Uroda, Extra Long Lashes (Serum stymulujące wzrost rzęs)

Uroda, Extra Long Lashes (Serum stymulujące wzrost rzęs)

Serum stymulujące wzrost rzęs Extra Long Lashes to skuteczny i bezpieczny produkt, dzięki któremu rzęsy stają się dłuższe, grubsze, bardziej gęste i mocniejsze. Spektakularne efekty zapewnia unikalny kompleks składników: Bimatoprost, Peptyd oraz ekstrakt z dyni o potwierdzonych właściwościach wydłużających, zagęszczających i wzmacniających rzęsy oraz brwi. Pierwsze rezultaty można zaobserwować po 3 tygodniach. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 12 tygodniach kuracji. Rzęsy stają się ciemniejsze, błyszczące i bardziej odporne na wypadanie. Skuteczność potwierdzona badaniami. Produkt przebadany przez dermatologów i okulistów. Nie podrażnia oczu. Bezpieczny dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu oraz noszących szkła kontaktowe.

Specjalnie opracowana receptura oparta na kompleksie składników zawiera:

Bimatoprost - substancję aktywną, która przyśpiesza wzrost rzęs, hamuje ich wypadanie, wzmacnia i pogłębia kolor.

Peptydy - synergistycznie bioaktywny składnik, który działa w połączeniu z Bimatoprostem. Stymuluje syntezę kolagenu IV i pomaga w odbudowie struktur elastyn.
Ekstrakt z dyni - proteiny z pestek dyni bogate w witaminę A, B, K (biotyna), siarkę, cynk i kwasy tłuszczowe omega-3. Działają odżywczo i stymulują wzrost włosów.
Ekstrakt ze świetlika - działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom, likwiduje obrzęki, a także przynosi ulgę i ukojenie.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w eyelinerze
hipoalergiczna

Bez efektów

Odżywka wystarczyła mi na lekko ponad miesiąc codziennej aplikacji. Po tym czasie mogę śmiało powiedzieć, że nie warto w nią inwestować. Efektu nie ma żadnego. Mam wrażenie, że moje rzęsy wyglądają tak jak przed rozpoczęciem testowania.

Pięknie wygląda

Używam tej odżywki z przerwami, głównie przed wakacjami lub ważna okazją. Co najbardziej zadziwia to to, ze u mnie efekty widać już po jakimś tygodniu, rzęsy wydłużone, pomalowane wyglądają na bardzo długie, tak ze inni zwracają uwagę.
Piękny efekt ale są tez skutki uboczne.
Pękają naczynka na powiecie i wokół oczu dlatego nie radzę używać jej przez długi czas bez przerw.

Nie robi nic, a tylko podrażnia oczy

Naprawdę miałam nadzieje co do tej odżywki. Używałam jej przez około 2 miesiące, jeszcze nie skończyłam, a efektów brak. Rzęsy ani nie są dłuższe, ani gęstsze, ani nie wypadają rzadziej. Tylko moje powieki są podrażnione i zaróżowione. Ogólnie zawód

Słaba

Skusiła mnie cena. W składzie niby jest kluczowy bimatoprost. Wczesniej moje doświadczenie z serum na wzrost rzęs to słynne 4Long Lashes. I to był efekt wow! W parę dni rzęsy zaczynały rosnąc jak opętane. Tutaj absolutnie nie ma tego efektu. Może produkt działa jakoś ogólnie odżywczo, ale pióropusza rzęs nie ma. W tej chwili w wielu drogeriach mozna kupic serum 4Long Lashes z AA za ok 40zł , kilka lat temu trzeba było czaić się na promocje . Nie będę próbowac już zadnymi zamiennikami

Raczej bez szału

Zakupiłam go za ok 20 zł. Recenzje były całkiem dobre , więc postanowiłam , ze go przetestuje.
Założenie było takie: używam do rzęs i brwi, zobaczymy co z tego wyrośnie.
Używałam od 1.12 więc calusienkie 3 miesiące. Na tyle wystarczyło opakowanie. Nie podrażnił mi bardzo wrażliwych oczu.
Początkowo wypadło mi sporo włosków , ale doczytałam , że to dobry znak. Robi się miejsce na nowe.
Po miesiącu nie zauważyłam nic. Brwi jakie były takie były , rzęsy też.
Po dwóch miesiącach brwi bez zmian , rzęsy , coś tam niby lepiej , ale ledwo zauważalne.
Po 3 miesiącu brwi takie jak na początku przed stosowaniem , rzęsy trochę lepiej niż prze trzema mc.
Gdybym nie używała innych produktów do brwi pewnie uznałabym, że taki efekt na rzęsach jest ok , ale np L4L daje zdecydowanie lepszy efekt po miesiącu stosowania, wiec do tego produktu już nie wrócę.
Co do aplikacji : jest standardowa , cienki pędzelek jak chyba we wszystkich tego typu produktach.

Bardzo dobre serum do rzęs i brwi od URODA PROFESSIONAL

Serum stymulujące wzrost rzęs EXTRA LONG LASHES od to serum, którego efektem mają być grubsze, dłuższe, mocniejsze i bardziej gęste rzęsy. A to za sprawą zawartych peptydów, składników z dyni i bimatoprostu❗
Serum zakupiłam jakieś trzy tygodnie temu i już po tym czasie zauważyłam różnice, choć początkowo sceptycznie podeszłam do tematu.
Moje rzęsy były w złej kondycji po zabiegu doklejania rzęs, często wypadywały i było ich poprostu mało ???? Dlatego postanowiłam zakupić to serum i przekonać się jakie będą efekty stosowania tego kosmetyku. Przyznam szczerze, że rezultaty i tak przerosły moje oczekiwania, biorąc pod uwagę cenę serum. Jestem pozytywnie zaskoczona ????

takie sobie

Kupiłam serum dla przetestowania i zmiany z L4L jednak jakoś specjalnie mnie nie urzekło. Jest to produkt za niewielkie pieniądze co mnie skusiło dodatkowo. Swoje naturalne rzęsy mam bardzo długie a po użyciu tego serum nie zauważyłam praktycznie żadnych efektów. No ale nic przetestować można. Na każdego działa inaczej. Być może dlatego że zużyłam jedynie jedno opakowanie i przerwałam kurację tym produktem.

Nie jest zła

Przetestowałam już wiele odzywek do rzęs. Niestety większość kuracji jest bardzo kosztowna więc co jakiś czas szukam tańszego odpowiednika. I tak padło na serum od Urody(ok 20 zł). Serum ma większą pojemność niż inne produkty do rzęs (zazwyczaj jest to 3 ml a tutaj aż 4ml). Posiada wygodny aplikator. Serum nabiera się dokładnie tyle ile potrzebujemy na jedna powiekę i jednym płynnym ruchem możemy dokładnie go zaaplikować. Serum nie podrażniło moich oczu, nie wystąpiły żadne zaczerwienienia. Jeśli chodzi o działanie. Hmm.. Serum działa na rzęsy, pobudza je i rosną dłuższe i grubsze. Nie są to efekty jakie miałam przy słynnym L4L ale są :) Serum nie przyciemnia rzęs. Niska cena i większa pojemność zachęca do kupna i na pewno wiele osób będzie zadowolonych z poprawy kondycji rzęs. Stosowałam ok 3 miesięcy czyli pełną kurację. Serum jest wydajne wystarcza na ok5 miesięcy przy codziennym użytkowaniu

Świetne serum!

To serum kupiłam w Biedronce, za jedyne 25zł. Były to bardzo dobrze wydane pieniądze, ponieważ to serum jest świetne.

Zalety:

+już po 3 tygodniach regularnego stosowania widocznie wydłuża rzęsy,
+mam wrażenie, że lekko zagęszcza rzęsy,
+wzmacnia rzęsy, sprawia, że prawie nie wypadają,
+rzęsy rosną równo,
+ładniej wyglądają, stają się bardziej błyszczące,
+rzęsy nie wykręcają się w różne strony, są zdyscyplinowane, łatwiej i szybciej maluje się je tuszem,
+serum nie podrażnia,
+w trakcie używania nie występują żadne skutki ubocze,
+wygodna aplikacja,
+aplikator pobiera tyle produktu ile trzeba.

Wady:

-nie przyciemnia rzęs jak obiecuje producent.

Piękny wachlarz rzęs i zadowolona kieszeń

Odżywek pobudzających wzrost rzęs używam od kilku lat.Long4lashes dawała świetne efekty,ale skutek uboczny w postaci sinej pręgi na powiece zmusił mnie do jej porzucenia.
L'Biotica Acitive Lash po pewnym czasie jakby przestała działać-rzęsy mimo regularnego stosowania nie rosły dłuższe.
Serum urody kupiłam w promocji za 27 zł.
Plusy:
-nie podrażnia,nie powoduje zasinienia powieki
-pierwsze efekty po 3 tygodniach,po 7 piękne, długie,podwinięte ,gęste rzęsy
-większa pojemność
-bardzo wygodny pędzelek-nabiera odpowiednia ilość produktu
Minusów brak.