Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

ochronne, wzmacniające, regenerujące
odżywki do paznokci, preparaty do skórek
olejek

Mój hit na paznokcie i rzęsy

Bardzo lubię te rybki. Rybka lubi pływać ale to w rybce pływa to co najlepsze. Na początku stosowałam do paznokci, zauważyłam że po kilkudniowym smarowania były mocniejsze i ładniejsze. Trzeba jedynie poświęcić dziennie minimum 30 minut na siedzenie bez ruchu z wsmarowanym płynem (najlepiej odpalić ulubiony serial). Od niedawna stosuje do wzmocnienia rzęs i tu też miłe zaskoczenie, że rzęsy nie wypadają, są dłuższe. Rybki w bardzo przystępnej cenie dostępne w aptekach stacjonarnych i internetowych. Moje opakowanie starcza na dłużej niż rok.

Świetna odżywka!

Całkiem fajna odżywka od paznokci. Czasem zanim spiłuję paznokcie, dodaję ją do wody, gdzie się rozpuszcza, a następnie moczę w niej dłonie. Czasem wcieram ją w paznokcie i ubieram bawełniane rękawiczki. Świetnie regeneruje po hybrydach. Moje paznokcie w ogóle nie są zniszczone. Wzmacnia i odżywia. Rybek jest dużo, starczają na długo. Cena niska, wydajność duża. Nic, tylko brać i używać. Polecam!

bardzo lubię

Produkt jest bardzo wydajny, bo jedna rybka wystarcza na kilka razy. Ja używałam ich do paznokci przez co był tak wydajne. Rybki są tłuste, wchłaniają się całkiem szybko jak na taki olejek. Konsystencja jest gęsta i bardzo przyjemna. Zapach jest praktycznie znikomy. Produkt dobrze regeneruje paznokcie i mam wrażenie, że już po kilku aplikacjach paznokcie stają się twardsze. Na pewno rosną zdrowsze przy systematycznej aplikacji.

Ciekawe

Kosmetyk dostałam w prezencie, sama nie wiem czy bym po niego sięgnęła zastanawiając się czy tak mała ilość preparatu w kapsułce mi wystarczy na moje cienkie i średnio-długie włosy.
Kapsułki są bardzo fajne i dobrze się spisują. Okazało się że ilość wyciśnięta z pojedynczej kapsułki, roztarta w dłoniach spokojnie wystarczy nam na całe włosy. Nie obciąża ich, dobrze regeneruje i odbudowuje ubytki w sposób widoczny. Wygładza włókno włosa i po zabiegu keratynowego prostowania znacząco przedłużyły efekty
Wygodne kapsułki łatwo otworzyć i wylać ich zawartość na rękę.
Pachnie przyjemnie.
Idealnie sprawdza się w podróży kiedy odetniemy z blistra kilka kapsułek i już nie musimy targać ze sobą całej odżywki do włosów.
Polecam!

Genialne!

Pierwsza odżywka w kapsułkach, która faktycznie działa. Paznokcie po 3 tygodniach są nie do poznania - mocne, brak rozdwojeń, gładkie oraz brak przebarwień. Jak za taką cenę to produkt zdecydowanie wart wypróbowania. Używam ich na noc, jedna kapsułka wystarcza mi na kilka użyć, ponieważ jest w niej dość dużo żelu niż mogłoby się wydawać. Piękny zapach, bardzo dobre działanie no i cena według mnie bardzo niska. Odżywka nie raz uratowała moje paznokcie, fajnie działa również na skórki (są nawilżone, nie powstają rany) i z chęcią wracam do niej gdy moje paznokcie są w gorszym stanie.

Odżywka jest świetna. Dzięki szklanemu pilnikowi i codziebnemu wcieraniu tego oleju , mogłam w końcu zapuścić moje lamliwe paznokcie na mega długie . Bardzo polecam. Ja swoje rybki przelewam do buteleczki z pędzelkiem po innej odzywce, używam bardzo długo i jeszcze na długo mi starczy.

Plusy:
+ działa
+ ładnie pachnie
+ ekonomiczne
+ tanie

Minusow nie widzę

Świetny do paznokci

Po nieumiejętnie zdjętym z paznokci żelu moje paznokcie były w opłakanym stanie: rozdwajały się, pękały, były cienkie jak papier... wszystko złe, co można sobie wyobrazić. Rybki ocaliły moje paznokcie, które - choć nie zauważyłam by rosły szybciej - są teraz twarde, nie pękają, a skórki są gładkie i odżywione jak nigdy.
Polecam - moim zdaniem świetny zapach (mi kojarzy się z zapachem sauny z aromaterapią), konsystencja i wydajność bardzo na plus (jedna rybka starcza na dwa użycia).

Wszechstronne :)

Smaruje nimi paznokcie by je wzmocnić, skórki żeby były bardziej nawilżone, rzęsy i brwi żeby były gęstsze i nie wypadały. Są po prostu idealne do wszystkiego. Największy efekt widzę na paznokciach, staram się je aplikować codziennie na noc i czasami w dzień kiedy mam czas. Dzięki nim efekty są widoczne gołym okiem, pazurki szybciej rosną a skórki nie są takie grube i łatwiej je rozpuścić. Kapsułkę lubię tez dodać do maski na włosy, wtedy są jeszcze bardziej sypkie i sztywne ale w dobrym sensie.

Świetne

Bardzo dobry produkt.
Przede wszystkim jest to olejek wiec wchłania się w paznokcie odzywiając je. Bogaty skład .
Umnie w mieście dostępny w zielarni za 12 zł.
Paznokcie po niej są nawilżone, nie rozdwajaja się, skórki są miekkie. Uzywam jej codziennie wieczorem, awet jak mam pomalowane paznokcie. wcieram je w skórki.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 2

Dodawana do masek super

Keratynową odżywkę stosowałam tylko w pielęgnacji włosów i w tej kwestii się wypowiem. Dokładana do maseczki bądź odżywki wzmacniała ich działanie i sprawiała, że włosy bardzo dobrze się miały, były miękkie, błyszczące i nawilżone. Stosowanie rybek na końcówki nie przypadło mi do gustu, sama aplikacja była uciążliwa przez konsystencję. Włosy po nałożeniu preparatu stawały się twarde, sztywne, sklejone i nie przyjemne w dotyku, ich wygląd też nie był najlepszy. Po tygodniu nakładania odżywki na końcówki zrezygnowałam bo wyglądały coraz gorzej.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełeczko

Ulubione

Po nieszczęśliwej przygodzie z odżywką Eveline moje paznokcie były w opłakanym stanie. Można je było dosłownie zdrapywać, łamały się w połowie długości itp. Istny dramat. Rybki jakoś tak ciągle się przewijały w obserwowanych blogach w otoczeniu ochów i achów ale jakoś nie dowierzałam, że coś tak niepozornego może pomóc. W końcu jednak z desperacji postanowiłam zaryzykować i całkowicie się to opłaciło. Za niewielką cenę otrzymujemy kosmetyk, który nie dość, że daje niewiarygodne efekty to jeszcze dostarcza mnóstwo zabawy. Mój luby i siostra wręcz się biją kto tym razem będzie mógł ukręcić rybce ogonek ;)

Pierwsze co zachwyca w kapsułkach to zapach, na początku wydawał mi się ostry i męczący (co pewnie było winą ratowania paznokci przy makabrycznych upałach) ale z czasem stał się przedmiotem uwielbienia nie tylko mojego ale i wszystkich osób znajdujących się w pobliżu kiedy akurat go używam.

Dłonie po nim cudownie pachną i są świetnie nawilżone. Kiedy już wmasuję odżywkę w paznokcie, nadmiar wcieram w dłonie.

Po miesiącu stosowania odzyskałam długie, twarde paznokcie. Rzeczywiście lakiery dłużej się trzymają, nawet te najbardziej badziewne wytrzymują około tygodnia. Jest to dla mnie całkowitą nowością, że po tygodniu zmywam lakier bo zwyczajnie mi się znudził a nie dlatego, że paznokcie wyglądają strasznie. Aktualnie przez 6 dni w tygodniu mam lakier na paznokciach a jeden poświęcam na wcieranie rybki - paznokcie mają naturalny, nie odbarwiony kolor, skórki są miękkie i zadbane i zniknął problem rozdwajających się, kruchych paznokci.

Świetnie działa też na włosy, zarówno nakładany samodzielnie na włosy jak i zmieszany z czymś jako dodatek, w moim przypadku mieszam trochę jantaru albo kozieradki z kilkoma rybkami i wcieram we włosy na kilka godzin. Nie mam problemu ze zmyciem mieszanki jak przy olejach a efekt jest wspaniały.

Za 10zł, przy niemal fanatycznym stosowaniu, mam wciąż mnóstwo rybek i powinno starczyć ich do końca roku więc zakup jak najbardziej opłacalny :)

Jedynym minusem jest dostępność ale wystarczyło zamówić u pani w doz opakowanie i było już następnego dnia do odbioru więc to naprawdę niewielki minusik.

Używam tego produktu od: Pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Wykańczam drugi listek

Genialna!

Zacznę od tego,ze moje paznokcie wolały o pomstę do nieba-mimo uciążliwych prób wzmocnienia ich różnorodnymi preparatami,wyglądaly jakbym pracowała w kamieniołomach. Dodatkowo jestem chora na Hashimoto,przez co były one jeszcze bardziej łamliwe i delikatne. O długich mogłam tylko pomarzyć.Wtem natrafiłam na te odżywkę,głownie zachęcona ceną. Okazało sie jednak,ze był to strzał w dziesiątke! Paznokcie nagle odżyły,w niecałe 2 tygodnie urosły mi szpony jak u kocicy.;) Nie sa juz tak łamliwe.
Odzywka ma fajny skład,ładnie pachnie i jest wydajna.
Z pewnością zostanie ze mną na dluuuugo.:)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2