Alfaparf, Semi Di Lino Diamante, Illuminating Essential Oil (Mikrokrystaliczny olejek regeneracyjny)

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Illuminating Essential Oil to odżywczy zabieg w formie olejku do spłukiwania ułatwiający zamknięcie łusek włosów. Dzięki połączeniu naturalnych składników takich jak kwasy OMEGA-3, Omega-6 oraz witaminy F uzyskanej z siemienia lnianego, regeneruje włókno oraz wygładza łuski włosa. Natychmiastowo nadaje wyjątkową miękkość i połysk. Nie obciąża włosów.

Skład: Propylene Glycol, Alcohol Denat, Water, Myristyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Lauryl Alcohol, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance), PEG-75 Lanolin, Linalool, Linseed Acid, Citral, Hydroxyisohexyl 3 Cylcohexene Carboxaldehyde (Lyral), Centella Asiatica Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract (Linseed), CI 42090 (Blue 1), Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące, wygładzające
w ampułkach
Skóra głowy
normalna

Rewelacja

Odnoszę wrażenie, że niektóre panie po prostu biorą z półki coś, co wygląda fajnie i drogo i spodziewają się Bóg wie jakich cudów. Może najpierw warto byłoby przeanalizować skład tego, czego chce się użyć. Jeśli jedna pani z drugą mają przesuszone, łamliwe i sfatygowane włosy, to chyba oczywiste, że morze mieszanki alkoholi zawartych w ampułce tylko pogorszy ich stan. Gratuluję wyboru i ogólnie wiedzy, bo przez takie właśnie osoby dobry produkt ma zaniżoną ocenę. Radzę zainwestować w porządny olej odpowiedni dla porowatości włosów, delikatny szampon albo w ogóle mycie odżywką i porządną maskę. Dopiero wtedy, kiedy włos będzie zdrowy i zadbany, będzie można myśleć o nałożeniu tej ampułki, która - przypominam - służy do jednorazowego użytku, co znaczy, że nakładamy ją na włosy CAŁĄ, a nie 1/5 i to rozcieńczoną. Jeśli szkoda Wam jednorazowo wylać na głowę ampułkę za 8zł, to radzę się zastanowić i wybrać coś innego.

Jeśli o mnie chodzi, to ampułka spisała się nieziemsko. Włosy miałam po niej błyszczące jak nigdy, miękkie, sypkie i skręcone jak u aniołka :D Ampułkę przelałam do butelki z atomizerem, spryskałam włosy na całej długości i zostawiłam na noc.

Ilość zużytych opakowań: 3 ampułki

milutki

Kiedy chcę zafundować swoim włosom mocną dawkę witamin sięgam właśnię po tą ampułkę :) pięknie nabłyszcza, wygładza. Kiedy czuję, że moje włosy są w kiepskiej kondycji to nakładam całą ampułkę. nie lubię jej zapachu, ale myślę, że to nie zapach gra tu pierwsze skrzypce. Wcale nie obciąża wręcz przeciwnie. Po jej zastosowaniu mam jeden dzień dłużej świeże włosy. Polecam :) Choć chyba prawda jest w tym, że po bardzo częstym stosowaniu wysusza troszkę włosy..

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

mogę polecić

Ampułki kiedyś kupiłam do domu, ostatnimi czasy pielęgnuję nimi włosy przy każdej wizycie u fryzjera czyli średnio co 2 miesiące. I powiem tylko tyle, że przy takiej częstotliwości uzywania ampułki spisują się bardzo dobrze. Zapach maja troche męski (?) ale zapach mi w ogóle nie przeszkadza. Trzymam na włosach dosłownie chwilę, spłukuję i potem modeluję, włosy są gładkie, sprężyste i chce się je dotykać.
Warto spróbowac

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

jak dla mnie super

Olejek bardzo dobrze rozświetla moje blond włoski. Jedynym minusem jest to, że chyba lekko je przesusza, ale nie jestem pewna czy to właśnie on spowodował ten efekt.
Nie obciąża włosów, a efekt był tak fajny, że pomimo lekkiego przesuszenia napewno jeszcze go kupie.

Olejek jest w szklanym pojemniku, kojarzy mi sie z opakowaniem leków jakie były jak byłam dzieckiem :)

dla mnie rewelacja

Mam suche krecone włosy, i bardzo często zmieniam kolor włosów (czasami drastycznie), włosy po demakijażu i nałożeniu koloru (nieudanego) przez fryzjera i tak nie były juz w najlepszym stanie.
Mimo to ufarbowałam je kolejny raz i po koloryzacji włosy szeleściły mi jak celuloza:(
Nałożyłam jedną ampułkę i dla mnie -magia, zamknięta łuska włosów, a włosy miękkie puszyste i delikatne.
To nie jest moja pierwsza próba, w zeszłym roku zużyłam całe opakowanie, mam włosy do ramion, i jest ich dośc sporo, na jedno uzycie 1 ampułka.
Nie mam problemów z rozprowadzaniem na włosach, fakt leje sie to prawie jak wode, ale wlewam olejek na włosy, i wcieram.
Dla mnie efekty sa spektakularne, kiedy włosy były na prawdę w tagicznej kondycji, po stosowaniu dochodziły do siebie, pamietac tylko trzeba, że nie należy używac jej za często - optymalnie 1 raz w tygodniu.
Zapach mi nie przeszkadza, choś faktycznie do najpiekniejszych nie należy, ale dla mnie istotniejsze jest, że działa.
Kiedy miałam więcej czasu po nałożeniu olejku nakładałam recznik i chodziłam tak ok 2 godziny, a czasami kladłam się spać.
Bez problemu zmywa się z włosów .
Jutro kupuje kolejne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie i dwie ampułki

??

Nie widzę efektów nabłyszczenia (mam kruczoczarne włosy więc spodziewałam się przynajmniej JAKIŚ efektów...)

Największy minus : aplikacja specyfiku.
Jest to totalnie płynna formuła - wylanie tego sobie na dłoń a potem na głowę w wannie to dla mnie nie lada akrobacja :) Taka moja subiektywna uwaga.
A zapach... okropność...

Jak dla mnie : za tą cenę spodziewałam się czegos więcej.

Cudownie świeże włosy!

jestem na prawdę zadowolona! Moje szybko przetłuszczające się włosy u nasady nawet kilka dni po użyciu produktu są nadal błyszczące i świeże! Olejek dodaje im dodatkowo miękkości i sprawia, że stają się mocniejsze. Uwielbiam go!!!:)

Dziewczyny uważajcie!

Mam włosy łamliwe, rozdwojone i przesuszone, a wszystko przez nieumiejętnie przeprowadzony zabieg dekoloryzacji.
Sięgnęłam po ampułki, bo wierzę w markę Alfaparf, a produkt wygląda profesjonalnie. Niestety, tylko wygląda... bo o pozytywnym działaniu nie ma mowy. Rozumiem, że zjaranych włosów nic nie naprawi, ale to olejek REGENERACYJNY, mógłby chociaż nawilżać czy nabłyszczać. Poza tym, że nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów, to podczas spłukiwania zawartości ampułki z mojej głowy zaczęły wychodzić włosy i to w niebezpiecznie dużej ilości. Byłam przerażona, kiedy zobaczyłam wypadające masowo kępy włosów, aż zawołałam mamę, bo nie wierzyłam! wtedy rozstałam się z tym produktem. i nigdy do niego nie wrócę.
Dużym minusem jest niezdrowo mocny alkoholowy zapach. Fee. Czułam się, jakbym denaturat na głowę aplikowała.
Włosy miałam wówczas do połowy pleców i nie było mowy o dzieleniu jednej ampułki na kilka aplikacji. Jedna starczała za to tak akurat na jeden zabieg.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 6 ampułek

Na wielkie wyjścia

Nabłyszcza. To fakt. Włosy po jego zastosowaniu wygladaja bardzo zdrowo - to też prawda. Ale nie zgodzę się, że odżywia, bo po paru użyciach PRZESUSZA włosy. Do moich cienkich piórek nadaje się tylko przed wielkimi wyjściami - włoski wyglądają naprawdę super. Nie sprawdza się kompletnie w stałej pielęgnacjo-regeneracji :D.
Nakładam (zgodnie z zaleceniami producenta )dzień przed wyjściem a potem myję jeszcze raz włosy, bo jego zapach przyćmiewa zapach perfum...

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

polecam!

Najbardziej zadziwiło mnie nie jego działanie, ale wydajnosc. Jedna ampułka wystarczyła mi na 3 uzycia, a nawet na 4 jakby sie uprzeć (moje włosy za połowe pleców, raczej geste, ale cienkie). Nie ryzykowałam wylewania całej amuplki na włosy, jak zaleca producent, bo w moim przypadku na pewno skończyłoby sie to obciążonymi włosami. Czy regeneruje jeszcze nie wiem, ale na pewno super wygładza i maksymalnie nabłyszcza włosy, co sprawia ze prezentuja sie naprawde ładnie. Naprawde polecam, jeden z produktów, ktore wypróbowac po prostu trzeba :)

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 3.5 ampułki

nie do moich włosów

Nie wiem czy z tymi olejkami jest coś nie tak czy z moimi włosami. Żaden z testowanych olejków czy lotionów tej firmy nie sprawdza się na moich włosach. Ten szczególnie poraził mnie zapachem, którego nie cierpię, ale zniosłabym go jeśli miałby zbawienne działanie na włosy.Nakładam go przed myciem włosów, żeby ich nie przetłuszczał, ale nie wiem czy w ogóle coś robi.Może i są milsze w dotyku, ale jakieś takie nieświeżo wyglądające.Nie dla mojego typu włosów.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

działa cuda :)

Do tego produktu podeszłam sceptycznie. jakos nie wierzyłam w olejki do włosów, kojarzyło mi się to z jakąś tłustą mazią oblepiającą kosmyki. Ale przyszła kryska na matyska. Włosy po dekoloryzacji, kilkakrotnym rozjaśnianiu i paru farbach blond wyglądały nieźle, ale przydałoby się im coś jeszcze. Ampułka wpadła mi w ręce przez przypadek, ale postanowiłąm spróbowac.
Włosy mam do ramion. Poniewaz miałam tylko jedną sztukę, postanowiłam oszczędzac i okazuje sie, ze wystarczyła mi na 6 użyć! Nakładałm ją od połowy włosów po uprzednim rozgrzaniu w dłoniach. Przy skórze był wax, a olejek na reszcie. Na to foliowy czepek, podgrzewanie suszarką przez 5 minut, na to ręcznik i 20-30minut dreptania. Po spłukaniu włosy cudownie miękkie, gładkie, lśniące. Dużo lepiej się układają a suszę bez suszarki. Co prawda po pierwszym użyciu az takich efektów nie było, dopiero po 3 razie była duża poprawa. Po 6-tym jestem zachwycona. Zamierzam dokupic ampułek.
Zapach jakoś niespecjalnie mi się podoba, ale to kwestia gustu. Jest mocno ziołowy, cos jak połączenie miety z pieprzem i posmakiem róży. Za to działanie spektakularne. Stosowałam 1 raz na tydzień.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 ampułka!