Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

regenerujące, ochronne, wzmacniające
odżywki do paznokci, preparaty do skórek
olejek

fajna

Ja używam tej odżywki do brwi i sprawdza się :)
Po kilku tygodniach stosowania widać nowe włoski. Minusem tej odżywki jest jak dla mnie intensywny, niezbyt przyjemny zapach. Nie radzę stosować jej przed romantyczną randką, czy idąc do łozka z TŻ-etem ... ba z kimkolwiek innym też nie ;) Osiągniemy na pewno efekt odwrotny od zamierzonego. Cena minimalna, jedna kapusłka starcza na kilka użyć, więc kosmetyk jest megawydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

WOW! Genialny produkt.

O ile w przypadku innych odżywek do rzęs i brwi po miesiącu przeważnie zaczynałam sobie WMAWIAć że jest jakaś poprawa... o tyle w tym przypadku po 2 tygodniach stosowania pewnego ranka żuchwa mi opadła jak obczaiłam moje KRZACZASTE(!!!) i BUJNE brwi oraz rzęsiory!!! :O
Na dzień dzisiejszy, dzięki tej odżywce, jestem posiadaczką gęstych ciemnych rzęs i wyrazistych brwi (wcześniej moje rzęsy były szare i marniutkie, brwi też były jasne i z prześwitami :/).
Odżywka jest niesamowicie wydajna. Za tą cenę, NAPRAWDę WARTO.
Na paznokcie nie używam, ale kumpela sobie wychwala pod niebiosa... więc raczej też skuteczna :)

Na rzesy warto!

Kapsułki sa dość tłuste dlatego nakładam je na noc. Do aplikacji używam szczoteczki ze zużytej już odzywki :) Efekty naprawdę zdumiewające. Rzesy stały sie dłuższe i gęstsze. Na paznokcie i włosy nie stosowałam, bo nie mam takiej potrzeby. Odżywka niesamowicie wydajna! Na rzęsy jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w tr. 1

nie warto

stosowalam na paznokcie, duzo moich klientek przetestowalo w domu, zero efektow nawet przy regularnym stosowaniu.troche nawilza skorki lecz w kwestii regeneracji i odzywienia plytki paznokciowej nie bylo niestety wiekszych efektow.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:duuuuzo

to nie była miłość...

od pierwszego wejrzenia (użycia ;).
naj-sam-wpierw był problem z aplikacją. W każdej "rybce" kryje się gęsta ciesz, na jedno użycie to dużo za dużo, mi jedna starcza na tydzień smarowania rzęs, brwi i paznokci. Z czasem nauczyłam się: robię nacięcie z brzegu ogonka, kapsułkę wtykam do nakrętki po lekach (otworem do góry) i tak może sobie spokojnie stać tydzień.

Druga rzecz: wydawało się, ze nie działa. Smarowałam na noc na rzęsy (jedna kropla), na paznokcie (druga kropla), a to, co zostawało na palcach, wsmarowywałam w brwi. Wydawało się, ze nie działa, ale podobnie jak sam olejek rycynowy- różnice zauważyłam po odstawieniu, rzęsy z czasem zrobiły sie słabsze i cieńsze.

Zaczęłam tez inaczej stosować na paznokciach- nie na całą płytkę, ale bliżej skórek. Skórki już tak nie narastają, paznokcie sie NIE ROZDWAJAJĄ- jestem w szoku!

I nareszcie brwi- wcześniej usuwałam pęsetą bez problemu, ostatnio musiałam się wybrać do kosmetyczki- a i ta miała problem "takie ma pani jaśniutkie i cieniutkie te brwi, ale zadziwiająco mocne". Oszczędzę sobie bólu i już nie będę w brwi wsmarowywać, bo aż za bardzo się wzmocniły ;)

Włosom pewnie nie zaszkodzi, jestem w fazie eksperymentów. Po pół roku jestem zakochana w ten odzywce, a zużyłam jej zaledwie pół opakowania! Zatem
nie martwię się, ze się skończy.

EDIT: jeszcze trochę się pozachwycam- ostatnio trochę za mocno wyskubałam sobie brwi. Stwierdziłam, ze uratuję je GALem właśnie; już po kilku użyciach są ciemniejsze i widzę odrastające nowe włoski. Jupi!
TO DZIAŁA!

Ilość zużytych opakowań: 1/2

CUDO I REWELACJA!!!

Jestem pod wielkim wrażeniem tej odżywki!! Nic i nigdy jeszcze tak nie zregenerowało moich paznokci. Już od wielu lat nie miałam aż długich. Ostatnimi czasy stawałam na głowie, żeby nie rozdwajały się wgłąb płytki, więcej niż te wystające części których prawie nie było. Tragedia. Teraz po 2 miesiącach stosowania odżywki NIE MAM ROZDWOJONYCH PAZNOKCI. Długość każdego to ok. 0,5 cm! I w końcu mogę nimi śrubki odkręcać (no, prawie ;) ). Przez pierwszy miesiąc nie malowałam pazurów i smarowałam codziennie. Teraz maluje, po zmyciu lakieru nie maluje przez 1-2 dni i wtedy smaruje odżywką, głownie na noc. Jest super. Wydajność cudowna. Zapach bardzo mi odpowiada. Troche niewygodne te rybki, ale kto by zwracal na to uwage przy takim skutku!! Mój KWC! :)Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 8 "rybek"

Rewelacja

Odżywkę zakupiłam koło rok temu... Pamiętam, że przy regularnym stosowaniu, nawet przez kilka dni moje paznokcie fantastycznie się zregenerowały, posklejały (mam strasznie rozdwajające się), stały się grubsze...
Odżywka jest rewelacyjna jeśli paznokci się nie maluje, bo trzeba stosowac ją bezpośrednio na płytkę paznokcia.
Chyba z rok jej nie używałam. Moje paznokcie znowu są w opłakanym stanie (cóż taka ich uroda od zawsze była), chyba znowu powróce do stosowania.
Niech wszystkie odżywki w postaci lakieru się schowają... nawet te najdroższe...

Używam tego produktu od:ponad roku...
Ilość zużytych opakowań:cały czas mam jedno...

Rewelacyjna odżywka!

Doskonała, niezastąpiona, niedroga, wydajna i przede wszystkim skuteczna! Kupiłam ją pod wpływem przeczytanych tu recenzji i śmiało mogę stwierdzić, że rzeczywiście jest godna polecenia. Mimo stosowania wielu preparatów, tylko ta odżywka pomogła moim rozdwajającym się paznokciom. Nakładam ją średnio dwa razy dziennie i to w zupełności wystarcza:)
Opakowanie nie jest wcale takie nieporęczne (przynajmniej dla mnie). Co prawda otwartą już kapsułkę nie sposób zużyć na jeden raz, nie trzeba się jednak obawiać o wypłynięcie odżywki z powodu dość gęstej konsystencji.
Zapach również ciekawy- nie wiem dlaczego, ale zawsze jak ją stosuje czuje pierniki:)
Podsumowując polecam gorąco każdemu!

Używam tego produktu od:ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka kapsułek

okropny tłuścioch:(

Oj niestety ale musze zepsuć ta wysoką średnią:(( Kupiłam na allegro zachecona pozytywnymi opiniami. Chciałam wzmocnić moje dość słabe brwi i rzęsy. Na początku bardzo mi sie podobały te rybki i ich zapach ale szybko sie okazało że kapsułki są bardzo nieporęczne, tłuste i trzeba uważać zeby ich nie wylać . To prawda są bardzo, bardzo wydajne ale coż mi po nich skoro nie działają. Po pierwszym użyciu skóra brwi zaczeła piec a wloski zaczęły natychmiast wypadać jedne po drugich!! I to z cebulkami!! Zmyłam szybko to paskudztwo. Postanowiłam dać im 2 szansę tym razem na rzęsy. Efekt był podobny. Po jakimś odstępie czasu ponownie zaaplikwałam na brwi i rzęsy. Czarny scenariusz sie powtórzył :/ Przestałam jej uzywać na włoski na dobre. Następnie wypróbowałam na paznokcie. Mam słabe, miękkie i łamliwe odkąd pamiętam. Dałam 1 dodatkowa gwiazdke za to że na początku wyraznie poprwił stan moich paznokci. Byłam zachwycona ich szybkim wzmocnieniem. Ale moje pazurki szybko sie do niej przyzwyczaily i powróciły do stanu pierwotnego! Ogólnie mówiąc ta odżywka w ogóle nie działa i nie wiem skąd te pozytywne opinie:/Używam tego produktu od:2 miesiecy

bardzo dobra

Najlepsza odżywka do paznokci jaką miałam. Są dzięki niej mocniejsze, nie rozdwajają się i nie łamią - mogę w końcu wyhodować coś, co wystaje poza palec dalej [i to dużo] niż na milimetr. Dużym plusem jest też to, że efekty nie znikają po zaprzestaniu stosowania; jestem z natury niesystematyczna do granic i dwa tygodnie regularnego paćkania się danym specyfikiem to zwykle szczyt tego, na co mogę się zdobyć. W przypadku tej odżywki kryzys determinacji nie jest jednoznaczny z powrotem to uprzedniej wielowarstwowej, poszarpanej postaci paznokci, mogę więc spokojnie robić dłuuugie przerwy i twistoffować się co jakiś czas prewencyjno-kuracyjnie. Tak więc:
+ działanie doskonałe, efekty trwałe
+ tania i bardzo wydajna [jedna kapsułka na kilka razy na panokcie u dłoni]

- gówniane opakowanie, które sprawdziłoby się gdybym miała 5 sióstr i kapsułka szłaby na jeden raz, a tak paćkają mi się półki w łazience
- podrażnia mi oczy przy próbach stosowania na rzęsy, ale chyba poprawia też kondycję tych drugich

Ogólnie pięć gwiazdek, bo jako odżywka na paznokcie jest genialna.

p.s.
Ja sobie wycisnęłam hurtowo zawartość kapsułek do opakowań po olejku do paznokci Oriflame i odżywce jakiejś do rzęs właśnie dla opakowania kupionej i teraz już nie narzekam na problematyczne stosowanie :)

Używam od: nie pamiętam

Wybawca

Nie wiedziałam, że olejek może tak dobrze działać!! I nigdy bym tego nie kupiła, gdyby nie wizaż. :-)
Ja stosuje olejek na noc, nakładam na paznokcie taką ilość, która jeszcze sama z nich nie spływa i idę spać. Rano poznokcie sa mocniejsze! Po około tygoniu stosowania przestałąm mieć problemy z łamiącymi sie i łuszczącymi paznokciami. I zaczęłma je nawet malować. :-) Udało mi się też wychodować wymarzoną długość na ślub. :D A skórki przestały mi sie łuszczyć i mniej narastają.
Wydajny jest niemozliwie (stosuje raz dziennie, czasem po manicure robię dodatkowy masarz z olejkiem) i zużyłam dopiero 1/3 kartonika!
Dla mnie bomba! Nie ma nic lepszego na rynku. :-)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

Idealny!!!

kupilam te kapsulki przy okazji ze strony internetowej, pomyslalam sobie, ze co tam sproboje. Nie mialam jakis szczegolnych problemow w rzesami czy brwiami. Jednak zauwazylam ze po codzinnym wcieraniu na noc olejku w brwi - staly sie mocniejsze, elastyczniejsze a dzieki temu lepiej je ulozyc. Rzesy - wystarczy podkreslic delikatnie tuszem i cudne o wiele gestsze i mocniejsze. Paznokcie zawsze mialam dlugie i mocne ale zauwazylam ze sa mniej zolte (moja zmora od ciaglego malowania). Równiez wcieralam olejek w koncowki wlosow ale to dopiero kilka razy wiec ciezko mi sie wypowiedziec, ale mysle ze bedzie. Podsumowujac zdecydowanie polecam kazdemu
Warto dodac ze ta odzywka jest bardzo wydajna i niesamowicie tania. Kolejny plus dla naturalnych kosmetykow!!!

Używam tego produktu od:2 tyg