Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint Anti-fatigue Foundation (Podkład z witaminami przykrywający oznaki zmęczenia)

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria

Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation to podkład, który w szybki sposób niweluje oznaki zmęczenia, pozostawiając na cerze naturalne wykończenie. Skóra zyskuje świeży, zdrowy oraz wypoczęty wygląd. Produkt ten zalicza się do nawilżająco-rozświetlających i jest bombą witamin, która zapewnia trwałość aż do 16 godzin. Natomiast nawilżenie twarzy i promienny wygląd skóry aż do 24 godzin. Podkład skrywa w sobie wiele witamin, mianowicie A, B5, C i E, które pomagają regenerować, rozjaśnić, pobudzić oraz dotlenić cerę. Dodatkowo witamina E działa przeciwutleniająco, witamina C niweluje oznaki zmęczenia, a witamina B5 tonizuje skórę. Za 24-godzinne nawilżenie skory oraz efekt wypełnienia odpowiada kwas hialuronowy i pigmenty, które odbijają światło.

Podkład Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation ma lekką oraz płynną konsystencję, która pozwala skórze oddychać, jednocześnie nie zatykając jej. Krycie w tym wypadku jest średnie i naturalne, a półmatowe wykończenie gwarantuje komfort w noszeniu. Przeznaczony jest to cery każdego rodzaju z naciskiem na zmęczoną oraz suchą.

Właściwości podkładu Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation:
- nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, a zwłaszcza do suchej,
- średnia siła krycia zapewnia naturalne wykończenie,
- 24 godziny nawilżenia,

w buteleczce, z pompką
Filtry
SPF <15
hipoalergiczna

Nie wyobrażałam sobie bez niego makijażu..

Kiedyś nie wyobrażałam sobie nie mieć tego podkładu w swojej kosmetyczce, dziś już tak mnie nie zachwyca jak przedtem, ponieważ moja skóra jest w trochę gorszej kondycji i niestety podkład podkreśla wszystkie moje suche skórki.
Mój kolor to jeden z jaśniejszych odcieni - 51 Light Vanilla.
Podkład pomimo lekkiego krycia ma raczej mocny pigment, co jest trochę dziwne.
Nie powoduje podrażnienia na twarzy.
Bourjois to marka, która jest raczej rzadko przeceniana, ale mi akurat udało się kupić ten podkład w Rossmannie na mega promocji. Zapłaciłam za niego wtedy coś ok. 30 zł.

Świetny podkład

Podkład jest naprawdę dobry, jeden z lepszych jakich do tej pory używałam. Podkład bardzo łatwo się rozprowadza, niechciane doskonałości są zakryte. Podkład długo się utrzymuje, nie czuć go na twarzy, nie robi efektu maski, nie jest ciężki. Nie wysusza skóry. Ładnie, lekko rozświetla skórę. Buteleczka jest z pompką. Podkład ładnie pachnie. Jest super na codzień, ale również nada się do makijażu wieczorowego.

Ulubiony

Mój ulubieniec ❤️ lubię testować różne, ale do tego zawsze wracam i posiadam minimum dwa odcienie zawsze. Jest długotrwały, przy mojej zmęczonej cerze, po tym podkładzie cera wygląda na wypoczętą, pełną energii. Także na plus dużo odcieni i delikatny zapach. Nie zapycha

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Lekki podkład

Bourjois healthy mix to lekki podkład z naturalnym kryciem. Podkład idealnie sprawdza się do codziennych makijaży jak i wieczorowych. Jego skład wspiera naszą skórę a dzięki lekkiej konsystencji nie jest ona obciążana w tak mocnym stopniu. Model ma wiele odcieni dzięki czemu bez problemu dopasujemy go do naszej karnacji. Jest bardzo wydajny oraz posiada porządne opakowanie wykonane ze szkła a dozowany jest przez pompkę. Cena jest adekwatna do jakości

Idealny jak na tą cenę

Podkład jest rewelacyjny.
Nawilża, ładnie się prezentuje na skórze.
Duży wybór odcieni więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Opakowanie ładne, poprawne.
Idealny na codzień jak i również na tani podkład do makijażu wieczorowego.
Lubię jego krycie,nie robi efektu maski co mi się bardzo w nim podoba.
Polecam!

Zdecydowanie nie dla cery mieszanych

Skusiłam się na ten podkład w okresie wiosenno -letnim, bardziej licząc na działanie jak krem BB. Zachęciła mnie obietnica lekkiego krycia,plus obecność witamin w składzie czyli pielęgnacji.
Na moje szczęście był w promocji,mniej żal było go oddać.
Podkład kompletnie nie nadaje się do cery mieszanej, wyświeca ją przeokropnie , trwałość ambitnie obiecywana na 16 godzin jest prawie żadna,trzeba by użyć tony pudru a wtedy po co nam lekkie krycie?
Totalnie nie moj typ,oddałam w dobre ręce ( i z tego co wiem,poszedł dalej)

Podkład dla skóry mało wymagającej

Chciałabym się podzielić opinią na temat wyżej wymienionego produktu.
Podkład używałam prawie dwa lata z krótkimi przerwami i mogę śmiało przyznać, że gdyby nie zmieniły się potrzeby mojej skóry, nadal bym z niego korzystała.

Muszę zauważyć, że na początku przygody z tym podkładem regularnie wykonywałam zabiegi pielęgnacyjne na twarz i nie miałam większych problemów z używaniem produktu. W dużej mierze stan skóry wpływa na efekty jakie przynosi stosowanie podkładu Bourjois, Healthy Mix.

Podkład podkreśla suchą skórę

U mnie niestety się nie sprawdził, mocno podkreśla wydzielona miejsca, skórki, mocno roluje, ciężko dobrać odpowiedni kolor i nie radzi sobie z niedoskonałościami myśle, że za tą cenę kiepska jakość.

Ja nie polecam

Podkład ten poleciła mi ekspedientka w Naturze na wesele. Mam 34lata, cerę raczej bez niedoskonałości, myślałam nad czymś lekko rozświetlającym i nie wychodzącym w zmarszczki.
Podkładu prawie nie widać na twarzy, w letnie dni to świeciłam się tak okropnie jakbym miała tłustą cerę a nie mam, w chłodne dni nie świeci się tak strasznie ale ściera się z twarzy. Nie potrzebuje mocnego krycia ale ten podkład daje całkiem marny efekt.
Nie jest też wydajny.
Opakowanie na plus.
Cena zbyt wysoka.
Na pewno nie kupię ponownie

jest ok

Podkład poleciła mi koleżanka choć znałam już go wcześniej dałam mu 2 szanse. Kupiłam kolor 53/54.
Podkład jest z witaminami , delikatny dobry dla suchej skóry.
Skład jest ok nie podrażnia. Cena często na promocji w drogerii, ale można go kupić taniej w Internecie.
Ma duży wybór kolorów każdy znajdzie coś dla siebie. Kryje średnio, ale jeśli nie masz dużych problemów z cerą zakryje co trzeba.
Utrzymuje się dłuższy czas na skórze nie zauważyłam mocnego ścierania. Lubię go, ale moim zdaniem są na rynku też lepsze podkłady. Wart jest wypróbowania.

Kolejny, którego fenomenu nie rozumiem

Podkład Healthy Mix zakupiłam na promocji w Rossmanie w cenie ok. 35 zł. Plusem jest szeroka gama kolorystyczna i tutaj nawet osoby z bardzo jasną karnacją nie mają problemu by znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Bardzo podoba mi się umieszczanie składników odżywczych w podkładzie, ale nie jest to konieczne. Od pielęgnacji mam inne produkty a podkład ma spełniać swoją funkcję. A na tym polu to akurat Healthy Mix ma spore braki. Bardzo słabo kryje, ciężko wtapia się w skórę ( testowałam na rożnych kremach), jest bardzo nietrwały. Dla mnie to go dyskwalifikuje. Opakowanie dość ładne, szklana butelka z czerwoną nakrętką. I tyle.

Krycie średnie

Ładnie pachnie, lekko się rozprowadza, nie nadaje się do cery suchej - nie wsiąka w nią zbyt dobrze, natomiast do tłustej już pasuje idealnie. Nie matuje jakoś specjalnie, idealny do codziennego makijażu.