Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

regenerujące, ochronne, wzmacniające
odżywki do paznokci, preparaty do skórek
olejek

najlepsza do brwi

Jeżeli u Was nie zadziałał tak jak u mnie olejek rycynowy polecam te kapsulki

-używam tylko i wyłącznie na brwi i w tym doskonale mi się sprawdza
-Po rybkach moje brwi zaczęły się zagęszczać już po zużyciu połowy opakowania. W końcu nie mam większych przerw między włoskami.
-konsystencja produktu jest tłusta, oleista
-W opakowaniu mamy 48 rybek, wiec pudełko wystarcza nam na półtorej miesiąca
-cena jest rewelacyjna - ok 10 zl, w zależności od apteki
-dostępność produktu jak najbardziej na plus
- aplikacja jest bardzo prosta - należy oderwać końcówkę a produkt wmasować w konkretne miejsce (paznokcie, brwi, rzesy).
-codziennie wieczorem godzinę przed spaniem wsmarowuje w brwi odrobine tego specyfiku. Resztę, która zostanie można zużyć na rzęsy, łokcie, czy paznokcie.
-kosmetyk pozostawiam na całą noc. Rano myję buzie żelem oczyszczającym do twarzy.

⚠️ Pamiętajcie, otwartej kapsułki nie używamy kolejnego dnia. Kapsułka już nie ma takich samych właściwości jak zaraz po otwarciu.

Polecam!

Ryby mają moc!

Przez wiele lat nieumiejętnej pielęgnacji, a raczej jej kompletnego braku, moje paznokcie były krótkie, łamliwe i rozdwojone - mogłam ściągać warstwa po warstwie z płytki.
Odżywka, która obiecuje diamentowa twardość, w moim przypadku pogłębiła tragiczny stan paznokci.
I wtedy na Wizaż.pl znalazłam te rybki - 48 sztuk za 9 zł i przeważająca ilość pozytywnych recenzji.
Kupiłam, spróbowałam i REWELACJA.
Stosuje je na noc, przed pójściem spać, bo strasznie długo się wchłania i wszystko co dotknę leci mi z rąk ????.
Po pierwszym opakowaniu, paznokcie przestały się rozdwajać, stały się twarde, szybciej rosną, a skórek nie muszę już tak często wycinać.
Używałam również na brwi i rzęsy - stały się gęstsze i dłuższe.
Na paznokcie nie stosuje nic innego.
Najlepsza odżywka wszechczasów!

Rybki wymiatają

Ten produkt to po prostu rewelacja. Zakupiłam je kiedyś w aptece z polecenia farmaceutki zza lady aby ratować paznokcie gdy nic innego nie działało i skończyły mi się pomysły.
Opakowanie zawiera wiele 48 rybek a cena to po prostu grosze patrząc na jakość produktu i wydajność.
Produkt przeznaczony jest do wielorakiego zastosowania. Ma na celu regenerację i wzmocnienie paznokci, rzęs czy włosów w zależności co w danym momencie potrzebujemy.
Ja sprawdziłam je na paznokciach, rzęsach i brwiach i w każdym przypadku byłam zadowolona. Paznokcie już po kilku aplikacjach stał;y się widocznie wzmocnione, przestały się rozdwajać i stały się mocniejsze, nie wyginały mi się i nie były jak papier. Co do rzęs to zauważyłam że widocznie mniej ich mi wypada i rosną nowe włoski to samo tyczyło się brwi. Moje były bardzo rzadkie no i często wypadały dlatego musiałam je uzupełniać cieniami. Po rybkach zaczęły się zagęszczać i przestały wypadać.
Aplikacja jest banalna, odrywamy końcówkę a produkt nanosimy i wsmarowujemy tam gdzie chcemy. Konsystencja jest tłusta i gęstawa. Produkt łatwo się nanosi, nie przelewa się on. Jedyne co to trzeba być cierpliwym i systematycznym. Minimum raz dziennie należy rybki nanieść i odczekać przez długi czas a więc jak na paznokciach to najlepiej nic nie robić. Nałożyć i najlepiej siąść przed tv tak aby spokojnie produkt pracował na naszych paznokciach. Na rzęsy czy brwi możemy go nanieść na noc.
Nadmiar albo ostateczne usunięcie produktu wystarczy przetrzeć wacikiem i już.

hit hit hit!!

Dzięki tej odżywce stosowanej na noc, udało mi się zapuścić grzywkę - mimo codziennego traktowania jej prostownicą.
Początkowo stosowałam z nadzieją, że troszkę ochroni włosy przed ciepłem, alee zrobiła znacznie więcej - włosy są błyszczące, zdrowe, nie łamią się, zachowują swoją grubość

Extra olejek

Kapsułki keratynowa kupiłam w aptece, ponieważ szukałam czegoś co uratuje moje zniszczone paznokcie po hybrydzie. Produkt wcieralam w płytkę paznokci wieczorem przed snem. Po miesiącu regularnego stosowania stwierdzam że olejek zadziałał cuda. Paznokcie nie dość że urosły to jeszcze wzmocnił się. Także z czystym sumieniem polecam.

ok!

Działają bardzo dobrze! Paznokcie wzmacniają i wygładzają. Cena jest dobra. Stosuję wieczorem, przed pójściem spać. Potrzeba chwili, żeby się odżywka wchłonęła.

chyba najlepszy taki produkt

bardzo dobra pielęgnacja paznokci. robią się mocniejsze, wygładzone, twarde. tego właśnie mi było trzeba. cena bardzo dobra, są też łatwo dostępne. oprócz paznokci do pielęgnacji brwi i rzęs....

Tanie i dobre!

Fantastyczne jeśli chodzi o olejowanie paznokci i pielęgnację rzęs/ brwi. Łatwo dostępne, korzystna cena.
Paznokcie są odżywione, mocniejsze, szybciej rosną. Skórki są odpowiednio natłuszczone, zadbane.
Przyspiesza wzrost brwi gdy trochę przesadzimy z regulacją ;)
Odżywia rzęsy, są elastyczne, dłuższe, lepiej się podkręcają.
Polecam!

Cudo

Uwielbiam te rybki bo zdecydowanie poprawiają stan skórek i samych paznokci. Zapach wg. Mnie nie jest przyjemny ale też nie odrzuca . Są mocno tłuste także najlepiej używać kiedy wiemy że znajdziemy chwilę bezruchu dla dłoni/ stóp ;) cena i skład zdecydowanie zachęcają a efekty stosowania kapsułek przekonają do zakupu kolejnego opakowania.

Mistrzostwo

Prawie każdy kto nosi hybrydy ma problem po pewnym czasie ze zmęczonym paznokciami. Ta odżywka sprawia, że paznokcie wracają do dobrej formy w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Jestem bardzo miłe zaskoczona efektami. Stosuje też na zniszczone końcówki włosów i działa równie dobrze jak na paznokcie. Produkt wydajny i bardzo skuteczny, cenowo też jest bardzo w porządku.

Mój hit

Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie to mistrzostwo. Miałam tragiczne paznokcie, po hybrydach i nieumiejętnym ich zdejmowaniu, płytka była jak papier, zaczerwieniona i bardzo bolesna. Nawet mycie rąk pod ciepłą wodą sprawiało ból. Używałam rybek 2 razy dziennie przez miesiąc i efekt jest powalający. W krótkim czasie zaczęła mi narastać nowa warstwa płytki, widziałam różnice gołym okiem. W składzie nie widać keratyny albo jestem ślepa, ale najwyraźniej to co jest wystarcza. Jedna rybka starcza na obie dłonie, aplikacja jest banalna. Nadmiar wycieram w papier a i tak trochę zostaje gdzie trzeba. Swoje opakowanie trafiłam za 9.99zł na stronie apteki DOZ. Złożyłam zamówienie powyżej 20zł i z darmową dostawą odebrałam paczkę w punkcie.

SUPER !!!!

genialne rybki :) uzywam do paznokci - okryłam ten wynalazek całkiem niedawno ale zachwycił mnie od razu ! dotyczas uzywałam kremu do skórek avon i nadal go używam ale ... rybki są super - wprawdzie trzeba poświecic im tochę czasu - dość tluste i od razu po uzyciu trzeba chwilę odczekać zanim za coś sie złapię ale .... zawsze można wetrzeć w koncówki włosów :) używam od 2 miesięcy i widzę zdecydowaną różnicę - paznokcie rosną szybciej, mam wrażenie że są mocniejsze, idelanie nawilża przy hybrydzie - stosuję zaraz po malowaniu zamiast oliwki i praktycznie co wieczór dla tzw odzywienia i regeneracji