mało zużyłam tego kleju,wręcz 1/8.
Często stosowałam pigmenty bez kleju,ostatnio maluję się bez cieni do powiek.
Poza tym wszystko spełnia swoja funkcję.

Najlepszy klej pod pigmenty i brokaty

Mój kochany ulubieniec w moim kufrze kosmetycznym !
Z ciekawości próbowałam innych klejów, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań jak NYX.\
Świetnie sprawdza się do każdego rodzaju pigmentów, brokatów. Nie zbiera się w załamaniu powieki co jest bardzo dużym plusem.
Pigmenty trzymają się naprawdę cały dzień (testowałam na sobie i klientkach)

Super klej

Klej z NYX jest super, nie zawodzi. Bardzo ładna holograficzna tubeczka. Jest miękka i łatwo wycisnąć porządaną porcję produktu. Klej ma kremową konsystencję i przyjemnie się rozprowadza. Używam na powieki pod sypki brokat oraz pod różne połyskujące pigmenty, które mogłyby się osypywać. Efekt utrzymuje się cały dzień. Używam na specjalne okazje, kiedy potrzebuje wielkiego glow❤ Jest wydajny.

Uwielbiam go♥️

Uwielbiam go za konsystencję, która jest dosyć gęsta.
Produkt po rozprowadzeniu go na powiece wtapia się w nią dość szybko...
Idealnie przyczepiaja się do niego cienie brokatowe jak i foliowe i wspaniale podbudowują ich intensywność.
Cienie są bardziej błyszczące.
Jest naprawdę bardzo wydajny...