Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Kategoria
Marka

Podkład we fluidzie rozświetlający. Zawiera witaminę E oraz czynniki nawilżające i matujące. Formuła na bazie pigmentów odbijających światło, które optycznie wygładzają skórę. Dostępny w kilku naturalnych odcieniach. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Producent zapewnia, że nie tylko upiększa, ale też nawilża i uelastycznia skórę.

rozświetlające, matujące, nawilżające
fluidy
w tubce

Nic specjalnego

Podkład kupiłam w ciemno z ciekawości. Zachęciła mnie niska cena a szukałam akurat jakiegoś podkładu rozświetlającego. Niestety zawiodłam się. Podkład nie spełnia swojego zadania, nie zauważyłam żadnego rozświetlenia, krycie zerowe, podkreśla suche skórki. Raczej do niczego sie nie nadaje. Nawet za ta niska cenę nie polecam

Rozczarowanie, nie kryje

Fluid jest niedrogi, a tym samym jakość jest nijaka. Odcień naturalny po wyschnięciu opalizuje cerę na brązowo i to wszystko. Krycie jest zerowe. Ciężko nim nawet wyrównać ton skóry. Używałam kremów bb które kryły lepiej niż ten fluid. Rzeczywiście rozświetla, chociaż efekt bardziej przypomina natłuszczenie. Kosmetyk jest bardzo płynny i lepki, na twarzy lepi się, łatwo spływa i znika, nawet po przypudrowaniu ciężko zatrzymać go "na miejscu". Ponadto skóra sprawia wrażenie zmęczonej, starej. Mam wrażenie, że zamiast zakrywać niedoskonałości tylko je uwydatnianiam. Ogromne rozczarowanie i jeden z niewielu moich kosmetyków, który trafił do kosza.

Nie dla mnie

Podklad nie dla mnie. Slaba gama kolorystyczna. Przeszkadza mi chemiczny zapach. Podklad ciastkuje sie na mojej cerze i nie wspolgra z innymi kosmetykami. Jedyny plus to cena.

Super produkt za grosze

Kupiłam ten podkład z tego względu, że złapałam trochę słońca i wszystkie podkłady miałam za jasne. Stwierdziłam, że to idealna okazja, aby przetestować ten produkt. Jak się okazało, jest to super kosmetyk za 10zł. Piękny efekt rozświetlenia i blasku. Bardzo zdrowy i naturalny efekt. Na bazie nawet długo się trzyma. Daje radę cały dzień.

Niby ok

Nie polubiliśmy się za bardzo. Nie utrzymuje się zbyt długo na twarzy, smuży, brak możliwości budowania krycia. Wygląda dość lekko jednak ciut ściąga skórę.

Wieloletnia przyjaźń

Od wielu lat podkład Lovely Make-up Brillance gości w mojej kosmetyczne i podejrzewam, że szybko się to nie zmieni. Łatwo się nakłada,przy czym ładnie pachnie wygląda naturalnie i nie tworzy maski, za to niestety szybko się ściera z twarzy. Dobrze kryje ale moja skóra nie jest problemowa. Ma super drobinki rozświetlające, za to nie uzyskamy pełnego matu ale w towarzystwie pudru jest przyzwoicie.

Lekki i całkiem przyzwoity

Kupiłam z przypadku i pokochałam. Jest lekki i dobrze dogaduje się z moją skórą, a to najważniejsze. Jeśli chodzi o rozświetlenie to tylko przy dodatku rozświetlającego pudru i fixera do kompletu. Jest to podkład zdecydowanie dla osób, które nie mają dużych problemów z cerą. Nie poleciłabym go dla skóry przetłuszczającej się, bo po całym dniu bez korekt faktycznie skóra zaczyna się bardzo świecić i „pocić”.

W miarę dobry

Fluid jest wydajny, ale ma trochę za rzadką konsystencję, przez co wylewa się z tubki. Kryje dosyć słabo, twarz się po nim świeci więc wymaga przypudrowania. Za to efekt jaki daje jest naturalny.

Średni..

Produkt kupiłam w najciemniejszym odcieniu na lato. Ciężko mi ocenić jego krycie, ponieważ mieszam go z Meybeline Affinitone Mineral. Ale myślę, że można powiedzieć, że sam ma krycie średnie. Wydajny. Jednak dla mnie dużym minusem jest bardzo duże świecenie. Wiem, że to produkt rozświetlający, jednak po jakimś czasie twarz wygląda na tłustą.. Muszę przypudrować 2x dziennie.. (Gdzie mi się to nie zdarzyło z żadnym podkładem, cerę mam suchą)

Dobry

Fluid nie tworzy efektu maski,dopasowuje się do odcienia skóry.Nadaje delikatny efekt rozświetlenia,przez co twarz wygląda na wypoczętą i wygładzoną.Konsystencja jest lekka,dobrze się rozprowadza.Niestety nie jest wydajny i trwały,ściera się z twarzy.Nie kryje również niedoskonałości.

Tani i dobry

Podkład bardzo tani i łatwo dostępny. Nie robi maski na twarzy i ładnie się rozprowadza.Krycie moze nie jest oszałamiające, ale jakieś tam jest.
Kiedyś stosowałam cały czas,a ostatnio kupiłam na promocji, żeby sprawdzić czy nadal mi pasuje i nic się nie zmieniło :)

Małe złotko za śmieszne pieniądze. :)

Chyba takie moje szczęście, że produkty kupione przypadkiem, widziane w reklamie zwykle są moimi faworytami.
Tak też było w przypadku tego fluidu z Lovely.
Ma on kilka wad, ale ... zalety są zdecydowanie ważniejsze! :)

Plusy:
+ Po pierwsze, przepiękne opakowanie - krem w kolorach kawy z mlekiem, no śliczności. :) Pięknie prezentuje się w kosmetyczce i na półce w łazience. Wygląda na taki, powiedziałabym... z wyższej półki. ;)
+ Tubka jest mała, poręczna, zmieści się do każdej torebki.
+ Uniwersalny, bo "for all kinds of skin"!
+ Jeden z większych plusów to cudowny, świeży, lekki zapach. Osobom, które lubią takie smaczki w kosmetykach, szczególnie do twarzy, które mają piękny zapach - serdecznie polecam!
+ Trzy rodzaje kolorystyczne - naturalny, pastelowy i jeszcze jeden, najciemniejszy z nich wszystkich.
+ Mój wybór padł na wersję pastelową. Fluid na twarzy wygląda bardzo dobrze, nie daje efektu maski, lekko wtapia się w koloryt cery.
+ Nadaje pięknego blasku, dzięki drobinkom w formule.
+ Drobinki pozwalają uzyskać efekt wygładzonej, wypoczętej skóry.
+ Sama formuła według mnie jest lekka, nie zapycha, nie powoduje alergii, zaczerwienień ani wyprysków.
+ Łatwo się rozprowadza, zarówno rękami, gąbeczką, jak i pędzlem.
+ Używałam go latem, więc mogę stwierdzić, że fluid się nie waży na buzi, nie rolluje, nie tworzy "plackowatych" plam.
+ Cena jak marzenie, w promocji kupiłam za ok. 7 zł.
+ Lubię tą tubkę, gdyż bez problemu precyzyjnie można aplikować produkt - jest trwała, a produkt się z niej nie wylewa.
+ Producent obiecuje efekt nawilżenia. I w tym przypadku to nie są obiecanki-cacanki. :)
+ I kolejny bonus - witamina E, która z pewnością zadba o naszą skórę.

Minusy:
- By móc cieszyć się efektem świetlistej, ale nietłustej cery, należy wyposażyć się w dobrze matujący puder. Niestety ten podkład zdecydowanie NIE matuje, a producent m.in. to właśnie obiecuje. Co więcej, powiedziałabym, że daje efekt konkretnego, nieestetycznego świecenia. To jednak jest do skorygowania. Używałam razem z nim pudru z Rimmela Long Lasting (btw mój absolutny faworyt) w czerwonym pudełeczku. Cera stała się zmatowiona, ale wciąż było widać drobinki, zawarte w podkładzie, więc efekt był powalający, gdyż cera wyglądała naprawdę na świeżą i wypoczętą.
- Po kilku godzinach po prostu ściera się z buzi - nie jest długotrwały. Ale czego oczekujemy za takie pieniądze? :)

Reasumując, jestem bez reszty oddana temu fluidowi i będę go używać jeszcze przez długi czas. :)
Serdecznie polecam!
Maddi.